Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy Ace 4 με AMOLED οθόνη ανακοίνωσε η Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Samsung ανακοίνωσε μία νέα έκδοση του Galaxy Ace 4, με AMOLED οθόνη, τουλάχιστον για την αγορά της Γερμανίας, το οποίο έχει την ονομασία Galaxy Ace Style LTE.Το κινητό διαθέτει οθόνη 4.3 ιντσών τεχνολογίας AMOLED ανάλυσης 480 x 800 pixels. Βασίζεται σε τετραπύρηνο επεξεργαστή 1.2GHz και ενσωματώνει 1GB RAM. Ο αποθηκευτικός χώρος έχει χωρητικότητα 4GB, ωστόσο είναι επεκτάσιμος μέσω κάρτας μνήμης microSD.

Η κύρια κάμερα του Galaxy Ace Style LTE έχει αισθητήρα ανάλυσης 5.0 Megapixels, συνοδεύεται από LED flash και προσφέρει δυνατότητα λήψης video ανάλυσης 720p. Διαθέτει WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct και Bluetooth 4.0 ενώ η συσκευή είναι εξοπλισμένη και με τεχνολογία NFC.

 

Ένας από τους τρόπους για να ξεχωρίσει η συγκεκριμένη έκδοση από την απλή Galaxy Ace 4, είναι η πλατιά ρίγα που υπάρχει στο πίσω κάλυμμα της συσκευής, το οποίο αφαιρείται για να αποκαλύψει τις υποδοχές για τη κάρτα microSD, microSIM και τη μπαταρία που έχει χωρητικότητα 1900mAh. Το κόστος της νέας συσκευής της Samsung είναι €199 και κυκλοφορεί σε μαύρο και λευκό χρώμα.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή κάμερα, τρομερή ανάλυση οθόνης, τρομερός σχεδιασμός...ΝΟΤ!

Λόγος ύπαρξης στην ήδη πολυπληθέστατη οικογένεια Galaxy; Το επίδομα πολυτεκνίας;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη δεξιά στήλη/λινκ του gogadget, μαζί με τα "το έχω/το είχα/το θέλω", ας προστεθεί παρακαλώ και η επιλογή "δεν το θέλω", γιατί δεν έχουμε πού να κλικάρουμε μερικοί :P

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον η τιμή του ήταν 99€ θα ήταν καλή η συσκευή,τώρα για 199€ ούτε για αστείο! Με πολύ λιγοτερα παίρνεις LG l9 ii (130€) και Όχι μόνο (τυχαίο παράδειγμα vfm συσκευής).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΣΤ απο εδω appledrones! ΣΑΜΜΥ-ΟΤΙΣΑ ΜΟΥ κανε το θαυμα σου και δωσε στην μαζα ! Αμα δεν σε γουσταρουν να μην σε αγοραζουν οι και καλα ψαγμενοι ελληνες που εχουν ταμπλετ απο το πλαισιο turbo x και μετρανε τα RPM του ελληνικου ΠΥΡΚΑΛ quadcore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά απαράδεκτη η τιμή του με αυτά τα χαρακτηριστικά...

Πατάνε πάνω στο brand GALAXY για να πασάρουν σκουπίδια σε απαράδεκτες τιμές στα θύματα που εμπιστεύονται μόνο από τη μάρκα ένα προϊόν...

Ντροπή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επόμενο κινητό μου :-) ισορροπημένο hardware,οθονη σε φυσιολογικές διαστάσεις και αν πέσει και λιγο η τιμή σε κανα εξάμηνο το τσίμπησα στα 150 αν το δω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...