Προς το περιεχόμενο

Η Google αναγνωρίζει πρόβλημα με χαμένα e-mail χρηστών


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Την ξαφνική απώλεια όλων των e-mail και των επαφών τους ανέφεραν μερικοί χρήστες του Gmail, που μπαίνοντας στον λογαριασμό τους, τον βρήκαν εντελώς άδειο. Η απάντηση της Google δεν άργησε να έρθει, αφού μέσω υπαλλήλου της αναγνώρισε το πρόβλημα και ξεκίνησε να το διερευνά.

 

Σύμφωνα με το App Status Dashboard, που παρουσιάζει την κατάσταση της υπηρεσίας, το πρόβλημα αφορά λιγότερο από το 0,29% του συνόλου των λογαριασμών - αριθμός που πάντως το Engadget εκτιμά ότι αντιστοιχεί σε 500.000 χιλιάδες χρήστες.

 

Τη στιγμή που γράφεται η είδηση το πρόβλημα δεν έχει αποκατασταθεί, κρίνοντας όμως από την αναφορά της υπηρεσίας, δεν φαίνεται να υπάρχει φόβος μόνιμης απώλειας δεδομένων.

 

Link.png Site: Engadget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το σκεφτόμουν καιρό να σετάρω το Outlook με το e-mail μου στο GMAIL , ήρθε η ώρα ...

 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί ενώ έχω βάλει το λογαριασμό gmail στο outlook, υπάρχει ένας φάκελος Gmail που υπάρχουν μέσα όλα τα mail μου.και στον υποφακελο "όλα τα μηνύματα μου"¨ υπάρχουν και δεν μπορώ να τα διαγράψω. ξέρει κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάθει κάτι αντίστοιχο με το hotmail αλλά για τις επαφές μόνο... Πολύ κρίμα να χάνεις τα mail σου και τις επαφές σου πάντως frown.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το έπαθα αυτό... τους έστειλα και δυο τρεις φορες μήνυμα.. αλλα τα ζώα μου αργά...

 

Μάλλον όχι εμενα ξεκίνησε στο MSN IM αυτό μπήκα μια μέρα και όλες οι επαφές εξαφανίστηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...