Προς το περιεχόμενο

microsoft surface pro 2 256GB


koupri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Title Fail

Description Fail

Proper links from price comparison engines Fail

 

Überfail

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα χαρακτηριστηκα του ειναι αρκετα καλη προσφορα!
256gb ssd,8gb ram και i5 4300U και μια απο τις καλυτερες full hd οθονες σε λαπτοπς και tablets!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα χαρακτηριστηκα του ειναι αρκετα καλη προσφορα!

256gb ssd,8gb ram και i5 4300U και μια απο τις καλυτερες full hd οθονες σε λαπτοπς και tablets!

 

Μία από τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ Full HD οθόνες εννοείς;;;;

Μας γυρίζει σε εποχές iPad 1/2 με χρωματική κάλυψη 65% του sRGB.

 

http://www.notebookcheck.net/Review-Microsoft-Surface-Pro-2-Tablet.105769.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περναω κάθε μερα να δω αν καποιος από οσους σχολιαζουν εχει σκεφτει να γραψει την τιμη, αλλα ακομα τιποτα. Ειδικα οσοι σχολιαζουν την τιμη (που δεν υπαρχει πουθενα) σημαινει ότι εχουν κανει κλικ στον συνδεσμο. (Κλικ που προσωπικα δεν εχω κανει). Καμία αναφορα (report) επισης δεν εχει γινει.

Θεματα σαν και αυτό (χωρις τιμη πουθενα, περα από τις αλλες ελλειψεις) συμφωνα με το σκεπτικο μου δεν εχουν θεση στην ενοτητα, αλλα επειδή εχω κουραστεί να ακουω γκρινιες, κανω ότι δεν βλεπω τοσες ημερες. Τα είχαμε ξαναπει πριν καμια βδομαδα. :) 

Καλημέρα σας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ Full HD οθόνες εννοείς;;;;

Μας γυρίζει σε εποχές iPad 1/2 με χρωματική κάλυψη 65% του sRGB.

 

http://www.notebookcheck.net/Review-Microsoft-Surface-Pro-2-Tablet.105769.0.html

Εχεις δικαιο.Γραψε λαθος για την οθονη!Καποιο αλλο πρεπει να ειχα στο μυαλο μου και τα εκανα αχταρμα,αλλα δε θυμαμε! :D

 

Fixed!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περναω κάθε μερα να δω αν καποιος από οσους σχολιαζουν εχει σκεφτει να γραψει την τιμη, αλλα ακομα τιποτα. Ειδικα οσοι σχολιαζουν την τιμη (που δεν υπαρχει πουθενα) σημαινει ότι εχουν κανει κλικ στον συνδεσμο. (Κλικ που προσωπικα δεν εχω κανει). Καμία αναφορα (report) επισης δεν εχει γινει.

 

Θεματα σαν και αυτό (χωρις τιμη πουθενα, περα από τις αλλες ελλειψεις) συμφωνα με το σκεπτικο μου δεν εχουν θεση στην ενοτητα, αλλα επειδή εχω κουραστεί να ακουω γκρινιες, κανω ότι δεν βλεπω τοσες ημερες. Τα είχαμε ξαναπει πριν καμια βδομαδα. :) 

 

Καλημέρα σας.

Nαι αλλα ενα Like στο πρωτο ποστ του amagawd,δεν εχεις κανει! :P

 

899Ευρω απο infoworld το 256gd ssd με 8gb ram!

προφανως και το αρχικο ποστ εχει σκοπο να αυξήσει τις επισκεψεις στην σελιδα.

 

ποσο μαλλον απο μέλος με 1-2 ποστ.

Ναι γιατι αν εβαζε πιο περιγραφικο τιτλο και τιμη,δε θα μπαιναμε στο site να δουμε τι παιζει!

Ο Ελληνας που ΔΕΝ ειναι περιεργος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nαι αλλα ενα Like στο πρωτο ποστ του amagawd,δεν εχεις κανει! :P

Οταν τα γραφω εγω ως "υπευθυνος" αφενος, και στα Ελληνικα αφετερου, τα λαικ ειναι 0-1-2. Τα λαικ ειναι ελευθερα. Οποιος θελει κανει ή οχι, και δημιουργει κλιμα ή οχι. Φαινεται το ενδιαφερον της κοινοτητας. Δημιουργουν προϋποθεσεις για προσπαθεια, η για αδιαφορια και αποσυρση (αφου ειναι η μοναδικη απολαβη ενος μοντερεϊτορ για οποιους δεν το γνωριζουν). ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παλι ακριβο ειναι στα 899€

μεση τιμη παιζει στα 830€ στο εξωτερικο και κατεβαίνει

(για οποιον τον ενδιαφερει.....βεβαια)

http://www.ebay.it/itm/MICROSOFT-7EX-00005-TABLET-SURFACE-PRO2-4GB-256GB-/231252668057?ebayCategoryId=171485&clk_rvr_id=716126895174&meta_categ_id=171485

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τα γραφω εγω ως "υπευθυνος" αφενος, και στα Ελληνικα αφετερου, τα λαικ ειναι 0-1-2. Τα λαικ ειναι ελευθερα. Οποιος θελει κανει ή οχι, και δημιουργει κλιμα ή οχι. Φαινεται το ενδιαφερον της κοινοτητας. Δημιουργουν προϋποθεσεις για προσπαθεια, η για αδιαφορια και αποσυρση (αφου ειναι η μοναδικη απολαβη ενος μοντερειτορ για οποιους δεν το γνωριζουν). ;)

Προφανως αστειευομαι για το like,αλλα απο την αλλη γιατι περιμενεις αναφορα απο καποιο απο μας,απο την στιγμη που το ανίχνευσες απο μονος σου,πολυ πιο νωρις?

Μπορει στην κοινοτητα,λογο του link να μη θεωρησαμε κατι μεμπτο για να το αναφαιρουμε!Δε σκεφτομαστε ολοι με τον ιδιο τροπο! ;)

και παλι ακριβο ειναι στα 899€

μεση τιμη παιζει στα 830€ στο εξωτερικο και κατεβαίνει

(για οποιον τον ενδιαφερει.....βεβαια)

http://www.ebay.it/itm/MICROSOFT-7EX-00005-TABLET-SURFACE-PRO2-4GB-256GB-/231252668057?ebayCategoryId=171485&clk_rvr_id=716126895174&meta_categ_id=171485

Ειναι 4GB ram και αυτο στο θεμα ειναι 8GB ram!Εκει παιζει η διαφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα χαρακτηριστικα γραφει {RAM installata - 8 GB}.....ετσι και αλλιως ,ειναι πολλα τα ευρω ............αν ηταν το pro3 .....ερε γλεντια....και δοσεις :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...