Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA-AT300-103 299ευρω mediamarkt


darkome

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις είδα ότι το fujitsu δεν έχει HDMI. 

 

ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ  :mad:

 

Υπάρχει USB to HDMI adapter (sold separately):

http://www.fujitsu.com/fts/products/computing/pc/accessories/notebook/tablet-accessories/doc-adap-stylistic-m532.html

 

Επίσης έχει GPS (για όσους το χρειάζονται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτε το note 10.1 με ενα 50αρικο παραπανω καλυτερο σε ολα και 

 

Είναι 100€ πάνω, και στα 16gb έναντι 32gb. Δεν έχει 3G για όποιον ενδιαφέρεται. Επίσης θες κανένα 50άρικο παραπάνω να πάρεις καλώδιο για να το συνδέσεις με την τηλεόραση γιατί έχει μόνο μια θύρα (non universal) που από εκεί συνδέεις τα πάντα. Απ' ότι θυμάμαι δεν μπορείς πχ. να το έχεις συνδεδεμένο με hdmi στην τηλεόραση και να το φορτίζεις ταυτόχρονα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω με το λειτουργικό τι παίζει ακριβώς δεν αναβαθμίζεται όταν βγαίνει σε κυκλοφορία καινούργια έκδοση (π.χ 4.3) παρά μόνο όταν την βγάλει διαθέσιμη ο κατασκευαστής ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω με το λειτουργικό τι παίζει ακριβώς δεν αναβαθμίζεται όταν βγαίνει σε κυκλοφορία καινούργια έκδοση (π.χ 4.3) παρά μόνο όταν την βγάλει διαθέσιμη ο κατασκευαστής ;

 

Ακριβώς. ΟΤΑΝ και ΑΝ την βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Toshiba είναι αξιόπιστη στο θέμα αναβαθμίσεων ; Γενικά είναι ένα καλό value for money το συγκεκριμένο τάμπλετ ή υπάρχουν αντίστοιχα μοντέλα Samsung,Apple με λίγο περισσότερα χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Toshiba είναι αξιόπιστη στο θέμα αναβαθμίσεων ; 

Δεν νομίζω να πάρει κάποια αναβάθμιση. Γενικά η toshiba είναι ανύπαρκτη στον χώρο των τάμπλετ. Γι αυτό άλλωστε και έχει αυτήν την τιμή. Ξεστοκάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να πάρει κάποια αναβάθμιση. Γενικά η toshiba είναι ανύπαρκτη στον χώρο των τάμπλετ. Γι αυτό άλλωστε και έχει αυτήν την τιμή. Ξεστοκάρουν.

Δηλαδή για σένα αυτό είναι dealbreaker;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για σένα αυτό είναι dealbreaker;

Για μένα ναι. Αλλά εγώ έχω το μικρόβιο του καλύτερου και τελευταίου οπότε δεν θα κοιτούσα σε mid range. Για άλλους μια χαρά τους είναι και δεν ενδιαφέρονται καν για updates και χαρακτηριστικά αρκεί να κάνουν τα βασικά(όχι ότι με τον tegra 3 κάνεις μόνο τα βασικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Ίσως iPad Mini αν θέλεις οπωσδήποτε iOS. Κατά τ'αλλα είναι απ'τις καλύτερες προσφορές και με 3G.

P.S. υποθέτω εννοείς <300 γιατί για >300 υπάρχουν πολλά  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως λάθος μου το διορθώνω. B)



Δεν κατάλαβα επακριβώς τι εννοείς αλλά docking keyboards γενικά μπορείς να δεις Link.png Site: http://www.skroutz.gr/c/68/keyboards/f/386057/Docking-Station.html">εδώ  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα bundle 32γβ με 3g και το πληκτρολόγιο της dell που το κάνει να λειτουργεί σαν το transformer της asus. Αν είναι αυτό τότε τα λεφτά είναι κααααλά. Αν όχι τότε μασιέται. 



XPS_10.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! ειμαι αναμεσα σε TOSHIBA AT300-103 3G ή SAMSUNG GALAXY TAB 2,10.1 3G,εχουν μπει σε προσφορα 300ευρω περιπου και σε skroutz και τετοια λιγο πιο φθηνα. Τι μου προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειχα το at300 θα πω μακρυα εχει χειριστο light bleed στα ακρα ,το αλλαξα και το δευτερο ειχε επισης ,φυσικα εγω το πηρα λιγο μετα την κυκλοφορια του ισως τωρα το διορθωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...