Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] Sapphire Nitro+ RX 480 8GB ~248€ @Amazon.fr


LF21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sapphire Nitro+ RX 480 8GB στα 248€ μαζί με τα μεταφορικά από Amazon.fr. 

 

https://www.amazon.fr/Sapphire-Technology-graphique-Radeon-Express/dp/B01IQS6NI0/

 

Ότι πρέπει για όσους δεν πρόλαβαν τη προσφορά από το πλαίσιο πριν 2 ημέρες..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

+50€ για xfx gtr black δεν αξιζουν για κανενα λογο ετσι;

αν σε ενδιαφέρει το oc, χαμηλές θερμοκρασίες  και έχεις σκοπό να γεράσεις μαζί της ναι αξίζουν 

προφανως και δεν αξιζουν... μην τρελαθουμε... για λιγο καλυτερη υλοποιηση 50 ευρω παραπανω σε καρτες 250ευρω...

είναι αρκετά έως πολύ καλύτερη υλοποίηση  

 

 

 

 

και review

 

 

 

 

απλά με την λογική δεν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω μπορείς να πας και σε reference και να γλυτώσεις και από εκεί κάποια ευρώ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το 50αρικο φιλε μου αξιζει για καποιον που σκοπευει να κανει ΧΟΝΤΡΑ κλοκια... γιαυτο και θα την προτιμήσει την xfx...
για τον casual που θα την αφησει εκει που ειναι η θα ανεβασει λιγο το ρολογακι δεν εχει νοημα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις σταθερο overclock που τερματιζει ? Το trixx προσοχη στα ρευματα κρεμαει . Μαλλoν με το afterburner ? 40 ευρω παραπανω εκανε στο eshop και ναι θα την επαιρνα και μονο για τις μλκιες που μου εκαναν με το adaptor και το civilization στο πλαισιο Στο amazon προτιμηστε την xfx πρεπει να φανει καποια προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις σταθερο overclock που τερματιζει ? Το trixx προσοχη στα ρευματα κρεμαει . Μαλλoν με το afterburner ? 40 ευρω παραπανω εκανε στο eshop και ναι θα την επαιρνα και μονο για τις μλκιες που μου εκαναν με το adaptor και το civilization

Για την sapphire ρωτάς που τερματίζει???

Για το δεύτερο που λες  για τον ανταπτορα είναι βλακεία της sapphire... για το civ είναι ευθύνη του πλαίσιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οι Γάλλοι στα σχόλια την θάβουν :mellow:

 

Προσωπικά έχω βάλει στο μάτι την "Asus Radeon RX480 8GB Strix Gaming". Δεν ξέρω ακόμα αν θα αγορασω απο Ελλαδα ή εξω (αναλογα με την τιμη). Θεωρώ όμως ότι ειναι μακράν η καλύτερη υλοποίηση αυτή τη στιγμή της RX480 8GB σε o/c.

 

Με βάση πάντα και αντίστοιχες κριτικές και σχόλια χρηστών. Μπορεί να παίζει τώρα στα 330 αλλά ίσως υπάρχει και αλλού φθηνότερα και επιπλέον ότι πληρώνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οι Γάλλοι στα σχόλια την θάβουν :mellow:

 

Προσωπικά έχω βάλει στο μάτι την "Asus Radeon RX480 8GB Strix Gaming". Δεν ξέρω ακόμα αν θα αγορασω απο Ελλαδα ή εξω (αναλογα με την τιμη). Θεωρώ όμως ότι ειναι μακράν η καλύτερη υλοποίηση αυτή τη στιγμή της RX480 8GB σε o/c.

 

Με βάση πάντα και αντίστοιχες κριτικές και σχόλια χρηστών. Μπορεί να παίζει τώρα στα 330 αλλά ίσως υπάρχει και αλλού φθηνότερα και επιπλέον ότι πληρώνεις παίρνεις.

Γενικά εάν σε ενδιαφέρει το oc θα σου πρότεινα την xfx gtr black edition έχει καλύτερο oc potential από την strix και τα 

παραδείγματα στο internet είναι πολλά...

εγώ με 75 asic  παίζω στα 1475 gpu και 2175 mem χωρίς bios mod 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sapphire Nitro+ RX 480 8GB στα 248€ μαζί με τα μεταφορικά από Amazon.fr. 

 

https://www.amazon.fr/Sapphire-Technology-graphique-Radeon-Express/dp/B01IQS6NI0/

 

Ότι πρέπει για όσους δεν πρόλαβαν τη προσφορά από το πλαίσιο πριν 2 ημέρες..

 

Ουτε και τωρα προλαβαινουμε..... Τωρα που δεν εχω τα χρηαμτα ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ Κ$#ΟΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΑ 350 ΕΥΡΩ .....^$#&*^$%&:#$%$:#^$%:#^*$&*():#()()&*$:#&*( :mad:  :mad:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...