Προς το περιεχόμενο

Samsung TV Monitor 23,6'' T24E390EW 129€


Galadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλο το insomnia! Λοιπόν καθώς κοίταζα το mail μου είδα αυτή την προσφορα Late night offer στα 129 Tv-Monitor επομενη τιμή skroutz 165 οποτε το θεωρώ προσφορα για οποιον ψάχνετε!

 

http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/othones/Samsung-TV-Monitor-23-6-T24E390EW.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20160921-Late-Night-Samsung-TV-Monitor-T24E390EW&NewsLetterActivate=001CC494B4FC1ED6A0803AE5E12E833E&cm_mmc=Plaisio+Newsletter-_-Newsletter-20160921-Late-Night-Samsung-TV-Monitor-T24E390EW-_-Body-_-Samsung-TV-Monitor-T24E390EW

 

 

http://www.skroutz.gr/s/6929813/Samsung-T24E390EW.html

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση referral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόλα αυτά ,δεν έβαλες ούτε το link του μαγαζιού (πλαίσιο?) ούτε το link του skroutz

 

http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/othones/Samsung-TV-Monitor-23-6-T24E390EW.htm

 

http://www.skroutz.gr/s/6929813/Samsung-T24E390EW.html

 

 

στο newsletter λέει 129 και 12 άτοκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει κλεισει μηνας που επαιξε στα 119 στον Κωτσοβολο. Αν καποιος δεν την ειχε προλαβει τοτε και δεν τον πειραζουν τα 10 ευρω πανω καλως, αν και κατι μου λεει οτι θα ξαναπαιξει σε χαμηλοτερη τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι παιζει με τον κωτσοβολο, παντως αν ειναι δυνατον να αποφευγεται το πλαισιο για αγορα σαμσουνγκ, μιας και δεν κανουν τιποτα σε περιπτωση προβληματος με πιξελ και τα ριχνουν ολα στην εταιρεια. Ναι μεν η εγγυηση δεν το καλυπτει, αλλα ισως σε καποια αλλα μαγαζια να ειναι πιο ελαστικοι σε αυτο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι παιζει με τον κωτσοβολο, παντως αν ειναι δυνατον να αποφευγεται το πλαισιο για αγορα σαμσουνγκ, μιας και δεν κανουν τιποτα σε περιπτωση προβληματος με πιξελ και τα ριχνουν ολα στην εταιρεια. Ναι μεν η εγγυηση δεν το καλυπτει, αλλα ισως σε καποια αλλα μαγαζια να ειναι πιο ελαστικοι σε αυτο το θεμα.

οσα λες ειναι ατοπα και παραπληροφορεις... ολα τα μαγαζια εχουν την ιδια εγγυηση, αυτη που τους δινει η samsung... ισα ισα που το plaisio εχει και DOA και αμα εχει εστω και 1 καμενο στην αρχη σου δινουν αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσα λες ειναι ατοπα και παραπληροφορεις... ολα τα μαγαζια εχουν την ιδια εγγυηση, αυτη που τους δινει η samsung... ισα ισα που το plaisio εχει και DOA και αμα εχει εστω και 1 καμενο στην αρχη σου δινουν αλλη.

Τι εχει? Εγω που πηρα tv και ειχε κολλημενο πιξελ οταν τους πηρα για doa μου παν ποιος θανασης... Παλι καλα η σαμσουνγκ την αλλαξε. Επισης καποια μαγαζια οπως media markt ειναι πιο ελαστικα στην αλλαγη προιοντος, ισως και στην εγγυηση για αυτο το ειπα. Προφανως και ολα εχουν την ιδια εγγυηση της σαμσουνγκ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει βάση για στήριξη στον τοίχο? Οχι σταθερή αλλά αυτή που περιστρέφεται και να γέρνει προς το κρεβάτι ?

 

 

Είναι λίγο πρόβλημα η βάση για τον τοίχο... κι εγώ την πήρα για κρεβατοκάμαρα να την βάλω στο τοίχο αλλά επειδή η βάση της είναι μικρή 75Χ75 και δεν χωράει η 100Χ100 γιατί κάνει ένα δόντι, καταλήγεις να την πιάσεις μόνο με τις δύο επάνω βίδες. Στέκεται αλλά όχι με μέγιστη ασφάλεια. Όλες οι βάσεις είναι 75 ΚΑΙ 100... σκέτη 75 δεν βρήκα πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα στην αλλαξε η samsung λογο DOA του plaisio... αφου ετσι κι αλλιως το πλαισιο απο εκει θα την επαιρνε.. αλλιως για να στην αλλαξει θελει πανω απο 5 (δεν θυμαμαι ακριβως αριθμο).

φυσικα μα.....κε το πλαισιο αλλα αν επεμενες (εστω ακομα και με συνηγορο καταναλωτη) θα ησουν οκ! για τον κωτσοβολο δεν εχω αποψη, δεν εχει τυχει να ψωνισω απο εκει.
το mediamarkt οντως σε λαπτοπ μου το αλλαξε 3 φορες μεχρι να πεσω σε 100% απροβληματιστο! ανεβοκατεβενα τους οροφους καθε λιγο φαντασου αφου το ανοιγα και ειχε την μια η οθονη θεμα, την αλλη χαρακες απο κατω κλπ... αλλοι ειχαν αλλη αντιμετωπιση ομως (απο τετοια θεματα ενα σορο...).

τεσπα ειμαστε off topic, το θεμα ειναι οτι προσφορα εχει τωρα το πλαισιο και οποιος δεν πηρε πριν παιρνει τωρα (πχ η κοπελα μου μολις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι παιζει με τον κωτσοβολο, παντως αν ειναι δυνατον να αποφευγεται το πλαισιο για αγορα σαμσουνγκ, μιας και δεν κανουν τιποτα σε περιπτωση προβληματος με πιξελ και τα ριχνουν ολα στην εταιρεια. Ναι μεν η εγγυηση δεν το καλυπτει, αλλα ισως σε καποια αλλα μαγαζια να ειναι πιο ελαστικοι σε αυτο το θεμα.

 

Αν βρεις καμμένο πίξελ απλά την γυρνάς πίσω και λες δεν μου άρεσε (το δέχονται, αρκεί να μην χαλάσεις την συσκευασία)... παίρνεις ένα πιστωτικό και ξαναπαίρνεις ακόμα και την ίδια... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την παιρνουν ετσι απλα, την κοιτανε πρωτα για ψεγαδια και με τα χιλια ζορια και φωνες αμα στην αλλαξουν, αμα εχει καμμενο πιξελ ουτε λογος. Η σαμσουνγκ μου την αλλαξε επειδη ετρεξα στο σερβις της λογω το οτι το πλαισιο με εγραψε κανονικοτατα και απο οτι καταλαβα βοηθησε λιγο ο σερβισας και το οτι πηγα ψαγμενος για να την αλλαξουν. Για αυτο ειπα οτι παιρνεις καποιο ρισκο με το συγκεκριμενο καταστημα, το ειπα απλα για να βοηθησω καποιον αλλο να μην την παθει. Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω το mm αλλαζει πιο ευκολα οποτε ειναι προτιμητεο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...