Προς το περιεχόμενο

Σεξ και παιχνιδια εκτος σπιτιου.


poul1na

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ισχυει αυτο που λες.Ο εμπειρος ανδρας δεν το διατυμπανιζει στους φιλους του(γιατι ναι, εκει ψευδεται!), αλλα δε βλαπτει κανεναν να το λεει στο ιντερνετ, οπου ολοι μιλαμε πιο ελευθερα...

 

Αληθεια, γιατι δε βλεπω καμια δεσποινιδα να γραφει(εκτος απο την αρχικη)?Φοβαστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αληθεια, γιατι δε βλεπω καμια δεσποινιδα να γραφει(εκτος απο την αρχικη)?Φοβαστε?

 

συμφωνα με τη λογικη του κοριτσιου για pc ειναι ολες εμπειρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ειναι πολυ χαζο 8ρεντ .... μπλιαχχχχ ... μυαλα κοκορα εχετε εσεις οι αντρες ...

 

Αυτος π εχει εμπειριες ... δν τις αμολαει ποτε απο εδω κ απο εκει (ειναι μαλλον που τον κανουν ωρημο πανω στο α8λημα ... και σινι8ιζει να λεει ακριβως το αντι8ετο ... ετσι για πλακα ... ειπαρχει κ τπτ να φοβη8ει?) ... αρα ... Τζιτζι-Μπιμπι-ΚιουΚιου αγορακια ^^

 

 

>>--(x.X)--> U knOw What I MeaN :twisted:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΠΩΠΩ ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΕΡΙΞΕ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :mrgreen: :mrgreen:

Πω ρε γεμίσαμε με αρχιμαμιάδες......Έλεος........Το μόνο καλό είναι ότι έριξα τρελά γέλια διαβάζοντας το thread...

 

ΥΣ:αυτό το magenta πολύ χτυπάει ρε Koritsi_Gia_PC.Δε βάζεις κανά άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι περιργο το location αλλα το καλυτερο σεξ που εχω κανει ειναι σε παραλια το βραδυ μετα απο μπανιο και μερικες..καταχρησεις,στις διακοπες.Μιλαμε για ...ταξιδι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public sex είναι από τις κορυφαίες στιγμές στην σεξουαλική ζωή ενός άντρα:

 

1) Παναθηναϊκός-Νάουσα, πίπα στο ΟΑΚΑ

 

2) Πίσω από νταλίκα

 

3) Σε κούνια παιδικής χαράς

 

4) Στα βραχάκια της Πειραϊκής

 

5) Σε ελεύθερο κάμπινγκ. Πευκάτο

 

6) Δε θυμάμαι άλλα, έχω αρχίσει να το καίω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public sex είναι από τις κορυφαίες στιγμές στην σεξουαλική ζωή ενός άντρα:

 

1) Παναθηναϊκός-Νάουσα, πίπα στο ΟΑΚΑ

 

2) Πίσω από νταλίκα

 

3) Σε κούνια παιδικής χαράς

 

4) Στα βραχάκια της Πειραϊκής

 

5) Σε ελεύθερο κάμπινγκ. Πευκάτο

 

6) Δε θυμάμαι άλλα, έχω αρχίσει να το καίω.....

 

 

Σπίτι δεν έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι ήταν παιχνίδι αναλόγου ενδιαφέροντος, με τον ανάλογο κόσμο, και βέβαια με κάτι θα έπρεπε να ασχολούμαι.

 

Σωκράτη από το σεξ στο σπίτι δεν έχεις να θυμάσαι και πολλά σε 10 χρόνια. Ενώ το σεξ στην κούνια το θυμάσαι για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το επόμενο thread να μην είναι:

 

Πόσο τον έχετε?

Πείτε μας την διάμετρό σας...

 

και άλλα τέτοια ωραία

 

Κατά τα άλλα είμαστε ένα τεχνολογικό forum, στο οποίο μπορεί να γίνει -και- χαλαρή κουβέντα.

 

Αφεντικό [ναι εσύ με την 650, σε σένα τα λέω] μάλλον πάμε να γίνουμε ροζ αγγελίες-κοσμοπόλιταν ή ρομάντζο [για όσους θυμούνται] σε κάποια σημεία και δεν βλέπω να σε απασχολεί καθόλου.

 

Κρίμα...

 

Μέχρι να σε απασχολήσει, εγώ σας χαιρετώ [και σας φιλώ όντα μικρά χρωματιστά μεσ' στον καθρέπτη κλειδωμένα].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το επόμενο thread να μην είναι:

 

Πόσο τον έχετε?

Πείτε μας την διάμετρό σας...

 

και άλλα τέτοια ωραία

 

Κατά τα άλλα είμαστε ένα τεχνολογικό forum, στο οποίο μπορεί να γίνει -και- χαλαρή κουβέντα.

 

Αφεντικό [ναι εσύ με την 650, σε σένα τα λέω] μάλλον πάμε να γίνουμε ροζ αγγελίες-κοσμοπόλιταν ή ρομάντζο [για όσους θυμούνται] σε κάποια σημεία και δεν βλέπω να σε απασχολεί καθόλου.

 

Κρίμα...

 

Μέχρι να σε απασχολήσει, εγώ σας χαιρετώ [και σας φιλώ όντα μικρά χρωματιστά μεσ' στον καθρέπτη κλειδωμένα].

 

και που εισαι ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κι εμένα δεν μου αρέσει να συζητώ για την C++ αλλά κανένας δεν με υποχρεώνει να μπω με το ζόρι στο εν λόγω φόρουμ. Και σε κάθε περίπτωση όταν ξυπνάω στραβά βρίσκω άλλους τρόπους να βγάλω την ζοχάδα.

 

Έτσι όπως το θυμάμαι το "μπλα-μπλα" προ πολλών ετών, ήταν η καρδιά του "τεχνολογικού" κατά τ' άλλα φόρουμ. Άσε που είναι και το μοναδικό φόρουμ που μπορεί να εμφανιστεί και καμια γυναίκα αραιά και που, γιατί οι πολλές μπακουροπαρέες βλάπτουν σοβαρά την -ψυχική- υγεία. Γι' αυτό όποιος δε γουστάρει, το κουβαδάκι του και σε άλλη παραλία. Γιατί θα έρθω στην C++ και δε θα σας αρέσει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κι εμένα δεν μου αρέσει να συζητώ για την C++ αλλά κανένας δεν με υποχρεώνει να μπω με το ζόρι στο εν λόγω φόρουμ. Και σε κάθε περίπτωση όταν ξυπνάω στραβά βρίσκω άλλους τρόπους να βγάλω την ζοχάδα.

 

Έτσι όπως το θυμάμαι το "μπλα-μπλα" προ πολλών ετών, ήταν η καρδιά του "τεχνολογικού" κατά τ' άλλα φόρουμ. Άσε που είναι και το μοναδικό φόρουμ που μπορεί να εμφανιστεί και καμια γυναίκα αραιά και που, γιατί οι πολλές μπακουροπαρέες βλάπτουν σοβαρά την -ψυχική- υγεία. Γι' αυτό όποιος δε γουστάρει, το κουβαδάκι του και σε άλλη παραλία. Γιατί θα έρθω στην C++ και δε θα σας αρέσει καθόλου.

 

δηλαδη μετα την c++ υπαρχει μονο η τσοντα? κατι ενδιαμεσο ισως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε 1980 το πρόβλημα που εντοπίζετε είναι διαχρονικό δεν είναι τωρινό, και με έχει ενοχλήσει κι εμένα στο παρελθόν χωρίς όμως να κάθομαι να προσβάλω κόσμο σε συγκεκριμένα topic (αν και αυτό το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι από τα χειρότερα)

 

Αυτό συμβαίνει κυρίως γιατί το μπλα-μπλα φιλοξενεί ηλικίες από 10-50 ετών και φυσικά ανθρώπους που δεν είναι της ίδιας στάθμης, ούτε και της ίδιας νοημοσύνης. Παλαιότερα είχα την ιδέα για την δημιουργία ενός υπο-φορουμ όπου θα είχαν πρόσβαση άνθρωποι που εγγυημένα θα είχαν να γράψουν και θέματα με κάτι σοβαρό, ή έστω κάτι παράλογο ενός κάποιου επιπέδου. Αλλά μην νομίζεις, κι εκεί θα εμφανίζονταν αργά ή γρήγορα άνθρωποι που δεν θα είχαν γράψει και τίποτα ως εκείνη την στιγμή που θα τους έβγαινε φαρμάκι και θα έπρεπε κάπου να εκτονωθούν κάνοντας κακοπροέραιτη κριτική. Είναι κακή νοοτροπία.

 

Εφόσον κάποιος αισθάνθηκε προσβεβλημένος από την ύπαρξη του θέματος θα μπορούσε κάλλιστα να στείλει ένα pm στους διαχειριστές, αντί να κάθεται να μας τα σκοτίζει. Γιατί τέτοια κριτική σε λίγο διαφέρει από το θέμα "πόσο την έχετε", τουλάχιστον σε ύψος σοβαρότητας. Είναι λίγο κατινιά από μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα το insomnia ξεκίνησε και συνεχίζει να ειναι forum γύρω απο την τεχνολογία. Θα γέλαγα όντως και θα απάνταγα σε thread στυλ "Τι usb sex toys exete ?" αν και απέχω απείρως από την έννοια geek γιατί θα ήταν ενα ευχάριστο μπλα-μπλα (αρκεί όντως να ήταν geeko-αστείο γιατι αλλιώς omg :P)

Για τις απορίες του εν λόγω τόπικ πιστέυω υπάρχουν άλλα φόρουμ

 

PS. koritsi_gia_pc i κάπως έτσι ή βάψτο μπλε και πέτα το στη θάλασσα ή βρες τον τόνο (στο ; einai),χρησιμοποίησε <a href="http://zeus.pi-schools.gr/dimotiko/an8ol_ab/anth_ab_math_ex.pdf">αυτό</a> και βγάλε τα ροζ γράμματα θα ξανανέβει η μυωπία στα γεράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...