Προς το περιεχόμενο

Ασφάλεια Αυτοκινητου


Arxon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη με το να κανω εγω μια ακριβη ασφαλεια τι κερδιζω αν ο αλλος που θα με τρακαρει εχει μια της πλακας ?

οποτε γιατι να πληρωνω ασκοπα?

παιρνω κι εγω μια της πλακας και τελειωνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησε εδώ: 210-2717181-6 και ζήτα πληροφορίες.

 

Μεγάλη, παγκόσμια και σίγουρη εταιρία. AIG Greece. Έχουν στο συγκεκριμένο κατάστημα ειδική προσφορά. Ίσως να μην βρείς πουθενά φτηνότερα αλλά το κυριότερο είναι οτι η εταιρία είναι σοβαρή και όταν την χρειαστείς δεν θα σε απογοητεύσει.

 

Ασφάλισα το αυτοκίνητο μου και 2 μοτοσυκλέτες εκεί, καθώς και πολλοί συνάδελφοι.

 

Εγώ δουλεύω στην Alico AIG Life που ασχολείται με ασφάλειες ζωής, υγείας και συνταξιοδοτικά προγράμματα. Οπότε ξέρω καλά την "αδελφική" εταιρία και σου εγγυόμαι για την φερεγγυότητά της!

 

+1 απο μένα στην AIG Greece..είναι εκεί ασφαλισμένα το δικό μου,της μάνας μου,του πατέρα μου και τα 2 των θειών μου,αρκετά χρόνια ( δεν είμαι σίγουρη το πόσα) και είναι όλοι ευχαριστημένοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ασφαλειες μονο εγνατια!! :-D δοξα το θεο που αλλαξα εταιρια πριν δυο μηνες!

΄

έχω αντίθετη γνώμη για εγνατία..όταν πχ είχε τρακάρει μια φίλη μου,με κάποιον που είχε εγνατία,αν και δεν έφταιγε,τηνμ τρέχαν επι 3 μήνες και πάλι,κλωτσούσαν,γιατί λέει να βάλει καινούργιο ανταλλακτικό στο αυτοκίνητο και όχι παλιό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιντερσαλονικα

 

Γνωστός μου αναγκάστηκε να βάλει δικηγόρο για να πάρει χρήματα από τη συγκεκριμένη εταιρεία, και ενώ ο πελάτης της είχε παραβιάσει STOP με κατάθεση μαρτύρων.

 

απο ασφαλειες μονο εγνατια!! :-D δοξα το θεο που αλλαξα εταιρια πριν δυο μηνες!

 

Στην προηγούμενη σελίδα όμως μας πληροφορούν ότι μόλις έκλεισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω που το ανέφερα πιο πανω απο τον ασφαλιστή μου είναι.Να φανταστείτε εξω απο το γραφειο του είχε μια πινακίδα μεγαλη με το ονομα της general και πριν κατι μέρες την εβγαλε και στην θεση της έβαλε γενικες ασφαλιες.Παντως μου είπε ότι ακομα δεν έχει μπει σε καθεστως επιτήρησης οποτε αυτοι που έιμαστε συνδρομητες -αποτι λεει-ειμαστε καλημένοι για ενα 6μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην προηγούμενη σελίδα όμως μας πληροφορούν ότι μόλις έκλεισε...

 

 

ειχα εγνατια γι'αυτο λεω, δοξα το θεο που αλλαξα εταιρια πριν δυο μηνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΛΑ [/b']ειχε κατωτατο οριο 1000 ευρω.δηλ μου καλυπτε ΟΛΕΣ τις ζημιες αλλα επρεπε να ειναι κοστους ανω των 1000 ευρω...

Λίγο πολλά δεν είναι? Εγώ σε Αγροτική, με καινούριο 1400άρι 15000 ευρώ, νέος οδηγός (πήρα δίπλωμα στα 25 μου - πειράζει? ), πληρη μικτή ασφάλιση με 280 ευρώ κατώτατη ζημιά, δινω περίπου 380 το εξάμηνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...