Προς το περιεχόμενο

Νεα σμυρνη vdsl οτε η wind?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ Μ!! ΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΙΩΝΙΑΣ!!!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΦΟΡΘΕΝΤ 24 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 50 ΟΧΙ ΦΟΡΘΕΝΤ ΟΜΩΣ!!!

ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ 36 ΚΑΙ ΤΙΝ ΓΟΥΙΝΤ 25 Ο ΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΙΝΕΙ 30 ΚΑΙ Η ΓΟΥΙΝΤ 50 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ????

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ????

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΔΩ 50 ΑΡΙ Η 30ΑΡΙ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς, τρέχει προσφορά της Forthnet για το Super Play, δηλαδή ελεύθερη τηλεφωνία (απερ. σε σταθερά + κινητά) + Full Pack Nova + vdsl, με 59,90€, που είναι πολύ συμφέρουσα προσφορά.

 

Πέρα απ' αυτά, ο ΟΤΕ έχει 2 πακέτα (30+50) ενώ οι εναλλακτικοί μόνο ένα (50). Οι τιμές των πακέτων του ΟΤΕ, ακόμη και του 30, είναι πιο ακριβές από τις τιμές των εναλλακτικών.

 

 

ΥΓ

Τα κεφαλαία δυσκολεύουν στην ανάγνωση, πέρα από το ότι απαγορεύονται από τους Όρους Χρήσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον από ότι καταλαβαίνω δεν σε ενδιαφέρει η τηλεόραση εγώ θα έλεγα να βάλεις hol. Η wind μου έχει κάνει 2 φορές πατατιά και δεν θα ξαναπήγαινα εκεί ούτε στο τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο οτε δινει μονο το 30αρι και οι αλλοι σου δινουν το 50αρι (αφου μονο αυτο δινουν σαν vdsl γενικα) σημαινει οτι κατα πασα πιθανοτητα θα παιρνεις ιντερνετ απο το αστικο κεντρο που εισαι ηδη και οχι απο καμπινα...και αν απεχεις αρκετα απο το αστικο κεντρο δεν θα δεις σημαντικες διαφορες με vdsl που να δικαιολογουν τα παραπανω χρηματα. 

Ποσο πιανεις τωρα; Αν πιανεις κατω απο 10 δε νομιζω οτι αξιζει να αλλαξεις ετσι και αλλιως γιατι σημαινει οτι εισαι μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...