Προς το περιεχόμενο

ARCHOS 101 CHILDPAD 10.1'' - 69,90 euros


Konstantinos1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

m.banggood.com/Cube-Talk-7X-MTK8382-Quad-core-7-Inch-1_3GHz-Android-4_2-Phone-Tablet-p-920517.html

 

Περιμένω και αυτό σε λίγες μέρες για την μικρή μου κόρη έτσι για να χαζολογαει.

Έχω και το archos να με περιμένει και δεν ξέρω πιο να κρατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι για 69.9  δεκαρι ταμπλετ πιο φτηνα στο ελαντα δεν υπαρχει,εχει ειδικη κατασκευη για να ειναι πιο ανθεκτικο στη χρηση απο τα παιδια!Αντεχει 4 με 4.5 ωρες φουλ χρηση με wifi ανοιχτο...το αρκουδακι mp3 με την μουσικη το δινεις το βραδυ στο παιδι και κοιμαται μια χαρα( εχει και φωτακι) μπαταρια και οθονη(σε γωνιες θεασης) ειναι κατω του μετριου!Ακομα και για καποιον που δεν το θελει για το παιδι του και δεν εχει τρελες απαιτησεις αλλα ζηταει μεγαλη οθονη ειναι καλο deal!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα με τις γωνιες θεασης της οθονης ειναι εμφανης, το ερωτημα ειναι οτι ποιος αγοραζει ταμπλε για να το κοιταζει σε τετοιες γωνιες; Νομιζω οτι ειναι μια καλη αγορα. Δεν εχω καταλαβει ακομη εαν το αρκουδακι περνει κανονικα mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....Δεν εχω καταλαβει ακομη εαν το αρκουδακι περνει κανονικα mp3

 

Στα specs παρακάτω λέει καθαρά πως παίζει mp3! Απ' ότι είδα σε κάτι φόρουμ πρέπει να έχεις κουμπωμένο το αρκουδάκι και μετά κάνεις παιχνίδι με τα μενού που σου εμφανίζει! Κάτι για drag & drop έλεγε, οπότε μάλλον πιάνεις όποια τραγούδια θες και τα ρίχνεις μέσα! (Δεν έχει οδηγίες μέσα το κουτί? Μπορείς να μπεις και στο site τους να βρεις οδηγίες)

 

Figurine Specifications
ico_figure.png
Speaker
Built in Speaker under the figure
Audio Playback
MP3
Battery life
Audio playback time: 20-30 min
Function keys
Play, Pause, Stop, Volume up, Volume down, Next, Previous
Miscellaneous
2 LEDs (1 inside the figurine - illuminating when playing audio, 1 blinking while charging, on when charged
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι γωνιες θεασης ειναι όντως τραγικές αλλά ο μικρος το λατρεψε. 

για να βλεπει τραγουδακια στο youtube χωρις να κινδυνεύει το κυρίως ταμπλετ η κινητο μια χαρά είναι 

 

το αρκουδάκι ειναι 128 mb και αφου το βαλεις επανω και φορτίσει τοτε με drag n drop μεταφέρεις κατι αρχεια που εχει μεσα η δικά σου.

το βλεπει σαν καρτα μνημης εξωτερική 

 

επισης αφου φορτισει πατωντας το Play συνεχόμενα ανοιγει και ρυθμίζεις και την ενταση απο το αρκουδι, 

 

μπαμπαδες κλπ που το θελουν για τα παιδια τους αξίζει να το παρουν. επισης εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. σε σχεση με κατι bitmore και estar και κατι αλλα στο 100 ρικο που ειδα στο Public

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας την μικρή να μας κυνηγάει συνεχώς όταν κρατάμε κινητά ή tablet το έκανα παραγγελία και γω!

Θα σας πω εντυπώσεις την άλλη εβδομάδα!

Δείτε ένα αναλυτικό βίντεο παρακάτω (δυστυχώς όχι στ' Αγγλικά, αλλά ευτυχώς από ωραίες παρουσίες :P :p)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν θα το παραλάβω, όποιος ενδιαφέρεται μέχρι 30 Οκτ θα είναι στο eshop Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης, να μου στείλει PM για να του δώσω τα στοιχεία να παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το Tabletακι μονο που σε μενα βγηκε προβληματικο.

Δεν μπορω να επιλεξω σε καποια σημεια στην οθονη.

πχ δεν μπορω να επιλεξω το Bluetooth πανω αριστερα απο τις ρυθμισεις,

δεν μπορω να επιλεξω καταργηση εγκαταστασης μεσα απο τις ρυθμισεις->εφαρμογες,

μεσα στο playstore, δεν μπορω να επιλεξω την 2η επιλογη "εφαρμογες μου"

κλπ

Λετε να μας εστειλαν καμια ελαττωματικη παρτιδα;

Εσεις εχετε κανενα προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το Tabletακι μονο που σε μενα βγηκε προβληματικο.

Δεν μπορω να επιλεξω σε καποια σημεια στην οθονη.

πχ δεν μπορω να επιλεξω το Bluetooth πανω αριστερα απο τις ρυθμισεις,

δεν μπορω να επιλεξω καταργηση εγκαταστασης μεσα απο τις ρυθμισεις->εφαρμογες,

μεσα στο playstore, δεν μπορω να επιλεξω την 2η επιλογη "εφαρμογες μου"

κλπ

Λετε να μας εστειλαν καμια ελαττωματικη παρτιδα;

Εσεις εχετε κανενα προβλημα;

 

Να πας αύριο για DOA αδερφέ! Χωρίς πολλά πολλά να ζητήσεις καινούργιο σφραγισμένο!

Εγώ σήμερα το πήρα και πριν που το άνοιξα ήταν στο 5% η μπαταρία οπότε το έχω για φόρτιση!

Θα σας πω εντυπώσεις αύριο!

Πάντως σαν πρώτη αίσθηση μου φάνηκε πολύ ποιοτικό και στιβαρό! Μέχρι και η συσκευασία ήταν κυριλέ (και τεράστια) με 2 ταινίες ασφαλείας και εξωτερική ζελατίνα..., μου έκανε εντύπωση που ο φορτιστής έχει αντάπτορα που παίρνει ανταλακτικά για διάφορες χώρες και έχει μέσα στο πακέτο για 3 χώρες (και για Ελλάδα εννοείτε)! Τόσα χρόνια που παίρνω συσκευές, πρώτη φορά το βλέπω αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...