Προς το περιεχόμενο

Τον Οκτώβριο στην Ευρώπη το Nintendo 3DS XL SNES Edition


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13 Οκτωβρίου θα λανσαριστεί στην Ευρώπη το Nintendo 3DS XL SNES Edition, όπως ανακοίνωσε μέσω του Twitter η Nintendo UΚ.

Ωστόσο, στην ανάρτηση δεν υπάρχει καμία αναφορά στην τιμή πώλησης της συσκευής. Έτσι, δεν είναι ξεκάθαρο κατά πόσο θα κοστίζει περισσότερο από το κλασικό 3DS.

 

Το νέο μοντέλο, το οποίο δανείζεται την εμφάνιση του SNES, δεν πρόκειται να διατεθεί στις ΗΠΑ. Επίσης, όπως έχει ανακοινώσει η Nintendo από τη τέλη Ιουλίου, λίγο νωρίτερα από την “έλευσή” του, και πιο συγκεκριμένα στις 29 Σεπτεμβρίου, θα κυκλοφορήσει στη “Γηραιά Ήπειρο” και η ευρωπαϊκή έκδοση του SNES Classic.

 

Link.png Site: Verge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακόμα παράγεται το 3ds?

 

Ψήθηκα να πάρω ένα να το κρατήσω. Γιατί ό,τι τίτλο θέλω να παίξω, τον λιώνω στο 2DS που είναι και αρκετά βολικό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζουνε κάποια χρώματα και ενα logo εκεί πάνω και κοτσάρουνε και ενα Snes Edition στο κουτί και νααα που θα πάνε τρέχοντας να το αγοράσουν ορισμένοι ενω ήδη έχουν την κονσόλα !..Αν δεν έχει κάποιος και ήθελε να πάρει 3DS τότε ok,όμως κατά τα άλλα και γω είμαι φαν του SNES και πιθανόν να πάρω και την μίνι κονσόλα αν την πετύχω και μου αρέσει η προσφορά και τα παιχνίδια της,αλλά οχι και τέτοιο άρμεγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αλλα δεν θα σας δώσουμε λογαριασμό ποσα 3ds θα πάρουμε και γενικά τι ια κάνουμε τα λεφτά που βγάζουμε με ιδρώτα. Βα λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...