Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Πόσο κρίμα ρε πούστh που έφυγε τέτοιος άνθρωπος. Το συγκεκριμένο βίντεο, το έχω στη συλλογή μου με τα βίντεο που γουστάρω. Και πέρα από τις υπεράνθρωπες αθλητικές και μαχητικές ικανότητες που είχε, ήταν  και ανθρωπάρα! Πολύ κρίμα... :(

το συγκεκριμένο video είναι viral ad της Nokia για το Ν96 το 2008... :P

 

http://www.snopes.com/photos/advertisements/pingpong.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Κομματάρα!

 

Διαβαζω και τα σχολια..

 

Τωρα σοβαρα οντως σας αρεσει? Οκ η τυπα καλη, αλλα το τραγουδι? 

Γιατι ολοι σχολιαζουν ποσο γαματο ειναι κλπ και κανεις δεν εχει βρεθει να γραψει crap. Που με ανησυχει γιατι σημαινει πως ειτε ειναι οντως θεικο κομματι και εγω δεν το πιανω, ειτε ειναι ολοι σαρκαστικοι (αλλα κανεις δεν εχει γραψει κατι τυπου sucks κλπ) και δεν πιανω το σαρκασμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω και τα σχολια..

 

Τωρα σοβαρα οντως σας αρεσει? Οκ η τυπα καλη, αλλα το τραγουδι? 

Γιατι ολοι σχολιαζουν ποσο γαματο ειναι κλπ και κανεις δεν εχει βρεθει να γραψει crap. Που με ανησυχει γιατι σημαινει πως ειτε ειναι οντως θεικο κομματι και εγω δεν το πιανω, ειτε ειναι ολοι σαρκαστικοι (αλλα κανεις δεν εχει γραψει κατι τυπου sucks κλπ) και δεν πιανω το σαρκασμο.

 

I thought this level of perfection doesn't exist. Thanks for posting this harmonic piece of art!

This song brought me comfort during a bad moment in my life.

Fantastic. Listen to this song everyday it's not enough. It's been 10 months since the first time... ohhhh, I love it so much ! Thank you for all the smiles, all the moments, for everything GNESA!

Gnesa, you freed me and saved me. I was about to kill myself but with you I see the light again and now I feel so great. I think I just needed your heavenly divine masterpiece of blessed awesomness. Now I now for sure what's life. You are a flawless goddess. Your voice is deeply stirring to my blood like a million diamonds flying with pure perfection and love. Yes, what I'm listening to right now is beyond celestial holiness. You are and will always be the highly talented angel of my life.

I would literally kill myself if I couldn't listen to this song once again. This is grammy worthy, a classic of this generation. I hear this everyday on my radio, such a hit. I expect more great things.

 

Σχόλια σαν κι αυτά είναι 10 φορές καλύτερα από το να πλακώνονται μεταξύ τους, bravo!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχόλια σαν κι αυτά είναι 10 φορές καλύτερα από το να πλακώνονται μεταξύ τους, bravo!

Μα ποσο περιεργο ειναι αυτο ρε συ, ενας δε βρεθηκε να γραψει μλκια. Με μπερδευει, this is not the internet I'm used to..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμένο video είναι viral ad της Nokia για το Ν96 το 2008... :P

 

http://www.snopes.com/photos/advertisements/pingpong.asp΄ξ

 

 

Ήταν ανάγκη να το κάνεις αυτό??? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες




στην λευκαδα ..ο τυπος ειναι ολη μερα μεθυσμενος αλλα ωραιος με πολυ πλακα..απολαυση!χαχα




και εδω ιδιος περιγραφει στο λεωφορειο πως τον σταματησε η τροχαια για αλκοτεστ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω και τα σχολια..

 

Τωρα σοβαρα οντως σας αρεσει? Οκ η τυπα καλη, αλλα το τραγουδι? 

Γιατι ολοι σχολιαζουν ποσο γαματο ειναι κλπ και κανεις δεν εχει βρεθει να γραψει crap. Που με ανησυχει γιατι σημαινει πως ειτε ειναι οντως θεικο κομματι και εγω δεν το πιανω, ειτε ειναι ολοι σαρκαστικοι (αλλα κανεις δεν εχει γραψει κατι τυπου sucks κλπ) και δεν πιανω το σαρκασμο.

η γκομενα ειναι υπερμπαζολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομματάρα!

 

 

ρε πλακα μου κανετε?? τι κομματαρα και παπαριες ειναι αυτα που λετε?? παραλιγο να κανω αναφορα τον  thomasG4 για αυτο το πραγμα

ποιος εγραψε σε σχολιο οτι ειναι γαμω αυτο? γαμω τις παπαριες ειναι.. αρε ξυλο και απλωμα που θελει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πλακα μου κανετε?? τι κομματαρα και παπαριες ειναι αυτα που λετε?? παραλιγο να κανω αναφορα τον  thomasG4 για αυτο το πραγμα

ποιος εγραψε σε σχολιο οτι ειναι γαμω αυτο? γαμω τις παπαριες ειναι.. αρε ξυλο και απλωμα που θελει...

 

Άραξε φίλε... Επειδή έχω διαφορετικό γούστο δεν χρειάζεται να φάω και report. Είναι τόσο γαμάτο το κομμάτι που έσβησα όλα τα τραγούδια απο το κινητό και έχω μόνο αυτό στο repeat όλη μέρα.

 

Το έβαλα και ήχο κλήσης.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...