Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμείς που το θέλουμε σε retail μορφή, από πού το παίρνουμε?

 

Aυτη την απορία την έχω και εγώ...θα βγάλουν έκδοση με κουτάκι dvdάκι κτλπ ή απλα θα έχει ένα κουτι με ένα serial number ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επίσημη ανακοίνωση της Beacon Multimedia, εταιρίας διανομής του παιχνιδιού στην Ελλάδα, λέει το εξής:

 

 

 

"Με σημερινό (22/ cool.gif δελτίο τύπου της, η Beacon Multimedia ενημερώνει τους συνεργάτες της (σημεία πώλησης / καταστήματα) για τα εξής:

 

α) όσοι έχουν προ-αγοράσει το παιχνίδι θα μπουν κανονικά στις 25/8 για να παίξουν

β) η πώληση των pre-purchase εκδόσεων θα συνεχιστεί ακόμα και μετά τις 28/8 - εφόσον υπάρχει διαθέσιμο απόθεμα

γ) να μην γίνει πώληση των κανονικών (standard) ή συλλεκτικών (collector's) editions του παιχνιδιού πριν τις 28/8 ! Όσοι πελάτες προσπαθήσουν δε, να συνδεθούν στο παιχνίδι με κωδικό (s/n) που αντιστοιχεί σε κάποια από τις παραπάνω εκδόσεις ΠΡΙΝ ΤΙΣ 28/8 θα μπλοκαριστεί ο κωδικός τους και θα αχρηστευτεί!

δ) η ποσότητα (τεμαχίων) που προοριζόταν για την Ευρωπαϊκή αγορά έχει εξαντληθεί. Λόγω της πολιτικής της NCSoft για την ομαλή λειτουργία των servers αυτή δεν σκοπεύει να διαθέσει σε κυκλοφορία και πώληση επιπλέον ποσότητες πριν τις 10/9/2012 ! Και καταλήγει ότι η Beacon θα είναι σε θέση να εκτελέσει νέες παραγγελίες μετά τις 12/9/12."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν λέει πουθενά το τι θα περιλαμβάνει η standard edition. Αν θα είναι retail έκδοση με κουτάκι dvd κτλπ δηλαδή..

Επίσης αν κατάλαβα καλά αμα δέν βρούμε κάτι αγορά απο 12 Σεπτεμβρίου πάλι ?

με βλέπω για digital απο το official site τότε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη καυλα ,ανοιγω το κουτακι , βγαζω το σιντι , διαβαζω το βιβλιαρακι , εχω ΟΛΟ το πακετο ΝΑΙ ΝΑΙ !

Αφου ουσιαστικα ολοι το σιντι κι πληρωνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου το έστειλαν(22/8 retail box) από το game.co.uk και το περιμένω σε 3-4μέρες,άντε μια βδομάδα.Αλλά θα πάει θεσσαλονίκη...και θα με περιμένει να παω,πφφφ!

 

(και για εκείνους που λένε κακίες για τα retail και πληρώνουν χρυσάφι τα digital,το πήρα με 11€ μέσα και έξοδα αποστολής :devil: :devil: :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...