Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε τέτοιες εκπτώσεις σε στοκατζίδικα μόνο.

Α! Πέτυχα και σε φιλανθρωπικό bazaar κάτι τρελές τιμές σε ρούχα σχεδιαστών από προηγούμενη σεζόν. Τουαλέτες από 400 ευρώ να κάνουν 80 κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τέτοιες εκπτώσεις σε στοκατζίδικα μόνο.

Α! Πέτυχα και σε φιλανθρωπικό bazaar κάτι τρελές τιμές σε ρούχα σχεδιαστών από προηγούμενη σεζόν. Τουαλέτες από 400 ευρώ να κάνουν 80 κλπ.

 

or end of season sales

or fashion bazaars

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

50% εκπτωσεις στο ASOS αλλα σε συγκεκριμενα προιοντα...

δε χανετε κατι να κοιταξετε εχει παρα πολυ ομορφα ρουχα και μπλουζακια.

 

true αλλα τις εχει τσιμπησει τις τιμες για να πουλαει τα δικα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true αλλα τις εχει τσιμπησει τις τιμες για να πουλαει τα δικα του...

δεν εχεις αδικο ενα τσιμπηματακι εχει πεσει.

αλλα πριν ποσταρω εψαξα στις φιρμες που συμπεραλαμβανει στις εκτπωσεις και οντως παιζουν καλες προσφορουλες. γιατι εκει μπορουμε και να ελεγξουμε αν η τιμη αξιζει. στα noname με τι να συγκρινεις...

προχειρα προχειρα

diesel polo asos

diesel polo amazon

ελεγξτε οσο μπορειτε πριν παραγγειλετε δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις αδικο ενα τσιμπηματακι εχει πεσει.

αλλα πριν ποσταρω εψαξα στις φιρμες που συμπεραλαμβανει στις εκτπωσεις και οντως παιζουν καλες προσφορουλες. γιατι εκει μπορουμε και να ελεγξουμε αν η τιμη αξιζει. στα noname με τι να συγκρινεις...

προχειρα προχειρα

diesel polo asos

diesel polo amazon

ελεγξτε οσο μπορειτε πριν παραγγειλετε δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου.

 

ενα μεγα λαθος που το κανουν ολοι οι ελληνες...

 

το οτι ειναι μαρκα δεν σημαινει οτι δεν ειναι 8 σεζον πριν...

 

επισης η μαρκα δεν σημαινει τπτ...

 

επισης Χ2: αυτο που ποσταρες κανει 50+ ευρω...

εξηγηση: με 50 ευρω παιρνω 3 graphic tees ή ενα polo + graphic tee :shifty:

[ολα μαρκες]...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επισης Χ2: αυτο που ποσταρες(polo) κανει 50+ ευρω...

εξηγηση: με 50 ευρω παιρνω 3 graphic tees ή ενα polo + graphic tee :shifty:

[ολα μαρκες]...

 

δηλαδή για explain (απο πού,πως, το ιδιο polo ή κανενα καινούργιο ? κτλ) :P

 

και σχετικά με το πρώτο post.. ούτε εμενα μου αρέσουν τα zara και τα P&B ειδικά τα s'Oliver ( η μεγαλύτερη made in china υπερτιμολογημένη ΦΤΉΝΙΑ!!!!!! είχα αγοράσει 75 euro 1 παντελόνι από εκεί και μάλιστα με έκπτωση και πέρα ότι ξέβαψε τα άντερα του στο πλυντήριο και μου κατέστρεψα τα ρούχα ξεβάφει και με απλά με την χρήση μου έχει χαλάσει 1 εσώρουχο (1 μονο γιατί μετά δεν το ξαναφόρεσα) lol δηλαδή...

 

από την άλλη αν και παίρνω από εκεί σπανια (δεν ξέρω γιατί) έμεινα ΠΟΛΥ ευχαριστημένος με τα noname -και κατασyνεπeια και τα επώνυμα- προϊόντα του La Redoute καλές τιμές και ποιοτικά ρούχα και προσεγμένα ούτε καγκουράδικα ούτε όμως και τέρμα "ατσαλάκωτα"

 

έχω εδώ και 7 χρονια μια τζιν βερμούδα από εκεί (την οποια τα τελευταία 2-3 δεν την φοράω) και όχι μονο δεν έχει φθαρεί ίσα ίσα όσο πάλιωνε τοσο πιο ωραία γινόταν και πέρασε τα μύρια όσα ποδόσφαιρο (τάκλιν στο χώμα κτλ) ποδήλατο τρέξιμο πλύσιμο τακτικά και γενικά έβγαλε τα λεφτά της 50 φορες και ακόμη ζει.. απλά είναι για μικρότερη ηλικία πια από την δικη μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή για explain (απο πού,πως, το ιδιο polo ή κανενα καινούργιο ? κτλ) :P

 

και σχετικά με το πρώτο post.. ούτε εμενα μου αρέσουν τα zara και τα P&B ειδικά τα s'Oliver ( η μεγαλύτερη made in china υπερτιμολογημένη ΦΤΉΝΙΑ!!!!!! είχα αγοράσει 75 euro 1 παντελόνι από εκεί και μάλιστα με έκπτωση και πέρα ότι ξέβαψε τα άντερα του στο πλυντήριο και μου κατέστρεψα τα ρούχα ξεβάφει και με απλά με την χρήση μου έχει χαλάσει 1 εσώρουχο (1 μονο γιατί μετά δεν το ξαναφόρεσα) lol δηλαδή...

 

από την άλλη αν και παίρνω από εκεί σπανια (δεν ξέρω γιατί) έμεινα ΠΟΛΥ ευχαριστημένος με τα noname -και κατασyνεπeια και τα επώνυμα- προϊόντα του La Redoute καλές τιμές και ποιοτικά ρούχα και προσεγμένα ούτε καγκουράδικα ούτε όμως και τέρμα "ατσαλάκωτα"

 

έχω εδώ και 7 χρονια μια τζιν βερμούδα από εκεί (την οποια τα τελευταία 2-3 δεν την φοράω) και όχι μονο δεν έχει φθαρεί ίσα ίσα όσο πάλιωνε τοσο πιο ωραία γινόταν και πέρασε τα μύρια όσα ποδόσφαιρο (τάκλιν στο χώμα κτλ) ποδήλατο τρέξιμο πλύσιμο τακτικά και γενικά έβγαλε τα λεφτά της 50 φορες και ακόμη ζει.. απλά είναι για μικρότερη ηλικία πια από την δικη μου :P

 

ξεκινα απο το the hut group στο ebay και εχει ο θεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινα απο το the hut group στο ebay και εχει ο θεος...

 

Ειναι καλο μαγαζι αυτο? Αξιζει? Τιμες, ποιοτητα, εξυπηρετηση, αξιοπιστια, αποστολες; Εμπειρία κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...