Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτησω υπαρχει καποιο casual guild για οικογενειαρχη παικτη σε pve αλλα και πιο πολλη σε pvp κληση.

Ευχαριστω.

 

Ριξε μια ματια εδω φιλε μου http://www.oneironaut.gr/

Νομιζω το guild info θα σε καλυψει

Αν θες πιο πολλες πληροφοριες με ρωτας οτιδηποτε με πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις περισσότερες περιπτώσεις τα preorders τα στέλνουν αρκετά ποιο πριν, οπότε λογικά θα το έχεις,αντε max 1-2 μέρες μετά :)

μάλιστα,γιατί δεν έχω πάρει pre-order από αυτούς.Αν είναι έτσι,προσπαθώ να συνενοηθώ αν είναι να το στείλουν εδώ το παιχνίδι και όχι εκεί που σπουδάζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GW2OPEN.jpg

 

Πληροφορίες για το προφίλ μας θα βρείτε στην σελίδα μας. Πιθανές αλλαγές θα ανακοινωθούν μία μέρα πριν την κυκλοφορία και μπορείτε να ενημερωθείτε από την σελίδα μας, μέσα από τις ανακοινώσεις ή το forum. Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλά να περνάτε. Για όσους φεύγουν αυτή την εβδομάδα. Θα τα πούμε online!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , εχω αποφασίσει να αγοράσω το παιχνίδι αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι δεν θα μπορώ να παίζω συγκεκριμένες ώρες τη μερα ίσως να μη μπορώ και κάθε μέρα ...γι αυτό το λόγω θα προτιμήσω να παίξω χωρίς να μπω σε κάποια ομάδα καθώς υπάρχουν άλλες υποχρεώσεις εκεί..κ σίγουρα άλλες δεσμεύσεις...! το πρόβλημα μου λοιπόν είναι ότι δεν ξέρω αν θα μπορέσω να τα καταφέρω μόνος κ να το ευχαριστηθώ .. μόνος σ ένα παιχνίδι ομάδων... άσε που είναι δύσκολο να βρεις μια ομάδα που να μην έχει τον "έξυπνο" της... κάτι που δε μου αρέσει καθόλου...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Th3Beh0ldeR Δεν έχουμε κάποια επίσημη πληροφορία, αλλά αν θες μπορούμε να μάθουμε.

 

@the_answer Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το Guild Wars 2 είναι ίσως το μόνο παιχνίδι που προσφέρει τη χαρά του να βγεις έξω και να παίξεις μαζί με όποιον άλλον κάνει event εκείνη τη στιγμή. Ούτε κλέψιμο exp, ούτε κλέψιμο loot. Απλά η χαρά της ομαδικής προσπάθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα έχω αρκετό καιρό που σταμάτησα το WoW και θα ήθελα να ασχοληθώ με ένα καινούργιο MMO. Το gw2 φαίνεται ενδιαφέρον αλλά το θεωρώ κρίμα να δίνει κάποιος 40 και 50e και τελικά να μην του αρέσει. Και το wow δεν είχε trial από την αρχή νομίζω, σχεδόν κανέναν δεν έχει στο ξεκίνημα. Ένα φιλαράκι μου είπε θα το πάρει σίγουρα, ακόμα και να μην έχει trial αργά η γρήγορα πιστεύω ότι θα το δω από κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν προμηθεύτηκαν ακόμα το παιχνίδι (ντροπή σας!) ή θέλουν να το δοκιμάσουν πρώτα, έχουμε να προτείνουμε κάτι καλύτερο:

 

ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ, ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΙΑ COLLECTOR'S EDITION Ή ΜΙΑ STANDARD EDITION ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΤΩΡΑ!!!

 

Επισκεφτείτε το site των DragonSeason και πάρτε μέρος στον πιο καυτό διαγωνισμό του καλοκαιριού, με δώρα 2 Collector's Editions και 4 Standard Editions του Guild Wars 2! Προλάβετε!!! Ο διαγωνισμός θα τρέξει μέχρι τη Κυριακή 19/8/2012, στις 11:00 π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα μου κάνει εντύπωση.. πως ο κόσμος γουστάρει να μένει σε αυτό το Point & Click. Πραγματικά δεν αντέχω να μην το αναφέρω.

Έχει σίγουρα πράγματα να δώσει το GW2 σε συγκεκριμένα άτομα, και είχε ήδη ένα μεγάλο fanbase που με όλες αυτές τις αλλαγές θα πήγαιναν όλοι τυφλά σε αυτό. Ότι έχω δει μέχρι τώρα όμως είναι deja vu. Πόσα κοινά features με άπειρα άλλα MMORPG.

 

Εκεί έξω υπάρχουν Games σαν το T.E.R.A και το πόσο ανώτερο σε skill Continent of the Ninth. Και πάω ξανά στα ίδια....

 

Το T.E.R.A στην τελική είναι λίγο πιο Gear Based, αλλά όπως και να έχει το PvP (που είναι ένας μεγάλος factor) έχει να σου μάθει πολλά που δεν έχει το GW2. Για το Continent of the Ninth να μην μιλήσω.. ακόμα το θεωρώ σαν τους "The Doors" του Gaming. :P

 

Υ.Γ: Το μόνο πράγμα που γούσταρα στα GW είναι το B2P. Το προτιμώ από το F2P γιατί ξεσκαρτάρει τους "άκυρους" και δεν φοβάσαι το μέλλον του Official Market, και εννοείται από το P2P για ευνόητους λόγους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...