Προς το περιεχόμενο

Υπόλοιπο χρόνου ομιλίας cosmote!


Antonisk2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Υπάρχει συγκεκριμένος τετραψήφιος αριθμός που φαίνεται στην κάρτα ανανέωσης χρόνου μπορείς να τον καλέσεις δωρεάν οποιαδήποτε στιγμή απο το κινητό και να σου πεί το υπόλοιπο.

 

Αυτό που λες προφανώς εννοείς τις καρτο-συνδέσεις και μόνο αυτές. Εμείς εδώ συζητάμε για το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας σε προγράμματα με πάγιο (σύνδεση με συμβόλαιο), είτε είναι εταιρικά είτε όχι, τα οποία μέσα στο πάγιο που πληρώνεις έχουν κάποιο "δωρεάν" χρόνο ομιλίας. Αυτού το υπόλοιπο θέλουμε να μάθουμε το οποίο μέχρι πρόσφατα δεν υπήρχε. Αντίθετα από τη γέννηση των καρτοσυνδέσεων υπήρχε πάντα ένας τετραψήφιος από τον οποίο μάθαινες το υπόλοιπο.

 

Η υπηρεσία το μεσημεράκι που έστειλα εγώ και πήρα τη κλασική απάντηση δούλευε κανονικά, για αργότερα δε ξέρω. Μακάρι να κάνουν καμιά αναβάθμιση να μπορούμε όλοι να παίρνουμε αυτή τη πληροφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Τελικα φιλοι μου υπαρχει καποιο νουμερο να στελνουμε μηνυμα για να μας λεει το υπολοιπο του χρονου ομιλιας μας και τα υπολοιπα μηνυματα;

Στην wind ειναι το 1212 με κενο μηνυμα.

Στην cosmote;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

για να μαθεις το υπολοιπο σου σε συνδεση κοσμοτε γραφεις μηνυμα με καφαλαια ελληνικα ΕΥ(δηλ ερωτηση υπολοιπου) και το στελνεις στο 1256

αν εχεις κινητο νοκια τοτε γραφεις με κεφαλαια αγγλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Την υπηρεσία της COSMOTE μόλις τη βρήκα (περίπου εδώ και 1-2 χρόνια) τη χρησιμοποιώ πολύ συχνά. Είναι πολύ πρακτικό, ιδιαίτερα την αρχή της ημέρας, να γνωρίζεις που βρίσκεσαι και τι σε παίρνει να κάνεις καθώς τα 500άρικα δε φυτρώνουν στα δέντρα.

 

Χρησιμοποιώ μια το πιο εύκολο:

 

αποστολή "1" στο κλασσικό 1256

 

Όσο για τα εταιρικά, ελπίζω να δουλεύει γιατί πρόσφατα άλλαξα και μπήκα σε εταιρικό και το γεγονός να μη γνωρίζω τι μου μένει - μου προκαλεί πανικό.

 

Άντε τώρα να γυρίζω ξανά σε μετρητές κλήσεων του κινητού...

 

Ελπίζω και σε εμένα (σήμερα-αύριο) να φτιάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Όσο για τα εταιρικά, ελπίζω να δουλεύει γιατί πρόσφατα άλλαξα και μπήκα σε εταιρικό και το γεγονός να μη γνωρίζω τι μου μένει - μου προκαλεί πανικό.

[...]

Σε εταιρικό παίζει σίγουρα το EY (εκτός από την ημέρα που εκδίδεται ο λογαριασμός σου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Χρησιμοποιώ μια το πιο εύκολο:

 

αποστολή "1" στο κλασσικό 1256

 

 

τι εννοείς αποστολή ''1''? και μπορείς να μας πεις τι απάντηση σου έρχεται? γιατι εγώ που στέλνω ''EY'' (με λατινικούς χαρακτήρες) παίρνω σε απάντηση 2-3 sms λίγο περίεργα :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...