Προς το περιεχόμενο

Kodak Ektra 4G Smartphone 159 Eυρώ [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


alex999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει αυτό το smarthpone της kodak στα 159 ευρω στο Πλαισιο, Είναι 10πύρηνο με τον Ηelio X20 και 3GB RAM
http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Kodak-Ektra-Mauro-SEB-EUR-EN.htm

Σκρουτζ ξεκινάει απο 499 ευρώ οπότε σίγουρα το λές προσφορά, κατα πόσο αξίζει τα 160 ευρώ το κρίνετε εσείς
https://www.skroutz.gr/s/10181754/Kodak-Ektra.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η τιμή τώρα είναι λόγω μαύρης Παρασκευής αλλά από Τετάρτη?Από χαρακτηριστικά είναι τούμπανο.Το έχει κανείς πάρει?Αλλά θα μου πεις στην τιμή των 500€ ποιος να το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hardware είναι δυνατό και λόγω kodak δίνει έμφαση στην κάμερα. 

 

Οι πιο πάνω κριτικές του δίνουν βαθμολογία 3/5 και 5/10 σύμφωνα με την αρχική του τιμή και σε σύγκριση με high end κινητά.

Για 500 ευρώ με τίποτα, αλλά με 150 για κάποιον που ψάχνει ψάχνει φθηνό κινητό με καλή κάμερα κάτι λέει.

 

Εμφανισιακά βέβαια ειναι χάλια... και δεν ξέρω αν η kodak θα δώσει αναβαθμίσεις λογισμικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hardware είναι δυνατό και λόγω kodak δίνει έμφαση στην κάμερα.

 

Για 500 ευρώ με τίποτα, αλλά με 150 για κάποιον που ψάχνει ψάχνει φθηνό κινητό με καλή κάμερα κάτι λέει.

 

Εμφανισιακά βέβαια ειναι χάλια... και δεν ξέρω αν η kodak θα δώσει αναβαθμίσεις λογισμικού.

Το είχα δει από κοντά στο plaisio.. Εμετός..

Χίλιες φορές με 150 xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πολύ κράξιμο βλέπω στα review σε βαθμό που σκέφτομαι ότι δεν μπαίνει εύκολα κανείς στον χώρο αν δεν λαδώσει τα σωστά άτομα... Μιλάμε για πολύ έχθρα.

Δεν λέω ούτε εμένα προσωπικά μου αρέσει αλλά με έμφαση την κάμερα κάποιος θα μπορούσε να το πάρει στα 150 160 ευρώ.

Μπορεί να μην είναι αδιαβροχο, να μην έχει αισθητήρα δαχτυλικού αποτυπώματος και η οθόνη να είναι μικρή αλλά τα χαρακτηριστικά του γενικά είναι decent. 

Είπαμε απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως τα αξίζει για κάποιον που ενδιαφέρεται για καλή κάμερα. Κλάσεις ανώτερη από οτιδήποτε άλλο σε αυτή την τιμή (και όχι μόνο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αξιζε αγορα για να χρησιμοποιηθει σχεδον απολυτα σαν φωτογραφικη μηχανικη;
ΥΓ: Και σαν κινητο ακομα μου φαινεται καλη επιλογη για τα ουτε 160€ που ζηταει :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...