Προς το περιεχόμενο

motorola moto e €79 @mediamarkt


CptBill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σφραγισμένα ήταν.μάλιστα Δεν υπήρχε στην έκθεση και η κοπέλα εκεί μου έλεγε Δεν υπάρχει...λέω στο site υπάρχει.κοίταξε στο ντουλάπι και βρέθηκε τελικά.είχε και άλλα κλειστά. Single sin είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει κάτι παράνω το Lollipop? Αποτι διάβασα πάμε κατευθείαν για 5.1 http://customstoday.com.pk/motorola-announces-android-5-1-lollipop-for-moto-x-moto-g-moto-g-4g-lte-droid-turbo-droid-maxx-droid-mini-moto-e-13/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει κάτι παράνω το Lollipop? Αποτι διάβασα πάμε κατευθείαν για 5.1 http://customstoday.com.pk/motorola-announces-android-5-1-lollipop-for-moto-x-moto-g-moto-g-4g-lte-droid-turbo-droid-maxx-droid-mini-moto-e-13/

Δοκιμασα να του το περασω χειροκινητα ομως σταθηκε αδυνατον τα ακολουθησα ολα βημα βημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με +50 € το καινούριο, αξίζει να πάρει κάποιος αυτό του 2014; 

Το σκέφτομαι...

Αυτό με τα 79 μόνο σε μαύρο υπήρχε στα mediamarket ή το άσπρο δεν ήταν σε προσφορά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ειχα κινητό με δεύτερη κάμερα , ανάθεμα και αμα την χρησιμοποίησα ποτε . Οσο για το 4g , είναι σαν να λές θα πάρω φερράρι αλλα έχω να της βάλω 10λιτρα βενζίνη μόνο . Γνώμη μου , πάρε το παλιό και κρατα το 50αρι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από οθόνη (πέρα από τη διαφορά στο μέγεθος) τα ίδια είναι; Από φωτεινότητα και γωνίες θέασης εννοώ.

 

Μήπως ξέρει κάποιος φίλος αν αυτό της προσφοράς υπάρχει στην ίδια τιμή διαθέσιμο και στο κατάστημα; (με ενδιαφέρει για το κατάστημα που είναι δίπλα στο σταθμό Λαρίσης κυρίως διότι έχω ένα φίλο που μένει δίπλα και μπορεί να το πάρει για λογαριασμό μου). Μόνο μαύρο να υποθέσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που το πήρα για τον πατέρα μου, μόνο καλά έχω να πω από το λίγο που το κράτησα-περιεργάστηκα. Για κάποιον που δεν έχει τρελές απαιτήσεις αλλά αναζητά μια ποιοτική, επώνυμη κατασκευή, με εγγύηση, αγορασμένη από Ελλάδα κλπ, για μένα συνίσταται!

 

Και η οθόνη του, για τα λεφτά του είναι μια χαρά (για να μην πω ότι είναι ανεξαρτήτως κατηγορίας, decent).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...