Προς το περιεχόμενο

Ray Donovan - Season 1 (Showtime)


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ριξω μια ματια στο πρωτο αλλα απο αυτα που εδειξε το τρέιλερ και απο τα λίγα που εχω διαβασει για το στόρι δεν τρελαίνομαι.θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρωτο εχει βγει εδω και καμια εβδομαδα. Και γω διαβασα για τις πολυ καλες κριτικες αλλα διαφωνω. Δεν το λες κακο βεβαια, απλα συμπαθητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To λάτρεψα, αλλά μου φαίνεται θα έχει την τύχη των σειρών που λατρεύω τα τελευταία καλοκαίρια - βλέπε Luck, Men of a certain age.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λεω τι μου θυμιζει , τι μου θυμιζει το επιθετο... Τον father donovan απο το 1ο επεισοδιο ντεξτερ , με τον παιδεραστη . (Αχρηστη πληροφορια της μερας :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το δα ολοκληρο, αλλα οσο ειδα με κουρασε και δεν βρηκα κατι ενδιαφερον. ΕΙδα καπου μεχρι την μεση και με πηρε ο υπνος. Βασικα με ξυνιζουν λιγο ο voight και o  Schreiber, οχι οτι ειναι κακοι ηθοποιοι, αλλα.....Φαινετε βαρια σειρα με αργο ρυθμο και αμα το συνδυασο και με τις 2 φατσες του δεν ξερω αν θα το αντεξω. Βεβαια πολλες απο τις αγαπημενες μου σειρες ειναι σε τετοιο μοτιβο, οποτε θα δω τι θα γραφετε εδω (για που το παει) και θα του δωσο καποτε αλλη μια ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το ξεκινησα κ εγω, μεχρι το 4 εχω δει, πολυ καλο, αψογο, περφεκτ, κ.ο.κ.,

μην μασατε απ τα σχολια που διαβαζετε οσοι δεν την εχετε ξεκινησει,

μερικοι θελουν ολες οι σειρες να ειναι game of thrones, για εμμυ, οσκαρ και

δεν ξερω κι εγω τι αλλο, μια χαρα ειναι η σειρα, ξεκινηστε την αμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνούσα μαζί σου και εγώ αλλά πιο ανέκφραστο ρόλο(γιατί ο πρωταγωνιστής στην πραγματικότητα δεν είναι έτσι) δεν έχω ξαναδεί. Λες και έκανε 60 bottox ταυτόχρονα και 30 lifting μαζί.Μπροστά του ο Άρνολντ Σβαρτζενέγκερ είναι η προσωποποίηση της έκφρασης!! :P Νταξει το παράχεσαν σκληρός δεν πάει να πει αδρανοποίηση των μυών του προσώπου λες και πέρασε βαρύ εγκεφαλικό!Edit:Τώρα μόλις τελείωσα το the shield(ξέρω ξέρω άργησα να το δω πολύ)οπότε δύσκολα θα βρω κάτι να με συγκινήσει σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνούσα μαζί σου και εγώ αλλά πιο ανέκφραστο ρόλο(γιατί ο πρωταγωνιστής στην πραγματικότητα δεν είναι έτσι) δεν έχω ξαναδεί. Λες και έκανε 60 bottox ταυτόχρονα και 30 lifting μαζί.Μπροστά του ο Άρνολντ Σβαρτζενέγκερ είναι η προσωποποίηση της έκφρασης!! :P Νταξει το παράχεσαν σκληρός δεν πάει να πει αδρανοποίηση των μυών του προσώπου λες και πέρασε βαρύ εγκεφαλικό!Edit:Τώρα μόλις τελείωσα το the shield(ξέρω ξέρω άργησα να το δω πολύ)οπότε δύσκολα θα βρω κάτι να με συγκινήσει σύντομα.

 

ωχ...ωχ..

 

τελειωσες το The Shield?

 

μη δεις τιποτα τουλαχιστον για 6 μηνες....θα σου φανει σουπα..

 

μαζι με το The Wire με διαφορα οι καλυτερες σειρες ever...off topic λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Καλά δεν είναι μόνο για το the shield απλά είπα την γνώμη μου για τον κύριο χαρακτήρα της σειράς που δεν νομίζω ότι έχω και τόσο άδικο.Εδώ είδα σειρά που ακυρώθηκε στην δεύτερη της σαιζόν το dark blue και πάλι μου άρεσε αρκετά.Δεν είναι μόνο το ότι τέλειωσα τώρα το the shield.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...