Προς το περιεχόμενο

black eagle


Alessandro999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μια μπάζα καλή θέλω, γύρω στα 30000 να κάνω μια δουλειά που θέλω. Μετά δρόμο

Πιο γρήγορα θα τα μαζέψεις αν κάνεις εσύ τον πειρατή παρά αν πας να κυνηγάς τους πειρατές! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πληροφορίες να δώσω.

 

Απλά να κάνω ένα σχόλιο:

 

Με εκπλήσσει το πόσο εύκολα πιάνομουμε για κάποιον που ρωτά για να γίνει αυτό-το-πως-λεγετε-δε-ξέρω στα καράβια, αλλά είμαστε έτοιμοι να δώσουμε "σοβαρές" επιχειρηματικές συμβουλές σε insomniacs που προφανώς χωρίς να έχουν καμιά σχέση με το αντικείμενο ζητάνε συμβουλές για το πως πρέπει να ανοίξουν καφετέρια, σουβλατζίδικο, εστιατόριο , εταιρεία κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν περάσει οι καλέ ημέρες αλλά και τα 100$ μεροκάματο δεν τα λες άσχημα

Αν θες λεφτά και έχεις και κάκαλα υπάρχουν και τα διαμάντια

 

Συγνωμη φιλε αλλα για 100$ να ρισκάρεις τη ζωη σου ναι ειναι ελάχιστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι εδω μέσα νομίζουν οτι οι Πειρατές οδηγάνε τίποτα ψαρόβαρκες κτλ, έχουν εξελιχθεί τα πράγματα και πλέων είναι ΠΛΗΡΩΣ εξοπλισμένοι! και μιλάω για Kalasnikof, PRG, και σκάφη τα οποία είναι μονταρισμένα να μην διαπερνάνε οι σφαίρες τις λαμαρίνες και καμιά φορά βάζουν επάνω και πολυβόλο... 

 

Πήγαινε μετά εσύ για 100ε τη μέρα να αντιμετωπίσεις αυτά... εσύ θα είμαι με το M16 και απέναντι ο Σωμαλός θα σου ρίχνει με το RPG και δεν θα ξέρεις που να κρυφτείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι εδω μέσα νομίζουν οτι οι Πειρατές οδηγάνε τίποτα ψαρόβαρκες κτλ, έχουν εξελιχθεί τα πράγματα και πλέων είναι ΠΛΗΡΩΣ εξοπλισμένοι! και μιλάω για Kalasnikof, PRG, και σκάφη τα οποία είναι μονταρισμένα να μην διαπερνάνε οι σφαίρες τις λαμαρίνες και καμιά φορά βάζουν επάνω και πολυβόλο... 

 

Πήγαινε μετά εσύ για 100ε τη μέρα να αντιμετωπίσεις αυτά... εσύ θα είμαι με το M16 και απέναντι ο Σωμαλός θα σου ρίχνει με το RPG και δεν θα ξέρεις που να κρυφτείς...

Σιγα μην πετυχει κατι ο Σομαλος απο ταχυπλοο που χορευει στα κυματα. Οποιος βρισκεται ποιο ψηλα και καλυμενος εχει το πλεονεκτημα

https://www.youtube.com/watch?v=ESFFFW0B64I

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν είναι δουλειά για όλους...είναι για συγκεκριμένα άτομα. Έχω και γω ένα γνωστό που το κάνει αλλά είναι αρκετά psycho και του ταιριάζει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τόσο επικίνδυνο όσο το παρουσιάζουν

Καταρχήν αν δουν ότι το καράβι έχει ασφάλεια και ειδικά αν τους έχουν πάρει χαμπάρι φεύγουν

 

Οι πειρατές επιτείθονται και νύχτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...