Προς το περιεχόμενο

ARCHOS 101 CHILDPAD 10.1'' - 69,90 euros


Konstantinos1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρά είναι για 70 ευρώ .  οι γωνίες θέασης βέβαια της οθόνης είναι τραγικές.

Σε γνωστή αλυσίδα το έχουν 200 ευρώ ... μα καλά τι κέρδος θα βγάλουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια χαρά είναι για 70 ευρώ .  οι γωνίες θέασης βέβαια της οθόνης είναι τραγικές.

Σε γνωστή αλυσίδα το έχουν 200 ευρώ ... μα καλά τι κέρδος θα βγάλουνε?

 

Μήπως η πραγματική ερώτηση είναι....μα καλά τι κέρδος βγάζουνε? και έχουν τόσο περιθώριο έκπτωσης. Σίγουρα δεν χάνουν ακόμη και τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αρχικές ρυθμίσεις που κάνουμε, με το που το ανοίγουμε για πρώτη φορά (ώρα, ημερομηνία, χώρα κτλ) ρωτάει αν επιθυμούμε να εγκατασταθούν κάποιες προεπιλεγμένες εφαρμογές, αν κατάλαβα καλά. Τί προτείνει κάποιος που το έχει ήδη κάνει ή έχει περισσότερη εμπειρία πάνω στο σχετικό θέμα, να τις εγκαταστήσουμε ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις αρχικές ρυθμίσεις που κάνουμε, με το που το ανοίγουμε για πρώτη φορά (ώρα, ημερομηνία, χώρα κτλ) ρωτάει αν επιθυμούμε να εγκατασταθούν κάποιες προεπιλεγμένες εφαρμογές, αν κατάλαβα καλά. Τί προτείνει κάποιος που το έχει ήδη κάνει ή έχει περισσότερη εμπειρία πάνω στο σχετικό θέμα, να τις εγκαταστήσουμε ή όχι?

 

Πάτα ναι αδερφέ, δεν χάνεις τίποτα! Βάζει μερικά μέσα που αν δεν σου αρέσουν τα σβήνεις!

Λοιπόν, μετά από λίγες μέρες με το μαραφέτι είναι ότι πρόκειται για ένα αξιοπρεπές / μέτριο ταμπλετάκι για ένα κανονικό χρήστη (που εδώ που τα λέμε ποιος μαντράχαλος θα το πάρει γι΄αυτόν! :P ) , αλλά ένα ΤΕΛΕΙΟ (ειδικά στην τιμή προσφοράς) παιχνιδάκι για ένα παιδάκι 2+ ! Έχει ξετρελαθεί η μικρή! Τις έχω βάλει μέσα τραγούδια, παραμύθια, εκπαιδευτικές εφαρμογές, βιντεάκια και κτλκτλ και το έχει καταευχαριστηθεί!

Έχει πολύ καλό ήχο, είναι στιβαρό και σου δίνει την εντύπωση πως και να πέσει πολλές φορές κάτω δεν θα πάθει τίποτα, έχει καλή αυτονομία (άνετα σου βγάζει 2 μέρες με μέτρια χρήση) και η οθόνη του παρ' όλο που έχει μέτρια γωνία θέασης, είναι μια χαρά, φωτεινή με ωραία χρώματα!

Δεν το μετάνιωσα καθόλου και το προτείνω 100% όταν ξαναβγεί σε προσφορά!

Το βασικότερο απ'΄όλα είναι πως θα σώσετε τα δικά σας τάμπλετ ή κινητά, μιας και θα έχει ν' ασχοληθεί με το δικό της/του!

Το αρκουδάκι έχει το γέλιο του! Ωραίος ήχος, κρατάει κάνα μισάωρο η μπαταρία και φωτίζετε όταν παίζει!

Edit ... ξέχασα να πω ότι έχει και πάρα πολύ καλή εμβέλεια wifi , χωρίς διακοπές και παρατράγουδα!

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικο μου κανει καποια τρελα ωρες ωρες, οταν παιζει βιντεο στο YouTube βγαζει περιοδικα παρασιτα, αδειαζει γρηγορα η μπαταρια κλπ. Ειμαι ομως σιγουρος οτι ετσι και το παω για ελεγχο δεν θα δουν κανενα προβλημα και θα μου το στειλουν πισω. Ποση ωρα να καθησει και ο τεχνικος επανω του να το πιεσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει πάλι σε προσφορά στο PC1 στα €67.70 + €3 μεταφορικά

 

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200030247

 

http://www.skroutz.gr/s/4755924/Archos-101-ChildPad-8GB.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ειναι και οικονομικο...Αναβαθμιση σε κιτ κατ η στο νεο lolipop θα κανει?Το αρκουδακι-mp3 σε μενα δεν δουλευει οποτε με βλεπω απο βδομαδα να το πηγαινω για αλλαγη..Ξερει κανεις σε ποσες μερες θα μου το φτιαξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιολογα ειναι τα angry birds, ολες οι εκδοσεις τους.
Με το eshop εγω προσωπικα φοβαμαι, δεν το εχουν σε τιποτα να πουνε αυθαιρετα οτι το χαλασες εσυ και αντε επεδειξε στην Ελλαδα οτι δεν εισαι ελεφαντας. Και το δικο μου εχει ενα προβλημα, τρωει κατι κολληματα, το κανει ομως σε τυχαιες χρονικες στιγμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tελικα ο επεξεργαστης του ειναι διπυρηνος η τετραπυρηνος?

http://www.archos.com/us/products/tablets/themed/archos_101childpad/specs.html

Επεξ/σία από stefan123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...