Προς το περιεχόμενο

katapliktiki prosfora forthnet in-a-box


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Efoson den exeis oute kan DSL pws ksereis oti metatrepetai se aoristou? :evil:

Mhn leme oti 8eloume re pedia...

Oxi den metatrepetai se aoristou' date=' se pernoune tilefwno kai se rotane ti 8a kaneis, an 8a sinexiseis kai se pio paketo, posous mines klp.[/quote']

Μπορείς να την μετατρέψεις ΚΑΙ σε αορίστου χρόνου με χρέωση ανα δίμηνο και χρέωση μέσω πιστωτικής είτε μέσω κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό. Είχα πάρει απο τον πρώτο καιρό που κυκλοφόρησε το in-a-box και τώρα πλέον είμαι σε 512/128 αορίστου (κάθε δίμηνο φυσικά μπορείς να αλλάζεις την ταχύτητα, εφόσον το επιθυμείς, απο 256 εως και 1024).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

aoristou den ginetai moni tis alla prepei na pareis til esi gia na gini alios klinei.b.gia mena pantos kaltiera router para usb modem.kalitera na kaneis one bill kai na pareis ena crypto f320 pou ine kai router ka na plironeis ana dimino kai na min skotizesai me dimines ktl ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πήρες καλά σερφαρίσματα.

 

Η προσφορά ισχύει ως 31/01/2005

:-|

 

Aν καταλαβα καλά, η προσφορά του Media Markt για 3+3 ίσχυε μέχρι το Σάββατο που μας πέρασε.

 

Το πήρα πάντως. :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol!!!!

 

Hol μάλλον...

 

Anyway... O πόλεμος έχει ξεσπάσει για τα καλά εγώ σήμερα έστειλα στην 4net email που δεν επιθυμώ την ανανέωση του adsl in a box... Αναμένω τηλ και αντιπρόταση στην προσφορά της hol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episis poly kali prosfora einai ayto pou pira egw.....dsl in a box plus (me routeraki linksys me wifi) 3+2 mines +Nintedo DS (mono apo plaisio...)

gia periorismena kommatia' date='opoios prolave to DS eide!!!![/quote']

 

kai nintendo ds.kali fasi.an akousa kala to nintendo ds exei free wireless sta starbucks(den xriazesai karta nomizo gia wireless gia user name kai password alla einai free) ktl gia online gaming surfing ktl ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα στο Γερμανο στη Λευκαδα και μου ειπε το παιδι που ειναι υπευθυνο ADSL οτι εχει καταργηθει το πακετο 3+2 απο την τεταρτη. Πλεον υπαρχει το 2+2 μονο. Του λεω: "ποσο εχει το 2+2"; Μου λεει: "106 ευρω νομιζω αλλα να δω λιγο στο κομπιουτερ γιατι αλλαξαν οι τιμες" Κοιταει και με πληροφορει οτι η τιμη ειναι 129,7 ευρω για το 2+2. Παραξενευτηκα και του ειπα οτι 129,7 εχει το 3+2. Επεμενε οτι εχει το 2+2 οποτε κι εγω του ειπα "Ευχαριστω" και εφυγα. Θα το παρω αυριο απο αλλο μαγαζι γιατι απο οτι διαπιστωσα η προσφορα υπαρχει παντου εκτος απ το συγκεκριμενο καταστημα Γερμανος που μαλλον δεν ξερουν τι τους γινεται.

Παντως της Hol το πακετο 6+6 ειναι πιο συμφερον αφου βγαινει ο μηνας 19,7 ευρω ενω της forthnet 26. Η δεσμευση του 1 χρονου δεν ειναι και τοσο πολυ για τις τιμες αφου σκεψου οτι με τη forthnet δινεις 130 ευρω για 5 μηνες. 236-130=106 ευρω για τους υπολοιπους 7 μηνες. Δηλαδη 106/7= 15 ευρω πρεπει να πεσει το internet μετα το πενταμηνο για να μη συμφερει το HOL. Κατι που το θεωρω αρκετα δυσκολο για τα δικα μας δεδομενα. βεβαια σου μενει το μοντεμ στη forthnet οποτε ειναι κι αυτο κατι. Και βεβαια ειναι και ενας βασικος λογος που τη διαλεγω αφου δε θελω να εχω ξενα πραγματα που πρεπει να επιστρεφω μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pragmati to theoro ligo blakia na sou danizoun router tora.auto to oti einai klidomeno apo hol den mporo na to katalavo alla leme.mpa kai apo ton germano na to perness efoson i energopoiisi ginetai apo forthnet malon tha epernes auto pou pliroses.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pragmati to theoro ligo blakia na sou danizoun router tora.auto to oti einai klidomeno apo hol den mporo na to katalavo alla leme.mpa kai apo ton germano na to perness efoson i energopoiisi ginetai apo forthnet malon tha epernes auto pou pliroses.

 

Κλειδωμενο πρωτη φορά το ακούω! Αν και το μονο κακο με αυτο ειναι οτι δεν θα μπορείς να κανεις test account απο αλλη εταιρία (στην περίπτωση που θες να δεις αν σερνεται η HOL ή ο OTE).

 

 

Βεβαια υπάρχουν πολλοί που πουλάνε καλύτερα μοντεμάκια, ή ακόμα και καινούριο μπορει να παρει καποιος αν είναι κάπως πιο απαιτητικός, οπότε της HOL το βάζει στην άκρη... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

polaki kapoioi exoun pei oti piran modem apo isp pou tous to danizei kai oti einai klidomeno.tora klidomeno pos den xero kai mou fenetai xlomo.kai deuteron iparxei kai to reset apo piso sto router.ti na po.antitheta me tin vivodi stous allous isp akoma kai na pareis tin grammi sou apo ton x provider nomizo oti mporeis na dokimaseis kai demo apo allous.den nomizo oti tin klidonoun ston tade isp.nomizo den dino orko.as to kanei kaneis test.ektos an ennooun oti bazun username kai pass sto router opou me reset feugei.mipos aposindeoun kai to reset ?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηρα το πακετο της Hol, απο τον Γερμανο,(6+6),και ο πωλητης μου ειπε οτι το modem/router,δεν επιστρεφεται,γιατι η συμβαση ειναι 1 χρονος.Εαν ηταν 6μηνη,τοτε θα επιστρεφοταν.Με παραμυθιασε λετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...