Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL Inspiron 15 5000 Series - 5555 A10-8700P/8GB/1TB/ Κάρτα Γραφικών 2GB 499€ MediaMarkt [Τέλος]


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομίζω να υπάρχουν laptops με χειρότερη ποιότητα κατασκευής (οθόνη / πληκτρολόγιο / πλαστικά) από τα Dell Inspiron 15 3000 & 5000 Series!

 

Υπάρχουν... Τα Tuvlo-X. (αν και θα μου πείς δε συγκαταλέγονται στην κατηγορία "λάπτοπ")

 

Αλλα ναι, σε επώνυμο ακόμη και τα ACER και Toshiba τέτοιας τιμής είναι ανώτερα ποιοτικά, ισχύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός θέματος, απλά από περιέργεια μιας και η προσφορά έχει λήξει πια. Για ένα οικονομικό σχετικά λάπτοπ ~650 ευρώ, τι πρότεινετε από πλευράς ποιότητας κατασκευής, αλλά και καλών χαρακτηριστικών; Δεν ζητάω μοντέλα, αλλά μάρκες-σειρες λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός θέματος, απλά από περιέργεια μιας και η προσφορά έχει λήξει πια. Για ένα οικονομικό σχετικά λάπτοπ ~650 ευρώ, τι πρότεινετε από πλευράς ποιότητας κατασκευής, αλλά και καλών χαρακτηριστικών; Δεν ζητάω μοντέλα, αλλά μάρκες-σειρες λάπτοπ.

 

Ποστάρεις στην αντίστοιχη ενότητα.

 

Το παρόν τοπικ και θέμα εξυπηρετούν άλλο σκοπό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχουν laptops με χειρότερη ποιότητα κατασκευής (οθόνη / πληκτρολόγιο / πλαστικά) από τα Dell Inspiron 15 3000 & 5000 Series!

Δεν το γνώριζα αυτό. Θεωρούσα πως η Dell είναι μια εταιρεία με κάποια ποιοτικά στάνταρ, σε αντίθεση με τις υπόλοιπες που έχουν ποιότητα ανάλογα με την σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνώριζα αυτό. Θεωρούσα πως η Dell είναι μια εταιρεία με κάποια ποιοτικά στάνταρ, σε αντίθεση με τις υπόλοιπες που έχουν ποιότητα ανάλογα με την σειρά.

 

Παλιά με τις μύγες ίσχυε αυτό. Πλέον η φτήνια τρώει τον παρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ποιότητα στην εγγύηση όμως έχει αλλάξει κάτι;

 

 

Ναι έχει αλλάξει. Το ότι θα τη χρειαστείς πιο πολύ σε σχέση με το παρελθόν. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα το πρωί.

Άψογο.Έβαλα κι έναν ssd 240 πάνω και ο τερα θα μπει σε Κάντυ.

Το μηχανάκι πετάει.Ο 8700 πολύ παραπάνω από τις προσδοκίες μου.

Χτύπησε το άφοβα.

 

Ωραίος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Προς τους έχοντες, ποια κάρτα γραφικών έχει; δεν βρήκα πουθενά την R6 M345DX. Έχει λογικά μία integrated R6, αλλά έχει και δεύτερη αυτόνομη; Αν ναι, ποια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προς τους έχοντες, ποια κάρτα γραφικών έχει; δεν βρήκα πουθενά την R6 M345DX. Έχει λογικά μία integrated R6, αλλά έχει και δεύτερη αυτόνομη; Αν ναι, ποια;

Hybrid Crossfire Combination (Dual Graphics - DX)

 

AMD Radeon R6 Carrizo (integrated) + AMD Radeon R7 M360 (dedicated) =  AMD R6 M345DX

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

φιλε επειδη σκεφτομαι να το παρω, πως παει? τι χρήση του κάνεις?
(το θέλει η αδερφή μου, θα δουλέψει autocad, θα την παλέψει?)

Το πηρα το πρωί.
Άψογο.Έβαλα κι έναν ssd 240 πάνω και ο τερα θα μπει σε Κάντυ.
Το μηχανάκι πετάει.Ο 8700 πολύ παραπάνω από τις προσδοκίες μου.
Χτύπησε το άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κι εγώ ενδιαφέρομαι για το λάπτοπ. Υπάρχει κάποιος να μας δώσει εντυπώσεις; Στα παιχνίδια πως τα πάει; Έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...