Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy Ace 4 με AMOLED οθόνη ανακοίνωσε η Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κινητό είναι τσίμπημενο λόγω αμολεντ, σε λίγο καιρό θα πέσει η τιμή του και νομίζω θα είναι μια καλή επιλογή

 

Για πόσα χρόνια θα είναι τσιμπημένη η amoled με 800x480; Από το '11 την έχει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οθόνη δεν θα με ενοχλούσε (άλλωστε δεν βρίσκεις εύκολα 4.3'' πλέον) αλλα αυτή η κάμερα ακόμα στα 5mp (ευτυχώς με hd video 720p και led). Στα 100€-120€ θα είναι μια χαρά. Και τόσο θα κάνει αφού μοιάζει με το "παρόμοιο/λιγοχειρότερο" Galaxy S duos II στα 112€ street price, δεν μπορεί να είναι ακριβότερο. Ισως το amoled τσιμπήσει την τιμή, αλλά πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΣΤ απο εδω appledrones! ΣΑΜΜΥ-ΟΤΙΣΑ ΜΟΥ κανε το θαυμα σου και δωσε στην μαζα ! Αμα δεν σε γουσταρουν να μην σε αγοραζουν οι και καλα ψαγμενοι ελληνες που εχουν ταμπλετ απο το πλαισιο turbo x και μετρανε τα RPM του ελληνικου ΠΥΡΚΑΛ quadcore

 

Bασικα, παιζει ακομα και τα turbo-x να ειναι καλυτερα απο αυτo εδω το Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LTE και οθονη AMOLED στα 199€, γενικα το Hardware ειναι τιμιο πλην της καμερας.

Η τιμη θα πεσει κι αλλο οπως γινεται παντα. Πολλοι απο εδω μεσα συγκρινετε την τιμη στα σκρουτζομαγαζα με την επισημη τιμη εκκινησης της εταιριας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΣΤ απο εδω appledrones! ΣΑΜΜΥ-ΟΤΙΣΑ ΜΟΥ κανε το θαυμα σου και δωσε στην μαζα ! Αμα δεν σε γουσταρουν να μην σε αγοραζουν οι και καλα ψαγμενοι ελληνες που εχουν ταμπλετ απο το πλαισιο turbo x και μετρανε τα RPM του ελληνικου ΠΥΡΚΑΛ quadcore

Σωστά υπάρχει κάτι που λέγεται moto g απο το pyrkal galaxy ace,200 ευρω για αυτο ειναι αστειο και με αυτα που βγαζει η samsung μετα το s3 νομιζω πυρκαλ>samsung.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...