Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη παραλία(εντος ΑΤΤΙΚΗΣ)


TH_boy_20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελείως κέντρο Αθήνας, ήτοι Κολωνάκι - Εξάρχεια - Νεάπολη, με 10 λεπτά οδήγησης τυχερός θα είσαι εάν φτάσεις στο Χίλτον. Εάν φτάσεις, ανέβα μέχρι την πισίνα.

 

 

:lol::lol::mad::shock::devil: από κυψέλη θα είμαι τυχερή αν φτάσω ''κέντρο'' δηλαδή ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δοκιμασε να πας καμια φορα και θα με θυμηθεις.Ξεχωριζει απο τις αλλες παραλιες που ειναι τιγκα στην αμμο ολο βρωμιες και πολυ κοσμο.(καλος ο κοσμος αλλα κατανταει κουραστικος καμια φορα).Στα λιμανακια το νερο ειναι πεντακαθαρο και επικρατει ησυχια γενικα.

 

H αλήθεια είναι πως οι μικροτσούτσουνοι πορνόγεροι που κάνουν γυμνισμό εκεί γύρω δε μπορούν να κάνουν φασαρία.

Μπορούν όμως μια ντουζίνα πιτσιρίκια που σκαρφαλώνουν σε ένα βράχο, είτε για να κάνουν ubercomboβούτι, είτε για να πάρουν μάτι την πιθανότατα μοναδική γυναίκα που θα παίζει εκεί πέρα.

 

Στο προηγούμενο λιμανάκι, αυτό με το μαγαζί και την σκάλα για να μπεις στην θάλασσα είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα.

Μαζεύεται όλη η καγκουριά των τούρμποχειροφρενάκηδων με τα γνωστά αποτελέσματα.

 

Σε άλλα πιο καβατζωτά λιμανάκια είν' καλά, είναι συνήθως άδεια από κόσμο, αλλά έχει πεζοπορεία ζόρικη, και παίζει να πετύχεις και κάνα (όχι απαραίτητα ευχάριστο) όργιο στη διαδρομή.

 

Η θάλασσα πάντως πράγματι μοιάζει καθαρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλήθεια είναι πως οι μικροτσούτσουνοι πορνόγεροι που κάνουν γυμνισμό εκεί γύρω δε μπορούν να κάνουν φασαρία.

Μπορούν όμως μια ντουζίνα πιτσιρίκια που σκαρφαλώνουν σε ένα βράχο, είτε για να κάνουν ubercomboβούτι, είτε για να πάρουν μάτι την πιθανότατα μοναδική γυναίκα που θα παίζει εκεί πέρα.

 

Στο προηγούμενο λιμανάκι, αυτό με το μαγαζί και την σκάλα για να μπεις στην θάλασσα είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα.

Μαζεύεται όλη η καγκουριά των τούρμποχειροφρενάκηδων με τα γνωστά αποτελέσματα.

 

Σε άλλα πιο καβατζωτά λιμανάκια είν' καλά, είναι συνήθως άδεια από κόσμο, αλλά έχει πεζοπορεία ζόρικη, και παίζει να πετύχεις και κάνα (όχι απαραίτητα ευχάριστο) όργιο στη διαδρομή.

 

Η θάλασσα πάντως πράγματι μοιάζει καθαρή.

 

χαχαχα θεϊκό σχόλιο....Συμφωνώ και επαυξάνω για τα καθαρά νερά πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είδα που έκαναν μπάνιο στον πειραιά, αλλά δεν ξέρω πως λέγεται το μέρος. Μπορώ να το πω μπακάλικα περιγραφικά: πηγαίνοντας από τον δρόμο που είναι στα δεξιά σου θάλασσα και στα αριστερά κάποια στιγμή το τζάνειο, φτάνεις στο φανάρι που είναι το καρφούρ, συνεχίζεις ευθεία προς μικρολίμανο. Κάποια στιγμή σε εκείνο το δρόμο (πριν φτάσεις εκεί που κάνεις δεξιά και κατεβαίνεις την κατηφόρα για μικρολίμανο) είδα σήμερα όπως πέρναγα με το αμάξι κάτω δεξιά αρκετό κόσμο να κάνει μπάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα βρε η πειραϊκη ,[πειρα'ι'κη] ειναι εκει !!! χροοοονια κανουν μπανιο,ειναι ...χμ ας το πουμε καθαρες...καλα μην περιμενεις νερα κρυσταλλινα και ακινδυνα αλλα τουλαχιστον δε ειναι σαν ν κανεις στο λιμανι του πειραια ξερω γω ή στα γνωστα λιπασματα στη δραπετσωνα απο κατω.....ειναι ...ανεκτικη η κατασταση παντως.

ειχα ακουσει μια εποχη οτι ηταν βρωμικα παντως τωρα τι να σου πω...

 

ααα τωρα ειδα..βρε τι προς μικρολιμανο...προς τη καστελλα λες???που παει και το τρολευ???? ναι και εκει κανουν μπανιο συνηθως μεγαλυτεροι σε ηλικια ανθρωποι...απλα διαβασα βιαστικα το μηνυμα σου...καλυτερα να το κοψεις προς πειραικη μερια παρα προς του μικρολιμανου κατα τη γνωμη μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ααα τωρα ειδα..βρε τι προς μικρολιμανο...προς τη καστελλα λες???που παει και το τρολευ???? ναι και εκει κανουν μπανιο συνηθως μεγαλυτεροι σε ηλικια ανθρωποι...απλα διαβασα βιαστικα το μηνυμα σου...καλυτερα να το κοψεις προς πειραικη μερια παρα προς του μικρολιμανου κατα τη γνωμη μου!!

 

Εεεεεε, δεν ξέρω πως λέγεται! Δεν τα πάω καλά με τις ονομασίες των σημείων του πειραιά (παρόλο που από μικρός μένω κορυδαλλό) :-D

Απ'ότι θυμάμαι έχει ένα μαγαζί (τύπου καφε-κλαμπ) που λέγεται ιστιοπλοϊκός εκεί. Και κάτι ψαροταβέρνες. Αλλά δεν ήταν εκεί η παραλία που είδα, ήταν πριν φτάσεις εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεεε, δεν ξέρω πως λέγεται! Δεν τα πάω καλά με τις ονομασίες των σημείων του πειραιά (παρόλο που από μικρός μένω κορυδαλλό) :-D

Απ'ότι θυμάμαι έχει ένα μαγαζί (τύπου καφε-κλαμπ) που λέγεται ιστιοπλοϊκός εκεί. Και κάτι ψαροταβέρνες. Αλλά δεν ήταν εκεί η παραλία που είδα, ήταν πριν φτάσεις εκεί.

 

κάνουν μπάνιο εκεί κάτω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...