Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακολουθώντας την ιδέα του αξιότιμου μέλους μας Γιάννης Platano δημιουργείται το παρόν sticky thread.

 

Εδώ μπορούν όλα τα μέλη να αναφέρουν & να σχολιάζουν -με κόσμιο πάντα τρόπο-

τις όποιες ευκαιρίες αγορών υλικού τεχνολογίας συναντούν σε πάσης φύσεως καταστήματα

φυσικά ή διαδικτυακά. Ο μόνος περιορισμός που τίθεται -για ευνόητους λόγους-

είναι να είναι δυνατή η αγορά ή η αποστολή των προϊόντων στην Ελλάδα.

 

 

 

Οδηγίες

 

:arrow: Παρακαλούνται τα μέλη να διασταυρώνουν κατά το δυνατόν την εγκυρότητα οποιασδήποτε προσφοράς

πριν την δημοσιοποίηση της στην κοινότητα. Η πληροφόρηση για μια καλή προσφορά θα βοηθήσει πολύ

κόσμο - η παραπληροφόρηση θα ταλαιπωρήσει πολύ κόσμο.

 

:arrow: Προσπαθήστε να δίνετε στα μέλη όσο το δυνατόν περισσότερες λεπτομέρειες για την όποια προσφορά.

Περιοχή, χρονική προθεσμία, μάρκες/μοντέλα, τεχνικές λεπτομέρειες είναι όλα ευπρόσδεκτα.

Διαβάστε τα ψιλά γράμματα. Είναι σημαντικό να ξεχωρίσουμε τις πραγματικές προσφορές από τις δήθεν

& τις όποιες παγίδες/δεσμεύσεις. Αυτό θα βοηθήσει το παρόν topic να παραμείνει έγκυρο.

 

:arrow: Αν θέλετε να σιγουρευτείτε για την καλύτερη τιμή της αγοράς κάποιου προϊόντος σας συστήνουμε

να χρησιμοποιείτε τη μηχανή αναζήτησης προϊόντων http://www.skroutz.gr

 

 

 

 

Αποποίηση Eυθυνών

Η παρούσα online κοινότητα Insomnia.gr αποποιείται πάσα ευθύνη για την εγκυρότητα των όποιων πληροφοριών δημοσιοποιούνται εντός του χώρου της. Παρ΄ότι οι συντονιστές και οι διαχειριστές θα καταβάλουν κάθε δυνατή προσπάθεια για την εγκυρότητα των προσφορών, είναι ευθύνη έκαστου αναγνώστη να επικυρώσει την όποια πληροφορία δει δημοσιευμένη. Για αυτό το λόγο η συντονιστική ομάδα της κοινότητας διατηρεί το δικαιώμα να διαγράψει οποιαδήποτε προσφορά θεωρεί -κατά την κρίση της- παραπλανητική, μη έγκυρη ή ανάξια λόγου. Ποινές για τα μέλη φυσικά & δεν υπάρχουν για δημοσιοποίηση τέτοιας προσφοράς. Όποιες εταιρείες ή όποια καταστήματα δουν στο παρόν thread κάποια προσφορά τους που διαφωνούν με τη δημοσιοποίηση της, επικοινωνούν μαζί μου [pm/e-mail] & η προσφορά τους θα διαγράφεται το συντομότερο δυνατό.

Ευχαριστούμε.

 

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ακολουθώντας την ιδέα του αξιότιμου μέλους μας Γιάννης Platano δημιουργείται το παρόν sticky thread.

 

 

 

Thank you master !!!!:-D :-D

 

Με κανεις και ...κοκκινιζω και δεν μου παει !!!!!:twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ξεκιναω εγω:

Στο καταστημα microland: http://www.eml.gr εχει μια καλη προσφορα μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων-για οποιον σκεφτεται να βαλει αυτην την περιοδο adsl η να την ανανεωσει(οπως εγω) δινει με την αγορα οποιασδηποτε παιχνιδομηχανης-μερικων laptop kai desktop συστηματων- adsl1024 μεσω altec για ενα χρονο....

Ειναι πολυ καλη προσφορα αν σκεφτουμε οτι η συνδεση για ενα χρονο κανει καπου 300 ευρο....Altec συνδεση ειχα παλιοτερα(isdn) kai ηταν πολυ σταθερη...Οποιος θελει ας παει....

Α κατι που ξεχασα βασικο ειναι οτι οι ενεργοποιησεις μπορουν να γινουν μεχρι 31/8/07(αν και καπου αλλου ελεγε 31/7/07) και οποιος αγορασει απο εκει καλο ειναι να το διευκρινησει πρωτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ξεκιναω εγω:

Στο καταστημα microland: www.eml.gr εχει μια καλη προσφορα μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων-για οποιον σκεφτεται να βαλει αυτην την περιοδο adsl η να την ανανεωσει(οπως εγω) δινει με την αγορα οποιασδηποτε παιχνιδομηχανης-μερικων laptop kai desktop συστηματων- adsl1024 μεσω altec για ενα χρονο....

Ειναι πολυ καλη προσφορα αν σκεφτουμε οτι η συνδεση για ενα χρονο κανει καπου 300 ευρο....Altec συνδεση ειχα παλιοτερα(isdn) kai ηταν πολυ σταθερη...Οποιος θελει ας παει....

 

 

Πραγματι καλη περιπτωση για οποιον δεν εχει dsl και εχει βαλει στο ματι παιχνιδομηχανη κλπ.:-D Ευχαριστουμε.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη ιδεα,αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι "ηθικη" η εμεση διαφημιση στο insomnia.τελος παντων,μια προσφορα του e-shop απο μενα την οποια την βρισκω καλη.παλιοτερα εδινε δωρο ενα innovator mp3 player,αργοτερα μια ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη μετα printer και τωρα παλι φωτογραφικη

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001502

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα supermarket Plus απο 07-05-2007 αγαπητοί μου έχει

μια καλή κατά την γνώμη μου προσφορά

κάρτα SD 2GB με usb card reader (διαβάζει κάρτες SD

και MMC

USB 2.0 kai 1.1 μόνο με 22 ευρώ και 60 μήνες εγγύηση

όσοι πιστοί προλάβετε.

http://www.plus.gr

 

dm1zzjim2nyfkginvzmj.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link για τα Supermarket plus?? ( Προφανώς 6 μήνες εγγύηση αντι για 60, έτσι?? :lol: )

 

στο φυλλάδιο που έχω στα χέρια μου 60 μήνες γράφει

αλλά και στην σελίδα τους αν μπεις στα νέα τις δευτερας και ανοίξεις το

adope αρχείο με ημερομηνία 07-05-2007 το λέει καθαρά.

60 μήνες εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο thread παιδιά :)

 

@harrys23 μια χαρά τιμή, αλλά γιατί είναι σε διάταξη Γ? Θα πρέπει να το κουβαλάς σε δύο κομμάτια..

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο με μία 4GB SD για τις μεταφορές μου αλλά είναι από ebay.

e266_10.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνο απολυτα μαζι σου δεν θα ειναι καθολου βολικη αλλα για

μια ωρα αναγκης μια χαρα ειναι πιστευω αλλωστε το πολυ πολυ

αν χαλασει και παρω πιστωτικο αντι για usv reader κανω 22 ευρω ψωνια απο

τα plus :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...