Προς το περιεχόμενο

Devil Inside - Game Trailer


KouMasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω για τα σχολια σου. Για το θεμα του fullscreen-window mode δεν το προσθεσα και ειναι ενα λαθος. Για την αναλυση 1280χ1024 σκεφτηκα πως δεν θα ειχε καποιος τετοια οθονη, αλλα απο οτι καταλαβα υπαρχουν ατομα. :P

 

Για τα shadows το διευκρηνίζω στο blog με μεγαλα εντονα γραμματα ωστε ολοι να το προσεξουν. Επισης δεν ξερω αν θα μπορεσω να το διορθωσω γιατι οπως ειπα πρωτη φορα ασχοληθηκα με μηχανή γραφικών και αυτο το θεμα το εψαχνα επι 1 εβδομαδα γι' αυτο και αποφασισα να τοποθετησω αυτο το μυνημα. Σε τουμπανα PCs (πολυ ομως) νομιζω πως θα ειναι οκ γιατι αυτο νομιζω πως ειναι λογω οτι δεν ειναι ισχυρο το PC θελει, αλλα δεν ειμαι σιγουρος το ξανα λεω. Εξαλλου η Unreal engine εχει και καποια θεματα σε αυτο το τομεα των FPS και ειναι ελαχιστοι αυτοι που μπορουν να το επιλυσουν αλλα και δυσκολο να τους βρεις, να επικοινωνησεις και να σε βοηθησουν στο θεμα. ;) Παντως το ψαχνω και αν μπορεσω να βρω την λυση σε αυτο θα το αναβαθμισω 

 

Σε ευχαριστω για τον χρονο που διεθεσες ωστε να δεις το mini game μου. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραίο φαίνεται , θα το δοκιμάσω σήμερα
τι προγράμματα χρησιμοποίησες  ? δεν έχω ασχοληθεί αλλα έχω ιδέες για πολύ άρρωστα games και θα με ενδιέφερε να ασχοληθώ κάποια στιγμή for fun 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω καταφερει ακομα να το παιξω... ειναι η μανα μου νοσοκομιο οποτε ειμαι 24/7 στο μαγαζι :mellow:
δεν σε εχω ξεχασει απλα δεν μπορω να κανω το review τωρα.. παρασκευη λογικα

 

@vapir. do it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο φαίνεται , θα το δοκιμάσω σήμερα

τι προγράμματα χρησιμοποίησες  ? δεν έχω ασχοληθεί αλλα έχω ιδέες για πολύ άρρωστα games και θα με ενδιέφερε να ασχοληθώ κάποια στιγμή for fun 

 

Χρησιμοποίησα Unreal Engine 4, 3ds max, Cinema 4D και κάποια ακόμα για την μίξη ήχων.

 

εγω δεν εχω καταφερει ακομα να το παιξω... ειναι η μανα μου νοσοκομιο οποτε ειμαι 24/7 στο μαγαζι :mellow:

δεν σε εχω ξεχασει απλα δεν μπορω να κανω το review τωρα.. παρασκευη λογικα

 

@vapir. do it.

 

Οκ εγώ δεν έχω πρόβλημα και να μην το κάνεις, απλώς θέλω μόνο να το δείτε να μου πείτε γνώμες και να το προωθήσετε και σε άλλα άτομα για να έχω περισσότερες γνώμες. Περαστικά στην μάνα σου φίλε!

 

Να υπενθυμίσω, το παιχνίδι είναι μικρό καθώς είναι και το πρώτο μου και έκανα μια δοκιμή πάνω στα προγράμματα αυτά. Ελπίζω, όταν ξεκινήσω για κάποιο άλλο project να είναι πιο μεγάλο. Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρεσε καλο ηταν, θα ποσταρω και το βιντεο σημερα το βραδυ (φυσικα και θα ανεβει βραδυ πφφτ)

 

θελει διορθώσεις εδω και εκει, αλλα ως μια πρωτη προσπαθεια ηταν πολυ καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρεσε καλο ηταν, θα ποσταρω και το βιντεο σημερα το βραδυ (φυσικα και θα ανεβει βραδυ πφφτ)

 

θελει διορθώσεις εδω και εκει, αλλα ως μια πρωτη προσπαθεια ηταν πολυ καλη

Οκ, φιλε ευχαριστω πολυ για το feedback σου! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ που το έπαιξες φίλε Γιώργο! Έχω πολύ όρεξη να ξεκινήσω ένα άλλο project με πολύ καλύτερες ιδέες αλλά δεν ξέρω πότε λόγω ότι έχω κάποιες δουλειές αλλά πρέπει να βρω και τα κατάλληλα assets γι' αυτό! Κάποια στιγμή όμως θα το ξεκινήσω, αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=uooryfpdhzg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καλη ιδεα θα ηταν καποια πραγματα να ακολουθανε τον χρήστη

πχ 6:25 αν και τρομαξα λιγο (λιγο λολ) θα ηταν πολυ καλύτερο αν με κοιτούσε η τυπισα

 

και τα κεφαλια του joker πχ θα μπορουσαν να ακολουθανε τον χρήστη :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τελος ελεγε run dont look behind εκει αν ετρεχες και δεν σταματουσες θα σε κυνηγουσε ενας τυπας! εξαφανιστηκε ομως γιατι οταν πλησιαζει τον παιχτη εξαφανιζεται. στο 6.25 πιστευα πως το πιο πιθανον θα ηταν να πηγαινε απο μπροστα ο αλλος, εσυ πηγες γυρω γυρω. :P Καλο θα ηταν παντως ναι, να εβλεπε τον παιχτη σε οποια κατευθυνση και αν ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...