Προς το περιεχόμενο

katapliktiki prosfora forthnet in-a-box


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 euro ine normal timi.genikos to splitter einai pio akrivo apo to filtro.pano kato diladi 5-6 euro pezoun.iparxoun kai intracom kai tis alcatel alla ola ta idia kanoun.episis ligo unofficial alla to splitter to isdn to exo dei na pezei kai se pots alla oxi to anapodo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ερώτηση: μπορώ να πάρω δύο ADSL in-a-box και να τα ενεργοποιήσω μαζί, ώστε να έχω συνολικά 10 μήνες συνδρομή;

den nomizw na ginetai....vasika an ta pareis twra kai ta 2 den tha se afisoun na ta energopoihseis mazi...kai otan se 5 mines tha pas na energopoihseis to 2o kouti den tha isxyei i prosfora 3+2 alla oti leei i forthnet ekeini tin periodo....

emena to box plus leei panw 3+1 alla epeidi to energopoihsa dekemvri exw 3+2!

 

@ poulinos bravo re palikari mou pou ta pes gia to routeraki sto tsak eimoun na arxisw na grafw kai egw kai eida to post sou!Eyge....

to routeraki einai poly kalo kai to synistw anepifilakta.Oso gia ta disc kai ta pppoa kai pppoe isxyoun ta legomena tou filou poulinos.

kai gia ta opoia den eimai sigouros oti ftaiei to router alla kati allages pou kanoun sta diktya tous pOTE kai isp's (idio problem kai se jetspeed pou lithike akrivws me ton idio tropo...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ερώτηση: μπορώ να πάρω δύο ADSL in-a-box και να τα ενεργοποιήσω μαζί, ώστε να έχω συνολικά 10 μήνες συνδρομή;

Όχι βέβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Simera epatha alli plaka!!I grammi katevaze sto foul alla kanenas browser den mporouse na anoiksei oute selida.Eixa faei io kathos serfariza kai mou etroge olo to badwitch!!!!!!O logos einai oti den eixa valei to Firewall ton xp!!!!Milame katevaze san trello kai den eixa anoiksei tipota.Telika ekana format kai energopoiisa to firewall ton xp.EROTISI:Me kaliptei i prepei na valo kati ekseidikevmeno?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Simera epatha alli plaka!!I grammi katevaze sto foul alla kanenas browser den mporouse na anoiksei oute selida.Eixa faei io kathos serfariza kai mou etroge olo to badwitch!!!!!!O logos einai oti den eixa valei to Firewall ton xp!!!!Milame katevaze san trello kai den eixa anoiksei tipota.Telika ekana format kai energopoiisa to firewall ton xp.EROTISI:Me kaliptei i prepei na valo kati ekseidikevmeno?

 

asxeto me to topic... ( bale sygate i outpost)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: μπορώ να πάρω δύο ADSL in-a-box και να τα ενεργοποιήσω μαζί, ώστε να έχω συνολικά 10 μήνες συνδρομή;

theoritika pisteuo oti ginetai. praktika ama den sou tis enosoun apla otan lixei i mia XORIS NA GINEI DIAKOPI TIS ALLIS TIN ENERGOPOIIEIS.AUTO GINETAI KAI thimame atomo pou to ixe kanei.poles fores i forthnet gia na ekmetaleutis tin prosfora akoma kai na min exei lixei i sindromi sou sou tin ananeonei me tin trexousa prosfora .optoe kane ena kopo kai rota sto 801 100 8000 giati nomizo oti mporeis.

 

apsiman oute ego xero ti akrivos fteei kai ginetai auto alla tha lithei kapoia stigmi.pola exoun ginei kata kairous kai pola ginontai apla den mathenontai ola.o ote ebgale tora alla firmware gia ta jetspeed pou grafoun ote pano kai alla gia auta pou grafoun intracom.

 

stefan123 den ise o protos pou to pathenei auto.to exo dei arketes fores os tora mexri kai me pstn.ite na lambanei full ite na stelnei full se pstn kai na min anigei tipota.request time out.oso gia to thema to firewall ine analogos tis anagkes sou.ego den exo oute firewall oute adware oute antivirus kai pezo mia xara edo kai poli kairo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stefan123 den ise o protos pou to pathenei auto.to exo dei arketes fores os tora mexri kai me pstn.ite na lambanei full ite na stelnei full se pstn kai na min anigei tipota.request time out.oso gia to thema to firewall ine analogos tis anagkes sou.ego den exo oute firewall oute adware oute antivirus kai pezo mia xara edo kai poli kairo.

H plaka einai oti pira tilefono tin forthnet kai mou eipan oti exo energopoiisei kapoio firewall..Diladi mou piran tin grammi,evalan kai firewall gia na min mporo na tin paro piso!!!Eytixos to format tous ekopse tin fora!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporei kai apo firewall na ginei auto.apira atoma kanoun block oti doun sto firewall kai meta lene giati den mporoun na doun selides.i px stin palia mou douleia ixa dei kapoion pou tou ekane epithesi o dns server.po po epithesi.ta sxolia periteuoun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...