Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Strip @ AliExpress @ 10 euros


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το xiaomi stript το ξερετε ολοι... 3 πριζες + 3 usb 2A 

απο τις πιο χαμηλες τιμες που το εχω δει απο εποχες εκεινου τουμαγαζιου που τα ειε ολα 9.99$ και εκλεισε...

 

η τιμη ειναι με μεταφορικα + trackin number

 

https://www.aliexpress.com/store/product/100-Original-New-Xiaomi-Power-Strip-Fast-Portable-Charging-3-Jack-USB2-0-Interface-Extension-Socket/2345360_32741522197.html

 

 

f10440c0f95e40c0986f110729a5d384.png

 

99% θα χρειαστει να παρετε μαζι και ανταπτορα https://www.aliexpress.com/item/Best-Price-Universal-UK-US-AU-to-EU-AC-Power-Plug-Travel-Charger-Adapter-Outlet-Converter/32707517561.html

 

 

καλ

ες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

τι εννοεις? το ali ή το μαγαζι μεσα στο ali?  :fear:  :fear:  :fear:  :fear:  :whistle:  :whistle:  :fear:  :fear:  :fear:  :fear:

aliexperss 101: το ali ειναι σαν το ebay (κατ εμε πολυ καλυτερο ) και πληρωνεις με καρτα κατευθειαν στην ali , που εχει κατι αναλογο της paypal και λεγετε alipay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ η μπριζα στο πολυμπριζο ειναι ευρωπαικη?

 

δεν καταλαβαινω.

 

οχι αυτη του τοιχου που ειναι αγγλικη


ευρωπαικη ειναι αλλα δεν παιρνει σουκο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα αριστερα λεει "contact  now" και ανοιγει τσατ με τον πωλητη αν ειναι online

 

γενικα ομως λεει ασπρο /μαυρο, γραφτο και στις παρατηρησεις για πιο σιγουρα :)

 

e1c8217161a64d0c9b324e27eb0626cf.png


ρε συ η μπριζα στο πολυμπριζο ειναι ευρωπαικη?

 

δεν καταλαβαινω.

 

οχι αυτη του τοιχου που ειναι αγγλικη


ευρωπαικη ειναι αλλα δεν παιρνει σουκο...

 

 

 η πριζα εισοδου ειναι AU/CN το δευτερο λινκ ειναι αντιστοιχος ανταπτορας, οι εξοδοι ειναι universal (US/EU/UK/AU/CN)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάνω από 6 μήνες και αυτό (είμαι fanboy). Στο σπίτι το κινητό φορτίζει πάντα από εκεί. Κανένα πρόβλημα με οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή πρίζα. Υπάρχει και έκδοση Wifi με διακοπτη για όλες της πρίζες. Το λέω μήπως ενδιαφέρεται κάποιος για Χ Ψ λόγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάνω από 6 μήνες και αυτό (είμαι fanboy). Στο σπίτι το κινητό φορτίζει πάντα από εκεί. Κανένα πρόβλημα με οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή πρίζα. Υπάρχει και έκδοση Wifi με διακοπτη για όλες της πρίζες. Το λέω μήπως ενδιαφέρεται κάποιος για Χ Ψ λόγους

 

 

Wifi με διακοπτη

 

για δωσε info!

ρε συ η μπριζα στο πολυμπριζο ειναι ευρωπαικη?

 

δεν καταλαβαινω.

 

οχι αυτη του τοιχου που ειναι αγγλικη

ευρωπαικη ειναι αλλα δεν παιρνει σουκο...

 

 

 

ωπα ακυρο μλκια ειπα

 

 

δεν ειναι αγγλικη πριζα αυτο το πραγμα. λαθος εκανα. θελεις οπωσδηποτε και ανταπτορα

 

 

 

εχεις κανει λαθος. δεν ειναι αγγλικες οι πριζες, ειναι τετοιες. θελεις αλλο ανταπτορα για τον τοιχο

 

 

china-power-plug.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις κανει λαθος. δεν ειναι αγγλικες οι πριζες, ειναι τετοιες. θελεις αλλο ανταπτορα για τον τοιχο

 

 

china-power-plug.jpg

 

 

πιστεψε με , δεν κανω λαθος... εχω ηδη 5 πολυπριζα σπιτι... o ανταπτορας ειναι και AU/CN  >>> EU

οποτε ειναι φουλ πανσιον

εκτος αν δουλευουν κατα λαθος :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με , δεν κανω λαθος... εχω ηδη 5 πολυπριζα σπιτι... o ανταπτορας ειναι και AU/CN  >>> EU

οποτε ειναι φουλ πανσιον

εκτος αν δουλευουν κατα λαθος :P :P :P :P

 

 

δεν γραφει CN γιαυτο το ειπα. ετσι οπως ειναι το σχημα δεν μπορω να καταλαβω αν μπαινει η κινεζικη πριζα

 

 

UK US AU

 

Α το AU ειναι ιδιο με το CN? οκ δεν το γνωριζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι νοημα εχει να παρει κανεις αυτο το πραγμα απο την στιγμη που θες ανταπτορες για ολα; Αν δεν εχει σουκο δεν εχει τιποτα. Λιγα ειναι τα διπολικα στις συσκευες ή ακομα και λιγα να μην ειναι για καποιον που θελει να βαλει μονο μικροσυσκευουλες τυπου φορτιστης πορτατιφ κλπ, οταν θα χρειαστει να βαλει ενα σουκο πανω θα εχει προβλημα.


 Κανένα πρόβλημα με οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή πρίζα.

 

Παιρνει σουκο δηλαδη; Ειναι λαθος η φωτο στο #1; Τι ακριβως εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...