Προς το περιεχόμενο

Ειδική έκδοση του PS4 για το Batman: Arkham Knight


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα έκδοση του PS4 εν όψει! Sony και Warner Bros. ανακοίνωσαν τη συμφωνία τους για το λανσάρισμα μίας ειδικής έκδοσης του PS4 με αφορμή το λανσάρισμα του Batman: Arkham Knight.Αυτή περιλαμβάνει τη γκρι εκδοχή της κονσόλας με ένα skin εμπνευσμένο από το παιχνίδι και ένα χειριστήριο DualShock 4, επίσης σε γκρίζο χρώμα. Το λανσάρισμά της αναμένεται να γίνει στις 23 Ιουνίου, την ημερομηνία δηλαδή που κυκλοφορεί και το παιχνίδι –η τιμή της στο Amazon είναι στα £399,99.

 

Το εν λόγω πακέτο περιλαμβάνει εκτός από τα προαναφερθέντα, το ίδιο το παιχνίδι σε φυσική έκδοση και μάλιστα με το αποκλειστικό πακετάκι Scarecrow Nightmare. Αυτό απαρτίζεται από τρεις αποστολές, μια γεύση από τις οποίες μπορείτε να πάρετε στο βίντεο που ακολουθεί.

 

Παράλληλα, το “deal” της Sony με τη Warner εξασφαλίζει στους κατόχους PS4 πως θα έχουν πρόσβαση στο πρόσθετο περιεχόμενο του παιχνιδιού (έξτρα αποστολές, skins και λοιπό DLC) πρώτοι.

 

Link.png Site: VG247

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από το κατά πόσο είναι "collectors" η συγκεκριμένη έκδοση. Αν είναι πράγματι συλλεκτική, τότε για έναν φαν της σειράς δεν είναι κι άσχημη περίπτωση. Προσωπικά αν έπρεπε να διαλέξω μία, τότε MGS5 καρφωτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πλαστικα να βγαλω να τα ξυσω μονος μου και να το παω σε φαναρτζη πανω απο 20 ευρο δε θα μου παρει. πεταω και ενα αυτοκολλητο κι ετοιμος ο Νώντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχχααχααχχααχχαχααχ προτιμώ να βγω και να τα πετάξω στο δρόμο τα λεφτά έλεος κάνανε και ειδική έκδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μη μου αρέσει ρε παιδάκι μου αυτό το χειριστήριο με τίποτα. Σαν double dildo ειναι.

 

On topic: Πολύ ακριβή έκδοση

Το λαθος της SONY, για μενα, ειναι η ποιοτητα κατασκευης του χειριστηριου κι οχι το σχημα του.

Διαλυεται μετα απο λιγο καιρο.

 

Μεγα foul.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...