Προς το περιεχόμενο

Ακυροση Φορτοσης?


chrysabra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια παρειγγειλα κατι απο εναν εδω μεσα...τα λεφτα κανονικα τα καταθεσα. το παιδι εστειλε το δεμα με εδοσε και αρυθμο. βλεπω την κατασταση του δεματος και βλεπω σε καποια φαση ακυροση φορτοσης. δειτε και μονοι σας

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ RECEPTION ΣΤΑΘΜΟΥ16-08-201614:34Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΑΘ 42)ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΑΘ 42)16-08-201614:35Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΑΘ 42)ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ16-08-201615:50Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ16-08-201616:50ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ16-08-201617:42Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ16-08-201617:50Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ17-08-201617:14Κ.Δ. ΔΕΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ17-08-201618:14ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ17-08-201618:14ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ18-08-201602:24Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ18-08-201616:23Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΑΚΥΡΩΣΗ ΦΟΡΤΩΣΗΣ18-08-201619:22Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

μιπος καποιος που ξερει να με πει τι γινετε? η τι μπορει να ειναι? σορι εαν δεν ειναι σε σοστι κατιγορια αλλα καποια βοιθεια θα την εκτιμουσα μαγκες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι μπορεί να το ακυρώσει από τη στιγμή που το έστειλε. Κάτι άλλο πρέπει να σημαίνει.

δεν ειπα πος κατι εκανε το παλικαρη...απλα αυριο θα παρω τηλ ...ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο ..θα σας ενημεροσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα πος κατι εκανε το παλικαρη...απλα αυριο θα παρω τηλ ...ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο ..θα σας ενημεροσω

Να μας ενημερωσεις ομως ε? Γιατι μια αγωνια την εχουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να ανεβασα αλλους 5 βαθμους μυωπια...

αν μιλατε περι τα σφαλματα την ορθογραφιας μου ....να με συνχωριστε ...ειμουν 27 χρονια εξωτερικο δεν πιγα ποτε σε ελληνικο σχολειο ειμαι αυτοδιδακτος και οτι ξερω με εμαθε η μανα μου που πιγε μονο δημοτικο. γρεεκλις μονο γραω οταν ειμαι απο το λαπτοπ που ειναι απο ολλανδια και δεν θελω να το κανο φορματ να παρει την ελληνικη γλωσσα. αν σας πειραξε να μας συνχωρεστε

αν μιλατε περι τα σφαλματα την ορθογραφιας μου ....να με συνχωριστε ...ειμουν 27 χρονια εξωτερικο δεν πιγα ποτε σε ελληνικο σχολειο ειμαι αυτοδιδακτος και οτι ξερω με εμαθε η μανα μου που πιγε μονο δημοτικο. γρεεκλις μονο γραφω οταν ειμαι απο το λαπτοπ που ειναι απο ολλανδια και δεν θελω να το κανο φορματ να παρει την ελληνικη γλωσσα. αν σας πειραξε να μας συνχωρεστε

τελικα πιρα τηλεφονο στο κεντρο στι σαλονικα και με ειπαν πος χαλασε το φορτιγο. δεν επαιρνε μπρος......γκαντεμιααααα

και σιμερα θα ειταν οραια να ειχαμε το δεματακη εδω   :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε κι εσύ αποφασισες να γράφεις ελληνish :P

δεν ξερω καλυτερα μαν μακαρι να ηξερα....τι να κανουμε αυτα ξερουμε...μακαρι να ειχαμε σχολειο ελληνικο εκεινα τα χρονια οπος εσεις πυγατε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...