Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχεις ρεβολουτ ή ισοτιμία είναι λίγο καλύτερη. Αλλιώς δε θα ρίσκαρα το exchange rate και τυχόν fees της τράπεζας ή του PayPal. Το bangood με χρέωσε με 181.5€ ενώ α το είχα αφήσει δολλάριο ή revolut θα με χρεωνε περοπου 179.5. 2€ διάφορα είναι δε θα κλάψω κιόλας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις ρεβολουτ ή ισοτιμία είναι λίγο καλύτερη. Αλλιώς δε θα ρίσκαρα το exchange rate και τυχόν fees της τράπεζας ή του PayPal. Το bangood με χρέωσε με 181.5€ ενώ α το είχα αφήσει δολλάριο ή revolut θα με χρεωνε περοπου 179.5. 2€ διάφορα είναι δε θα κλάψω κιόλας :-)

Ναι για 1-2 ευρώ ΟΚ. Στο Banggood πού μπορώ να τους πω να γράψουν άλλη τιμή για το τελωνείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα κομεντς το έγραψα εγώ...

 

Μου έγινε ship με Swiss Post, αναμένω να αρχίσει να φαίνεται το τράκινγκ. 

Πόσες μέρες κάνει περίπου συνήθως αυτή τη περίοδο;

Επεξ/σία από Errik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αγχώνεστε με Κίνα και τελωνεία και δεν το παίρνετε από Ισπανία? ---> http://www.igogo.es/product448850.html?utm_source=tt

 

Δεν είναι Ισπανία :) απο Κίνα είναι και αυτά, απλά είναι στα ισπανικά το Site

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ τιμια συσκευη για τα λεφτα της ,αγοραστε αφοβα ,ο επεξεργαστης μια χαρα ,η ραμ επισης.το μονο θεμα να μην το κατεχεις με τις ρομ αλλα και αυτο λυνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό ή το mi5 3/64. Το mi είναι 100€ ακριβότερο και δεν μου φαίνεται τόσο καλύτερο τελικά. Ενώ το είχα σχεδόν σίγουρο ότι θα το πάρω, είδα τώρα αυτό το zuk και έπεσα σε δίλημμα. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό ή το mi5 3/64. Το mi είναι 100€ ακριβότερο και δεν μου φαίνεται τόσο καλύτερο τελικά. Ενώ το είχα σχεδόν σίγουρο ότι θα το πάρω, είδα τώρα αυτό το zuk και έπεσα σε δίλημμα. :wacko:

Και δεν είναι καλύτερο, μόνο στην φωτογραφική είναι καλύτερο το mi5 απο το zuk z2.

 

Το θετικό του Mi5 είναι και το Miui ενώ στο zuk πρέπει λίγο να κάτσεις να ασχοληθείς για να το μοντάρεις. Αλλά γλιτώνεις κ 100 ευρώ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι καλύτερο, μόνο στην φωτογραφική είναι καλύτερο το mi5 απο το zuk z2.

 

Το θετικό του Mi5 είναι και το Miui ενώ στο zuk πρέπει λίγο να κάτσεις να ασχοληθείς για να το μοντάρεις. Αλλά γλιτώνεις κ 100 ευρώ :)

Και το xiaomi απ'ότι έχω διαβάσει θέλει λίγη ενασχόληση, οπότε δεν είναι κάτι που γλυτώνω εντελώς. Από την άλλη δεν έχω πρόβλημα, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα, έχουμε ψιλοσυνηθίσει τα πειράγματα στις ROM. :P

 

Άρα αλλάζω πλεύση μάλλον. Δεν είναι και λίγα 100€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η cm nougat δουλεύει μια χαρά, οπότε όποιος θέλει nougat μπορεί από τώρα να έχει, το μόνο θέμα που έχει είναι η χειρότερη μπαταρία από την zui based αλλά όχι μεγάλη διαφορά

28/01/2017 θα πάρει Android 7 το Ζ2 pro οπότε κάπου εκει θα είναι και το απλό (ελπίζουμε και σε global rom)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...