Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα Hi-Fi καμιά 15+ χρόνια και θέλω να του κοτσάρω κάτι για να παίζει μουσική ασύρματα (bluetooth ίσως;) από το τηλέφωνο ή τον υπολογιστή.

 

 

Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο, φτηνό και με στυλ; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα Hi-Fi καμιά 15+ χρόνια και θέλω να του κοτσάρω κάτι για να παίζει μουσική ασύρματα (bluetooth ίσως ;) από το τηλέφωνο ή τον υπολογιστή.

 

 

Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο, φτηνό και με στυλ; :D

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=bluetooth+audio+receiver&rt=nc&LH_BIN=1

 

Διάλεξε ποιο σ'αρέσει και κρύψτο κάπου στο έπιπλο που έχεις το hi-fi. Έχω δοκιμάσει ένα από τα πιο φτηνά αλλά στα πέντε μέτρα με αρκετά έπιπλα ενδιάμεσα σε δέκτη και πομπό-usb υπολογιστή είχα αρκετή καθυστέρηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, Σέγα ηλεκτρική;

 

εχω δεί μια της black & decker στα 27 ευρω να την αγοράσω;  Μεχρι 30 ευρώ δίνω για μια budget σέγα και ερασιτεχνική χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος ψάχνει για τηλεόραση, κοιτάει για 50". Το μπάτζετ του βέβαια είναι γύρω στα 600 ευρώ, οπότε μόνο αν προκύψει κάποια προσφορά. Αν δει κανείς τίποτα, ας ποστάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, Σέγα ηλεκτρική;

 

εχω δεί μια της black & decker στα 27 ευρω να την αγοράσω;  Μεχρι 30 ευρώ δίνω για μια budget σέγα και ερασιτεχνική χρήση.

ΟΚ αν είναι η Black & Decker KS500...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ αν είναι η Black & Decker KS500...

αυτό ακριβως σκεφτόμουν για να κόψω τάβλες ..

Αξίζει αρκετά να υπερβώ το badget κατα ενα 20άρικο και να πάρω το πιο δυνατό

KS777K

ή θα κάνω τη δουλειά μου με το μικρότερο για οικιακή χρήση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

Ψάχνω μία τηλεόραση για το δωμάτιο-κρεβατοκάμαρα. Έχω ένα ντουλάπι βιβλιοθήκης με πλάτος 56 εκατοστά και μεταβλητό ύψος. Θέλω να χωρέσω εκεί την τηλεόραση  και λέω να πάρω όσες περισσότερες ίντσες μπορώ για εκεί. Έχω βρει αυτή εδώ και λογικά μου έρχεται κουτί. 

Έχει να προτείνει κανείς άλλος κάτι ή να με διαφωτίσει στο τι χάνω επειδή λέει monitor-tv; 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

Ψάχνω μία τηλεόραση για το δωμάτιο-κρεβατοκάμαρα. Έχω ένα ντουλάπι βιβλιοθήκης με πλάτος 56 εκατοστά και μεταβλητό ύψος. Θέλω να χωρέσω εκεί την τηλεόραση  και λέω να πάρω όσες περισσότερες ίντσες μπορώ για εκεί. Έχω βρει αυτή εδώ και λογικά μου έρχεται κουτί. 

Έχει να προτείνει κανείς άλλος κάτι ή να με διαφωτίσει στο τι χάνω επειδή λέει monitor-tv; 

Ευχαριστώ

Συχνότητα: 50 Hz, αλλά σ'αυτή τη διάσταση δεν σε νοιάζει και τόσο.πάρτην.....όμορφη είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...