Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε με αφηνει να μπω στο σαιτ της ιντερσπορτ. Μπες και δες εχει ενα μπουφαν Nike στα 50€ απο 100κατι. Αξιζει το συγκεκριμενο. Το εχω σε γιλεκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

 

Το θετεις πολυ απλα, αν και εγω οταν ημουν μικρος καπως ετσι το βλεπα. Ελεγα γιατι να ξοδεψω μια περουσια σε ρουχα, τι σου προσφερουν. Αλλα δεν ειναι τοσο απλο οσο οτι τα πληρωνεις για να αναδειξεις την κοινωνικη σου ταξη.

 

Εγω προσωπικα αυτο ειναι το μονο αρνητικο για μενα στα ακριβα ρουχα. Τα παιρνω γιατι μαρεσουν απο την μια αλλα απο την αλλη δεν θελω να με κανουν να νιωθω σαν καπιταλας.

 

 

ιδια αποψη μαζι σου!

 

 

α δηλαδή εσύ σκας τόσα λεφτά για την ποιότητα και καλα? Γιατί εγώ τα σκάω επειδή έχω κόμπλεξ, άμα δεν δώσω μια περιουσία νομίζω πως παίρνω τσουβάλι, αλλά τελικά δεν είναι έτσι.

Έχω πάρει πολύ σαβούρα που ήταν και καλά ποιότητα και χάλασε πριν την ώρα του.

Αντιθέτως πιο φτηνό πράμα που έτυχε να έχω και δεν είχε επώνυμες στάμπες αποδείχθηκε πολύ ποιοτικό.

 

Μου έχει τύχει να έχω να επιλέξω ανάμεσα σε ένα φτηνό και καλό στο μάτι ρούχο και σε ένα ακριβό και χάλια και πήρα το ακριβό...

Μια και μιλαμε(τε) ολοι ανοιχτα..τελικα εχω και εγω μεγαλο κομπλεξ προτιμω να δινω πολλα λεφτα για 1-2 μπλουζες παρα τα ιδια λεφτα για αλλες 4-5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 'εκπτωτικο χωριο' στα σπατα, τι αποψη εχετε?

 

Σε μια μου επισκεψη, φτηνα δεν θα τα ελεγα.

Ομως, λογω του οτι εχει μεγαλη ποικιλια και πολλα πραγματα, ε ναι, βρισκεις και καποια φτηνα.

 

Τωρα πως το λενε 'εκπτωτικο', δεν καταλαβα. Δηλαδη?

 

Εσεις τι αποψη εχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 'εκπτωτικο χωριο' στα σπατα, τι αποψη εχετε?

 

Σε μια μου επισκεψη, φτηνα δεν θα τα ελεγα.

Ομως, λογω του οτι εχει μεγαλη ποικιλια και πολλα πραγματα, ε ναι, βρισκεις και καποια φτηνα.

 

Τωρα πως το λενε 'εκπτωτικο', δεν καταλαβα. Δηλαδη?

 

Εσεις τι αποψη εχετε?

 

Δεν εχω παει [και ας ειναι διπλα μου]...

Γενικα, ακουω κατι τζιρους που αγγιζουν τα ορια της επιστημονικής φαντασιας...

 

Οταν παω θα ενημερωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ψαχνω σαν τρελλος αθλητικο παπουτσι που να ειναι χαμηλο (κατω απο αστραγαλο) και φαρδυ, επειδη οτι βρισκω σε χαμηλο εχει συνηθως στενη μυτη μπροστα. Το τελευταιο τετοιο που βρηκα ειναι κατι παλια Nike Cortez που εχω απο το λυκειο και τα χω σαπισει, λιγο ακομα και θα γινουν ενα με το δερμα μου. Τα συγκεκριμενα ομως δεν ξαναβγαινουν και δεν ξερω τι να παρω. Καμμια ιδεα σε αυτο που περιγραφω? Στο ιδιο στυλ ειχα δει περσυ εναν τουριστα που φοραγε κατι Everlast αλλα ουτε αυτα εχω βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε πηγε κανεις στο Brandsgalaxy τελικα? Ειχα τρεξιματα αυτην την βδομαδα και δεν προλαβα. Ισχυουν οι ιτμες που για τα πολο που ειπωθηκαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε πηγε κανεις στο Brandsgalaxy τελικα? Ειχα τρεξιματα αυτην την βδομαδα και δεν προλαβα. Ισχυουν οι ιτμες που για τα πολο που ειπωθηκαν?

Εγώ έχω παραγγείλει 4-5 μπλουζάκια..ακόμα περιμένω.Μου είπαν ότι μέχρι τέλος της επόμενης εβδομάδας θα τα έχω παραλάβει.Btw το Brandsgalaxy είναι διαδικτυακό κατάστημα..Γιαυτό σου είχα πει ότι προλάβαινες την προσφορά.Γενικά γράψου στο site.Κάθε εβδομάδα στέλνουν μαιλ με τις προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...