Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιας και μιλατε για ακριβα πραματα θελω να μου λυσετε την απορια μου.

Ειδα στον υπνο μου οτι μου εκαναν δωρο ενα ζευγαρι γοβες Louis Vuitton (εχει γοβες αυτος;;; ) αλλά ηταν διαφορετικο νουμερο.Η αριστερη ηταν 36,5 και μου εμπαινε τελεια και η άλλη 37 και ηταν τεραστια.

Btw φοραω 38 κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ας πούμε αυτό δεν το καταλαβαίνω. Γιατί να κοιτάς πράγματα που ξες ότι δεν πρόκειται να αποκτήσεις any time soon.

 

Αυτό το κάνουν και οι άντρες με τις γυναίκες, αλλά βγάζει νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To λουκανικο που σου εστειλαν λες? μ?

ΚΑΝΕΙΣ δεν μου στειλε! Ειχα κανει παρακληση οποιος θελει να μου στειλει κανα γαματο προιον και να το πληρωσω αλλα τελικα πηρα τα @@ μου.

 

 

Οχι για φορμαελα ελεγα, να εκανα κανα σαγανακι alternative.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλατε για ακριβα πραματα θελω να μου λυσετε την απορια μου.

Ειδα στον υπνο μου οτι μου εκαναν δωρο ενα ζευγαρι γοβες Louis Vuitton (εχει γοβες αυτος;;; ) αλλά ηταν διαφορετικο νουμερο.Η αριστερη ηταν 36,5 και μου εμπαινε τελεια και η άλλη 37 και ηταν τεραστια.

Btw φοραω 38 κανονικά.

Η απορία ποια είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που να σε στειλει γαματο προιον? Επρεπε να πεις να σου στειλω χωριατικο με πρασο απτο χωριο οταν ειχαμε, εκει να δεις λουκανικο και ασε τα σαγανακια για τους τοξοβολινους.

 

Η απορία ποια είναι;

Να βγει απτο σπιτι? Η θα της πεσει κανα αεροπλανο στο κεφαλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κανα χωριο που καταγεται ή εχει διασυνδεσεις κανεις! Ειδικα στα λουκανικα που δεν αντεχω αυτα του εμποριου... Αν πας και το λουκανικο αντεχει ταξιδι, εδω ειμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλατε για ακριβα πραματα θελω να μου λυσετε την απορια μου.

Ειδα στον υπνο μου οτι μου εκαναν δωρο ενα ζευγαρι γοβες Louis Vuitton (εχει γοβες αυτος;;; ) αλλά ηταν διαφορετικο νουμερο.Η αριστερη ηταν 36,5 και μου εμπαινε τελεια και η άλλη 37 και ηταν τεραστια.

Btw φοραω 38 κανονικά.

 

Πωπω...τι φλασια ειχα τωρα...Τελικα θα ειχα μεγαλο προβλημα αμα ημουν τραβελι.Αντε να βρισκεις γοβες νουμερο 46! :confused:

Αληθεια παιζουν τετοιες γοβες?Υπαρχει προβισιον για τα τετοιες περιπτωσεις?Η αδερφη μου που φοραει 42 δυσκολευεται παντως απο οτι ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κανα χωριο που καταγεται ή εχει διασυνδεσεις κανεις! Ειδικα στα λουκανικα που δεν αντεχω αυτα του εμποριου... Αν πας και το λουκανικο αντεχει ταξιδι, εδω ειμαι!

ελα ντε πως θα στο στειλω? σε παγοκυστες? Αν και νομιζω υπαρχουν καποια που ειναι εκτος ψυγειου? Η κανω λαθος

 

Πωπω...τι φλασια ειχα τωρα...Τελικα θα ειχα μεγαλο προβλημα αμα ημουν τραβελι.Αντε να βρισκεις γοβες νουμερο 46! :confused:

Αληθεια παιζουν τετοιες γοβες?Υπαρχει προβισιον για τα τετοιες περιπτωσεις?Η αδερφη μου που φοραει 42 δυσκολευεται παντως απο οτι ξερω

Παραγγελια ρε τοξο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παραγγελια ρε τοξο.

 

κ αμα μου γυαλιζε γοβα εκεινη την στιγμη?Ειμαι κ ανθρωπος φασης αντρα θελω τωρα τον θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...