Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έψαξα σε τέτοια για ανταλλακτικά και είναι πολύ πιθανό να βρω. Αλλά ήθελα να το αλλάξω. Βέβαια τώρα έχω αρχίσει και το ξανασκέφτομαι. :P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έψαξα σε τέτοια για ανταλλακτικά και είναι πολύ πιθανό να βρω. Αλλά ήθελα να το αλλάξω. Βέβαια τώρα έχω αρχίσει και το ξανασκέφτομαι. :P :P

πιστευω οτι δεν ειναι καιρος για μεγαλα εξοδα,για μια πορτα.

 

ψάχνω για ραμ 4 γιγα για την  Gigabyte GA-H61M-S2PV

Υπάρχει τίποτα σε λογική τιμή?

οχι!

(περιμενε :devil: )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεοραση 32'' για την πεθερα μου,για την κρεβατοκαμαρα με οχι απαραιτητη full hd αναλυση αλλα

απαραιτητη λειτουργια να γραφει σε usb στικακι (pvr),

προσπαθω να αποφυγω τις τουρμπο εξ

 

dobro σωσε με !!!!!!   :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεοραση 32'' για την πεθερα μου,για την κρεβατοκαμαρα με οχι απαραιτητη full hd αναλυση αλλα

απαραιτητη λειτουργια να γραφει σε usb στικακι (pvr),

προσπαθω να αποφυγω τις τουρμπο εξ

 

dobro σωσε με !!!!!!   :-) :-) :-)

μεχρι ποσα ευρω;(αχ,αυτες οι πεθερες.........)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι ποσα ευρω;(αχ,αυτες οι πεθερες.........)

ζητω συγνωμη για την παραλειψη επρεπε να θεσω και ενα οριο τιμης,μια φτηνη και καλη οπως λεει η πεθερα μου

220 Ε περιπου αντε να ανεβουμε μεχρι τα 240 Ε

δεν θελω να μπλεξω με τουρμπο εξ και αριελι κτλ. θα προτιμουσα μια lg η samsung να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

ειναι καλη η πεθερουλα μου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητω συγνωμη για την παραλειψη επρεπε να θεσω και ενα οριο τιμης,μια φτηνη και καλη οπως λεει η πεθερα μου

220 Ε περιπου αντε να ανεβουμε μεχρι τα 240 Ε

δεν θελω να μπλεξω με τουρμπο εξ και αριελι κτλ. θα προτιμουσα μια lg η samsung να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

ειναι καλη η πεθερουλα μου  

 

Γιατί να επιλέξεις t-x ενώ υπάρχει η LG 32LB5610 με 1 ευρώ κάτω από τα 250; Πόσο μάλλον όταν την έχει και το you με 24 άτοκες. Θα δίνεις για 2 χρόνια 10€ τον μήνα για την αγαπημένη σου πεθερούλα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω για ένα tablet μέχρι 100 ευρώ για νορμάλ χρήση (internet, αρχεία pdf, καμία ταινία ίσως). Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητω συγνωμη για την παραλειψη επρεπε να θεσω και ενα οριο τιμης,μια φτηνη και καλη οπως λεει η πεθερα μου

220 Ε περιπου αντε να ανεβουμε μεχρι τα 240 Ε

δεν θελω να μπλεξω με τουρμπο εξ και αριελι κτλ. θα προτιμουσα μια lg η samsung να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

ειναι καλη η πεθερουλα μου  

1.Telefunken T32TX182DLBP-3D & 4 Ζευγάρια γυαλιά  224.10 €

2.F&U FLS32222 & Wifi Dongle 242.10 €

3.την LG 32LB5610 249€ που ειπε ο Questioner (VFM......δες αν εχει pvr)

4.Αν αγαπας την πεθερα σου...... PANASONIC TX-32AS600E 32'' LED SMART TV FULL HD WIFI 299€

δεν χρειαζεσαι pvr.......... πας σε stream :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν την χτυπήσεις (την τηλεόραση και όχι την πεθερά :P :p ) να δεις αν έχει pvr μιας και τώρα είδα το παραπάνω post σου από αυτό που quoταρα. Αν και απ' ο,τι βλέπω γράφει ο,τι έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει η ατιμη θα δουμε μηπως την κανουμε αλιως τη δουλεια

θα τις πω να βλεπει λιγοτερες σειρες θελει κι αυτη να βλεπει οοοοοολα τα τουρκικα μη χεσω :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ! ψάχνω άξιο αντικαταστάτη του Sony Ericsson MW600 .

 

Είναι bluetooth handsfree και FM radio με στερεοφωνικό ήχο , οθονούλα με εμφάνιση ονόματος όταν με καλούν , pairing με 3 συσκευές , rds , μείωση θορύβου κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο ξεχνάω . Με είχε βολέψει αφάνταστα !!! αλλά έσπασε πρόσφατα το clip (συχνό φαινόμενο από όσο διάβασα) και το καθιστά πλέον άχρηστο . 
Το είχα αγοράσει πριν 3 χρόνια στα 35 ευρώ και η τιμή που το βλέπω τώρα σε όσα καταστήματα υπάρχει (εντός και εκτός Ελλάδας) , είναι απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !
Άλλα μοντέλα που είδα είναι τα SBH50 - SBH52 , αλλά δε μου γέμισαν το μάτι και είναι και πανάκριβα . τα κινητά στα οποία θα χρησιμοποιηθεί είναι Sony Ericcson και Samsung . επιπλέον το χρησιμοποιούσα σαν ραδιόφωνο όταν έτρεχα .

 

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το MW600 ; σε οποιαδήποτε εταιρία και να μην ξεφύγουμε στη τιμή ? έστω και στη κινέζικη αγορά ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...