Προς το περιεχόμενο

microsoft surface pro 2 256GB


koupri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις δίκιο, δεν έγραψα. Κωτσόβολος, για τις 30 άτοκες και μόνο.

μου αρεσει η απαντηση σου γιατι και εγω απο εκει το παρήγγειλα... το σαββατο θα μαθω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σήμερα τελικά από κωτσοβολο.εχει και εμενα τον4300...παιδια ποσο κορυφαίο είναι το ταμπλέτ?απιστευτη αίσθηση,εχω iPad και galaxy note 10.1,αλλα εχω εντυπωσιαστεί.αληθεια ξέρει κανεις πως κάνω στικακι recovery όπως σε ολα τα λαπτ γιατί δεν βλέπω επιλογή καπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποσο κορυφαίο είναι το ταμπλέτ?απιστευτη αίσθηση,εχω iPad και galaxy note 10.1,αλλα εχω εντυπωσιαστεί.

Τι είναι αυτό που σε εντυπωσίασε συγκριτικά ? (έχω και εγώ Ipad Air και Note 10.1). Και σκεφτόμουν το Air 2...

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να δοκιμάσει μεγάλα PDF (700 mb) το surface; Τα android τα παίζουν, καμία σχέση με το smoothness στο διάβαςμα και εναλλαγή σελίδων του Ipad (οι βασικές μου συσκευές είναι android, μην μου πειτέ τέτοια...)

Το ipad το χρησιμοποιώ για διάβασμα, αναρρωτιέμαι αν είχε νόημα το surface (είναι πιο βαρύ βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η αισθηση που σου δινει οτι δεν ειναι ταμπλετ, ειναι pc με τα ολα του αλλα και τελειο ταμπλετ,photoshop οn the go για κανε με το note .χωρις να θελω να το υποτιμισω.για pdf θα συμφωνησω οτι τι ipad εχει πολυ ωραια αισθηση, για οποιον ομως ασχολειται και με φωτογραφια και θελει κατι για τον δρομο τοsurface ειναι αψογο.α και τα 256 gb σε ταμπλετ ειναι πολυ μα πολυ γλυκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αληθεια ξέρει κανεις πως κάνω στικακι recovery όπως σε ολα τα λαπτ γιατί δεν βλέπω επιλογή καπου

 

 

post-192952-0-97124000-1414773847_thumb.png

Τι είναι αυτό που σε εντυπωσίασε συγκριτικά ? (έχω και εγώ Ipad Air και Note 10.1). Και σκεφτόμουν το Air 2...

 

Μπορεί κάποιος παρακαλώ να δοκιμάσει μεγάλα PDF (700 mb) το surface; Τα android τα παίζουν, καμία σχέση με το smoothness στο διάβαςμα και εναλλαγή σελίδων του Ipad (οι βασικές μου συσκευές είναι android, μην μου πειτέ τέτοια...)

Το ipad το χρησιμοποιώ για διάβασμα, αναρρωτιέμαι αν είχε νόημα το surface (είναι πιο βαρύ βέβαια)

1.To ενα θεμα ειναι το βαρος.

2.Ειναι το aspect 9:16 που δεν ειναι το καταλληλο για διαβασμα σε pdf.

 

Καλυτερα για διαβασμα pdf να πας στο ipad!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Surface Pro 3 :devil: :devil: :devil: B)

1k€ απλα για browsing και pdf reader,ειναι too much!

Αν το θελει για πολυ περισσοτερα πραγματα απ'οτι τα πιο πανω,τοτε συζητηται το θεμα του sp3!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...