Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Zuk Z2 4-64GB της Lenovo στα 189.19$ = 171€ περίπου με το κουπόνι zukz211

 

http://www.banggood.com/Lenovo-ZUK-Z2-5_0-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-820-2_15GHz-Quad-core-4G-Smartphone-p-1064299.html

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-4gb-64gb

 

Δυστυχώς ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ τη μπάντα Β20-800 για τη Wind...

 

...διαφορετικά στις 5 ίντσες που θέλω εγώ, είναι εξαιρετική λύση νομίζω.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά, αν υπάρχουν στο πληκτρολόγιο δεν με πειράζει...συχνά η ελληνική μετάφραση περιλαμβάνει αρκετούς περισσότερους χαρακτήρες και το αποτέλεσμα δεν είναι πάντα οπτικά ικανοποιητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολύ δύσκολο γ Ελλαδα να το προτίμηση κάποιος και λόγω έλλειψης Wind αλλά και ότι δεν υπάρχει rom για ελληνικά.

 

Παρόλα αυτά καλή τιμή και καλό κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, αν υπάρχουν στο πληκτρολόγιο δεν με πειράζει...συχνά η ελληνική μετάφραση περιλαμβάνει αρκετούς περισσότερους χαρακτήρες και το αποτέλεσμα δεν είναι πάντα οπτικά ικανοποιητικό.

 

 

Δεν ισχυει σε ολα τα κινεζικα.....

 

Στα xiaomi πχ οι rom που φτιαχνουν οι δικοι μας απο το ελληνικο φορουμ συνηθως ειναι ΑΡΙΣΤΕΣ!!!

 

Ενω υπαρχουν και πολλες rom με αριστα ελληνικα (cm και τα λοιπα)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λέμε ότι δεν υπάρχει rom με ελληνικά εννοούμε ελληνικό μενού;

υποθέτω ελληνικά μπορούμε να γράφουμε αφού είναι θέμα πληκτρολογίου.

επίσης τα μηνύματα που δεχόμαστε στα ελληνικά σε τέτοιο κινητό εμφανίζονται σωστά ή κινέζικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λέμε ότι δεν υπάρχει rom με ελληνικά εννοούμε ελληνικό μενού;

υποθέτω ελληνικά μπορούμε να γράφουμε αφού είναι θέμα πληκτρολογίου.

επίσης τα μηνύματα που δεχόμαστε στα ελληνικά σε τέτοιο κινητό εμφανίζονται σωστά ή κινέζικα;

Η κωδικοποίηση υπάρχει κανονικά, και γράφεις και διαβάζεις. Στα μενού δεν υπάρχει μετάφραση, αλλα μετα απο ένα Lenovo K5 Note που μου ήρθε, δε θέλω να ξαναδώ ελληνικό μενού στα μάτια μου. Τραγικές μεταφράσεις. Καλύτερα στα Αγγλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει σε σχέση με τα redmi (3 np, 3s pro, 4, pro)?

Επίσης κάποιος ανέφερε ότι την 800αρα την έχουν όλες οι εταιρίες στο 4g, ισχύει? (μόνο για wind ήξερα)

 

Το Redmi 3s Prime/Special το ζαχάρωνα κι εγώ, μόλις στα 137$ περίπου με 800άρα μπάντα...

 

ΑΛΛΑ δεν έχει Wifi dual band...

 

Καθότι δεν αλλάζω συχνά συσκευές και την thl t5s την έχω από το 2012-13 δεν προτίθεμαι να πάρω κινητό που θα με αναγκάσει μέσα στο σπίτι να χρησιμοποιώ την ασθενέστερη 2.4Ghz μπάντα και να εγκλωβιστώ μ αυτή γι άλλα 2-3 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απειροελαχιστες οι περιοχες που να παιζει ΜΟΝΟ 800αρα.Ακομα και με wind.Μονο για κατι βουνα στη κρητη εχω διαβασει.

Ο αδελφος μου με wind εχει παντου,ενω εγω με cosmote επισης.και δε μιλαω μονο για αθηνα φυσικα.

 

Τωρα το εψηνα και εγω για το Ζ2 αλλα η ελλειψη ρομ με αποτρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...