Προς το περιεχόμενο

Προταση για αγορα κουρευτικης μηχανης


beatshooter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω ότι οι πιο πολλές προτάσεις είναι για μηχανές ξυρίσματος-σώματος.

 

Καμιά κουρευτική (για μαλλιά) μπορείτε να μου προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλέπω ότι οι πιο πολλές προτάσεις είναι για μηχανές ξυρίσματος-σώματος.

 

Καμιά κουρευτική (για μαλλιά) μπορείτε να μου προτείνετε;

 

+1

 

και γω θέλω μια κουρευτική + για περιποίηση γενιών (να τα κρατάω χαμηλά λόγω ναυτικού)

 

αυτή εδώ που είπε ένα παιδί νωρίτερα τα αξίζει τα λεφτά της

Panasonic ER1411S503

 

και αυτή η moser που λέτε πολλοί έχει σκάλες και για κούρεμα και για κόντεμα γενιών;;

 

 

 

 

EDIT: μάλλον θα πάρω την panasonic από το electroworld με κουπόνι -30% στα 69.30 δλδ.

αλλά μάλλον δεν είναι με σκάλες....

που θα βρω μετά σκάλες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

μεγάλος ρατσισμός για την γάτα.

Οι περισσότεροι το καταλαβαίνω οτι πρόκειται για μια επίκτητη ιδιότητα (μίσος) που ξεκινάει απο την νηπιακή ηλικία.

Ας υποθέσουμε οτι ειστε μικρά παιδάκια που μολις στέκεστε στα πόδια και σας εχουν αμολήσει στην αυλη, ξαφνικα σκαει μια γατα γιατί μύρισε φαγητό, τι γίνεται σ' αυτη την περίπτωση;

Σηκώνεται η γιαγια, η μαμα και ο παππούς και φωναζει: ΜΗΗΗ Γιαννάκη φυγε μακρυά απο την γατα, θα σε γρατζουνίσει, ειναι κακιά, τρέχει η μαμά να σε παρει αγκαλια λες και συναντησες κανα λιονταρι, κανει ξου στη γάτα να φυγει,το μωρο αρχίζει και κλαίει κτλπ.

 

Αυτο στους περισσότερους περναει μεσα σας και μαθαίνετε οτι η γατα ειναι κακό ζώο γι αυτο και γιατι εριξε την πιτα της γιαγιας που ειχε βγαλει εξω στο παραθυρο να κρυώσει.

 

Οσο για το αν η γάτα ειναι χαζη: Φανταζομαι οτι θα χετε ακουσει την εκφραση: "Γατα είσαι".

 

Τι γίνεται ρε παιδιά; Θα μας προτείνετε να μην κάνουμε άλλο Thread και να κουμπώσουμε παραγγελία μέχρι την Δευτέρα;

 

Καλή, μηχανή, 2 κουρέματα το μήνα (αντρικά φυσικά), δεν μας ενδιαφέρει αν ξυρίζει. Από αυτά που διάβασα καλό να μην έχει μπαταρία και να δουλεύει μόνο σε πρίζα.

Ο λόγος που σας γράφω, είναι γιατί κάποιοι κλα$$άτοι μου υποστηρίζουν πως των 11€ των Media Markt είναι και "γαμώ" ενώ εγώ από αυτά που έχω μάθει μέχρι σήμερα, μάλλον θα έλεγα να σκάσω ένα 50€ μέσω όρο. Μήπως τα σκάσω άδικα όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ζητάω τα φώτα σας παιδάκια... Θελω μηχανή για γενια και μαλλιά (κούρεμα) .. Μου άρεσε η babyliss 779e αλλά δε βλέπω και τα καλύτερα σχόλια... Προτάσεις? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...