Προς το περιεχόμενο

Η Google αναγνωρίζει πρόβλημα με χαμένα e-mail χρηστών


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

 

όποιος δεν το κατάλαβε (εμένα μου πήρε κανένα λεπτό) μόλις με είπε μητσοτάκη...

 

 

το yahoo από θέμα αξιπιστίας πως είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως, και η αλήθεια είναι πως θα ήταν πιο λογικό να συμβεί το ανάποδο (επειδή υπάρχουν πολλοί που στρέφονται εναντίον της google γενικώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορούμε να κάνουμε export όλα τα email που έχουμε μέσα στο gmail? Έχω περίπου 14000-15000 email και περίπου 1000 από αυτά είναι χρήσιμα.. Οπότε θα ήταν καλή ιδέα να τα πάρω ενα backup σε περίπτωση που κάνουν καμιά στραβή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να δειτε με τη HOL τη γινεται ...

Πολλοι δε μπορουν να λαβουν email καν ...

 

Τουλαχιστον δε τα χανουν ..

Απλα αργουν να τα λαβουν ...grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε πρόλαβε και εξαγόρασε η Microsoft το GMail;

 

ασχετο, λαθος καταλαβες.

 

Στο αντίστοιχο περιστατικό της hotmail μόνο πλακάτ δεν φτιάξατε για να δηλώσετε πόσο "απαράδεκτη" είναι η Microsoft. Τώρα με τη gmail όλα χαλαρά; :P

 

Μονάχα που στο hotmail εχει γίνει πολλές φορες κ το χειρότερο ήταν τοτε που διαρεύσαν και κωδικοί πρόσβασης!

 

Πως μπορούμε να κάνουμε export όλα τα email που έχουμε μέσα στο gmail? Έχω περίπου 14000-15000 email και περίπου 1000 από αυτά είναι χρήσιμα.. Οπότε θα ήταν καλή ιδέα να τα πάρω ενα backup σε περίπτωση που κάνουν καμιά στραβή..

 

εχει ειπωθεί πιο πισω 2 φορες & παρακατω απαντησαν & υπαρχουν πολλες λύσεις στο web

 

Με ανησύχησε αυτό το περιστατικό! Έχω σχεδόν 28GB σε e-mails! Άντε τώρα να τα κατεβάσεις locally...

 

μπαρδόν? μηπως κανεις λάθος? το gmail δινει περιπου 7,5 gb...

αν τυχόν σε άφησε να φτασεις στα 28, καλυτερα παρε backup γιατι καποια στιγμη σίγουρα θα στα σβησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ουτε το σύννεφο (που τοσο θελουν να μας πίσουν) ειναι άτρωτο.. Οχι τίποτα άλλο, αλλα η διαφήμιση του chrome OS και του "συννεφου" (cloud= ορος της M$) επιμένουν και τονίζουν το "άτρωτο" και "αιώνιο" της διατήρησης της πληροφορίας σε τέτοια δίκτυα.

 

Ακομα θα ισχύει για πολλα χρόνια το: You are as good as your last (local) backup :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...