Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωπω...τι φλασια ειχα τωρα...Τελικα θα ειχα μεγαλο προβλημα αμα ημουν τραβελι.Αντε να βρισκεις γοβες νουμερο 46! :confused:

Αληθεια παιζουν τετοιες γοβες?Υπαρχει προβισιον για τα τετοιες περιπτωσεις?Η αδερφη μου που φοραει 42 δυσκολευεται παντως απο οτι ξερω

 

εχω δει γοβες σε πολυ μεγαλα νουμερα για αντρες σε sex shops οποτε καταλαβενεις τι στυλ ειναι. νορμαλ γυναικειο παπουτσι σε νουμερο 46 δεν εχω δει πουθενα.

 

http://www.boutiqueminuit.com/products.asp?ID_Lng=EN&CategoryName=Shoes&OrderNumber=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ελα ντε πως θα στο στειλω? σε παγοκυστες? Αν και νομιζω υπαρχουν καποια που ειναι εκτος ψυγειου? Η κανω λαθος

 

 

Εχει και αυτα που ειναι εκτος ψυγειου, ειναι πιο ξηρα τις πιο πολλες φορες νομιζω, σαν σαλαμια καπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δει γοβες σε πολυ μεγαλα νουμερα για αντρες σε sex shops οποτε καταλαβενεις τι στυλ ειναι. νορμαλ γυναικειο παπουτσι σε νουμερο 46 δεν εχω δει πουθενα.

 

http://www.boutiqueminuit.com/products.asp?ID_Lng=EN&CategoryName=Shoes&OrderNumber=

 

Ρε σεις ειλικρινα σας λυπαμαι τωρα...Πως τα φορατε αυτα τα τερατα?Πως αντεχεται να πουμε?Μια φορα ειχα δοκιμασει να ανεβω σε 12ποντο (μην φανταστεις ακροβατικα εκανα διοτι δεν χοραγε η ποδαρα) κ αντεξα κανα 20 δευτερολεπτα.Σακατεμα κανονικο στην πλατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και αυτα που ειναι εκτος ψυγειου, ειναι πιο ξηρα τις πιο πολλες φορες νομιζω, σαν σαλαμια καπως.

Θα ρωτησω και θα σε πω αν αντεχουν.

 

τοξοβολε ολοκληρη εγχειρηση ρε μαλακα θα κανεις στις γοβες θα κολλησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις ειλικρινα σας λυπαμαι τωρα...Πως τα φορατε αυτα τα τερατα?Πως αντεχεται να πουμε?Μια φορα ειχα δοκιμασει να ανεβω σε 12ποντο (μην φανταστεις ακροβατικα εκανα διοτι δεν χοραγε η ποδαρα) κ αντεξα κανα 20 δευτερολεπτα.Σακατεμα κανονικο στην πλατη.

 

ε καλα δεν φοραμε και καθε μερα 12ποντα. μια στο τοσο. αν ειναι σε μποτα ομως ειναι ποοοοοολυ πιο ευκολο να το περπατησεις. γενικα τοσο ψηλα τα κουνια σημαινουν 2 πραματα: 1)δεν κουβαλαμε βαρος 2) δεν ειναι για πολλες ωρες και πολυ περπατημα.

 

επισης ο λεπτος πατος δυσκολευει πολυ τα πραματα ή η στενη γραμμη του παπουτσιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τοξοβολε ολοκληρη εγχειρηση ρε μαλακα θα κανεις στις γοβες θα κολλησεις?

 

ολα κ ολα ο μικρος Τοξοβολινος στεηζς πουτ

 

ε καλα δεν φοραμε και καθε μερα 12ποντα. μια στο τοσο. αν ειναι σε μποτα ομως ειναι ποοοοοολυ πιο ευκολο να το περπατησεις. γενικα τοσο ψηλα τα κουνια σημαινουν 2 πραματα: 1)δεν κουβαλαμε βαρος 2) δεν ειναι για πολλες ωρες και πολυ περπατημα.

 

επισης ο λεπτος πατος δυσκολευει πολυ τα πραματα ή η στενη γραμμη του παπουτσιου.

 

Δλδ μια νορμαλ γυναικα μεσου υψους κ βαρους ποσο αντεχει μεγιστο σε γοβα?Θελει τρεηνινγκ φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα δεν φοραμε και καθε μερα 12ποντα. μια στο τοσο. αν ειναι σε μποτα ομως ειναι ποοοοοολυ πιο ευκολο να το περπατησεις. γενικα τοσο ψηλα τα κουνια σημαινουν 2 πραματα: 1)δεν κουβαλαμε βαρος 2) δεν ειναι για πολλες ωρες και πολυ περπατημα.

 

επισης ο λεπτος πατος δυσκολευει πολυ τα πραματα ή η στενη γραμμη του παπουτσιου.

 

Αααα μη το λες.Εχω φιλη που μεχρι και στο πανεπιστημιο με 12ποντο πηγαινε. Μονο οταν πηγαμε διακοπες μαζι και στο δωματιο τα εβγαζε καταλαβα οτι ειναι και λιγο πιο κοντη απο μενα.

 

Εγω εχω βρει την υγεια μου με τις πλατφορμες.Αντεχω και 10ωρο με 10ποντο..

 

Κανεις δε ξερει τι σημαινει αν δεις γοβα σον υπνο σου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο δεν το καταλαβα ποτε. Οκ "υπογεια" μυνηματα για να φαινεται το στηθος και να τονιζονται τα καπουλια και να δειχνει το ποδι πιο μεγαλο, αλλα αξιζει τοσο ταλαιπωρια? Βλεπω ποδια γυναικων μερικες φορες και τα ποδια τους λες και κανουν ενα ) σε σχημα μεσα στο παπουτσι. Και δεν λεω μονο για 12ποντα, και για πιο χαμηλα παπουτσια!

Ποτε θα παρουν οι γυναικες το memo οτι δεν χρειαζεται να ειστε σαν τον muresan? Εχω μια φιλη που ειναι στο υψος μου και φοραει 10 ποντα παπουτσια καθε φορα που βγαινουμε. Τις λεω να μου το λεει εγκαιρως να φοραω και εγω τα δικα μου αλλα ολο με ξεχναει!

 

 

Γενικα δεν καταλαβαινω αυτα που κανετε οι πιο πολλες για να δειχνετε κατι αλλο απο οτι ειστε! Μετα οι αντρες ειναι οι μαλακες ενω αλλα λενε και αλλα κανουν, αλλα η γυναικα αν δειχνει αλλιως απο οτι ειναι ειναι οκ!

 

Κανεις δε ξερει τι σημαινει αν δεις γοβα σον υπνο σου;;;

Γοβες απο τον Ζουλια θα σου ρθουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο δεν το καταλαβα ποτε. Οκ "υπογεια" μυνηματα για να φαινεται το στηθος και να τονιζονται τα καπουλια και να δειχνει το ποδι πιο μεγαλο, αλλα αξιζει τοσο ταλαιπωρια? Βλεπω ποδια γυναικων μερικες φορες και τα ποδια τους λες και κανουν ενα ) σε σχημα μεσα στο παπουτσι. Και δεν λεω μονο για 12ποντα, και για πιο χαμηλα παπουτσια!

Ποτε θα παρουν οι γυναικες το memo οτι δεν χρειαζεται να ειστε σαν τον muresan? Εχω μια φιλη που ειναι στο υψος μου και φοραει 10 ποντα παπουτσια καθε φορα που βγαινουμε. Τις λεω να μου το λεει εγκαιρως να φοραω και εγω τα δικα μου αλλα ολο με ξεχναει!

 

 

Γενικα δεν καταλαβαινω αυτα που κανετε οι πιο πολλες για να δειχνετε κατι αλλο απο οτι ειστε! Μετα οι αντρες ειναι οι μαλακες ενω αλλα λενε και αλλα κανουν, αλλα η γυναικα αν δειχνει αλλιως απο οτι ειναι ειναι οκ!

 

Γιατι πολυ απλα αυτο γουσταρετε.Βγαινω με τη φιλη μου που ντυνεται σα μοντελο και ανεβοκαταβαινει αριστοτελους με 12ποντο και εγω ντυμενη απλα με φλατ παπουτσακι και ΔΕΝ υπαρχει αρσενικο που να μην την κοιταξει.

Οταν παει σπιτι βεβαια ειναι άλλος άνθρωπος.

 

Ποιος ειναι ο Ζουλιας;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως εγω δεν εχω φορεσει ποτε 12ποντα, αν φοραγα και τοσο, αλιμονο στον αλλο που θα ηταν μαζι μου, θα τον περναγα χαλαρα στο υψος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...