Προς το περιεχόμενο

nexus 5x εκλεισε και δεν ξανανοιγει


tz3s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες το βραδυ εκει που ειχα το κινητο με χαρτες, μου κλεινει και απο τοτε δεν μπορω να το ανοιξω με τιποτα! δοκιμασα τα παντα απο τα βηματα που εχει το support της google, recovery δεν μπορω να κανω γτ μου βγαζει no command. 

Το κινητο το εχω παρει απο playstore γερμανιας... 

πηρα ενα τηλεφωνο τωρα στην procordia που ειναι το service της lg και η κοπελα μου λεει οτι ειναι πιθανο τα 5x να τα αναλαμβανει η google και οχι αυτοι.

Ξερει κανεις τιποτα ρε παιδια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που λέει no command, κράτησε πατημένο το power και πάτα στιγμιαία το volume up. Έτσι θα ανοίξει το recovery. Wipe data/ Factory reset και είσαι έτοιμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα ενα τηλεφωνο τωρα στην procordia που ειναι το service της lg και η κοπελα μου λεει οτι ειναι πιθανο τα 5x να τα αναλαμβανει η google και οχι αυτοι.

 

Συγνωμη εισαι σιγουρος οτι σου απαντησε ακριβως στο παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη εισαι σιγουρος οτι σου απαντησε ακριβως στο παραπανω?

μου απαντησε οτι αυτο ισχυε για τα nexus 4, και nexus 5... και μετα να της αφηνα ενα τηλεφωνο για να με παρει πισω να μου πει σιγουρα.

 

Γιατι το λες ετσι? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το Nexus 5x οπως το λεει και το ονομα του το φτιαχνει η LG αρα η εγγυηση/αντιπροσωπεια για αυτο ειναι της LG. Τι δουλεια εχει η google που ουτως ή αλλως δεν κατασκευαζει αυτη κινητα δεν μπορω να καταλαβω. Τελος παντων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φίλο μου έτυχε παρόμοιο πράγμα. Ζεστάθηκε υπερβολικά, έκλεισε και δεν ξανάνοιξε ποτέ. Το είχε αγοράσει από γνωστό σκρουτζομάγαζο και το δεχτήκανε κανονικά στο procordia. Κάνανε πάνω από μήνα σίγουρα. Καμμένη μητρική του είπαν κ το κάλυψε η εγγύηση κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Lg έχει πλέον τεράστιο θέμα με τα ανταλλακτικά. Υπάρχει έλλειψη για τα πάντα. G3 φίλου φτιάχτηκε με πάνω απο μήνα αναμονή για πλακέτα. Εννοείται ότι σε καλύπτουν από την εγγύηση από όπου και να το αγόρασες αφού εισάγεται στην ΕΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φίλο μου έτυχε παρόμοιο πράγμα. Ζεστάθηκε υπερβολικά, έκλεισε και δεν ξανάνοιξε ποτέ. Το είχε αγοράσει από γνωστό σκρουτζομάγαζο και το δεχτήκανε κανονικά στο procordia. Κάνανε πάνω από μήνα σίγουρα. Καμμένη μητρική του είπαν κ το κάλυψε η εγγύηση κανονικα.

μπορεις να μου πεις σε pm το καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...