Προς το περιεχόμενο

Υπόλοιπο χρόνου ομιλίας cosmote!


Antonisk2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

idet2 πότε το δοκίμασες; Η υπηρεσία δε λειτουργεί την ημέρα του billing. Δηλ. εμένα δεν ήταν διαθέσιμη για τις 16-17/11 επειδή ο μηνιαίος μου λογαριασμός "κλείνει" εκείνες τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ΟΚ! Δέκτό!

Το δοκίμασα μόλις τώρα και ο μηνιαίος μου λογαριασμός έκλεινε εχθές......

 

Παίζει δηλαδή να δουλεύει αύριο;;;

 

Άσχετο αλλά ακόμη ψάχνω να βρω για αυτό και τις χρεώσεις στο site της Cosmote...Καμιά παραπάνω πληροφορία που θα βρούμε ξέρεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα (εταιρικό επίσης) έκλεινε στις 16/11 ο μήνας και δεν είχα πρόσβαση στην υπηρεσία στις 16 (απόγευμα) και 17 (πρωί) του το τσέκαρα. Σήμερα είναι οκ.

 

Με κάθε επιφύλαξη λέω ότι για την ώρα η υπηρεσία είναι δωρεάν. Μελλοντικά πιθανόν να υπάρχει περιορισμός για 30 SMS/μήνα δωρεάν προς αυτή την υπηρεσία και από κει και πέρα χρέωση. Αν βρω κάτι άλλο θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Προσπαθώ να δω τι πάει λάθος με το δικό μου. Λογικά ας τους δώσω και το σημερινό απόγευμα και αύριο θα πρέπει να δουλεύει, αν όντως το κάνουν για αυτό το λόγο.

Μπορεί όμως να έχει να κάνει ότι έχω δυο ειδών διαφορετικούς δωρεάν (μέσα από το πάγιο εννοείται) χρόνους; Δηλαδή έχω άλλο δωρεάν χρόνο για τις ενδοεταιρικές και άλλο για τις υπόλοιπες κλήσεις...Λες να φταίει κάτι τέτοιο; Εσένα στα γράφει αναλυτικά τί είναι για το κάθε τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ αν κατάλαβα καλά, ίδιο λογαριασμό πρέπει να χουμε.

Cosmote Business Plus 600 (Πάγιο & Πάγιο VPN & Λοιποί προορισμοί & Αποστολή SMS & Τέλος κινητής - Έχω μπροστά τον αναλυτικό, όχι ότι θα τα θυμόμουν αλλιώς :P). Φαντάζομαι εννοείς το πάγιο και το πάγιο VPN. Οπότε δεν παίζει ρόλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, προς αριθμούς εκτός απ αυτούς του vpn μου, έχω 600 λεπτά/μήνα και για τους vpn απεριόριστο χρόνο. Οπότε το ποσό που μου στελνε σε μήνυμα ήταν (600 λεπτά - πόσο είχα μιλήσει το μήνα).

 

Σήμερα έκανα 2-3 τηλέφωνα (κανα μισάωρο) και πριν που τσέκαρα μου είπε ότι έχω 572 λεπτά χρόνο ομιλίας ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω εταιρικό πρόγραμμα αλλά με ενδιαφέρει να βλέπω τον χρόνο μου.Γι αυτό θα ήθελα να ξέρω αν η υπηρεσία χρεώνεται.Αν μάθει κάποιος ας μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει συγκεκριμένος τετραψήφιος αριθμός που φαίνεται στην κάρτα ανανέωσης χρόνου μπορείς να τον καλέσεις δωρεάν οποιαδήποτε στιγμή απο το κινητό και να σου πεί το υπόλοιπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει συγκεκριμένος τετραψήφιος αριθμός που φαίνεται στην κάρτα ανανέωσης χρόνου μπορείς να τον καλέσεις δωρεάν οποιαδήποτε στιγμή απο το κινητό και να σου πεί το υπόλοιπο.

Κάρτα ανανέωσης σε εταιρική σύνδεση; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάρτα ανανέωσης σε εταιρική σύνδεση; :)

 

Tις κλασσικές για ανανέωση χρόνου ομιλίας που έχει σε όλα τα περίπτερα μπορείς να ζητήσεις και απο τον περιπτερά να σου τον πεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι βέβαιος πως ισχύει για (εταιρικά) συμβόλαια αυτή η υπηρεσία;

Αν έχεις τον αριθμό κάνε έναν κόπο να τον αναφέρεις να τσεκάρω κι εγώ.

Πάντως μέχρι πριν κανα δίμηνο σίγουρα δεν γινόταν κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...