Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4S,αξίζει εν έτη 2015;;


AlienTechGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Καλυτερα να αλλαξεις την ερωτηση σου σε κατι σαν "Τι θελω εγω απο ενα κινητο εν ετη 2015 και ποιες ειναι οι πιθανες επιλογες που με καλυπτουν;", με την επομενη ερωτηση να ειναι "Να δουμε και τις τιμες τους τωρα σε συνδυασμο με το δικο μου bugdet;"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπεύω να δώσω μέχρι 150 ευρώ.Δεν το προορίζω για πρώτη συσκευή μιας και έχω το Z1 Compact για αυτή τη δουλειά απλά θα ήθελα να δοκιμάσω το iOS και λεφτά για 5/5S δεν υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ή να πεσεις ακομα πιο κατω με ενα 4αρι, αφου μιλαμε απλα για δοκιμη. Σημειωση: το 4αρι δεν παιρνει iOS 8 (και οπως ολα δειχνουν το 4s δεν θα παρει το 9αρι, οποτε αυτο βγει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μην πας σε αγορα 4s :) Λογω αναβαθμισεων λογισμικου της apple πλεον τα παλαιοτερα μοντελα (4-4s) "σερνονται" . Τρωνε πολλα κολληματα σε σημειο να σου σπανε τα νευρα. Οπως ειπε και ο φιλος απο πανω αν την ψαξεις θα βρεις ενα 5αρι το οποιο θα το ευχαριστηθεις και πιο πολυ. Και 100ε αν μπορεις να μαζεψεις και να περιεμενεις,καντο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή να πεσεις ακομα πιο κατω με ενα 4αρι, αφου μιλαμε απλα για δοκιμη. Σημειωση: το 4αρι δεν παιρνει iOS 8 (και οπως ολα δειχνουν το 4s δεν θα παρει το 9αρι, οποτε αυτο βγει).

Το 4άρι θα κολλάει πολύ φοβάμαι οπότε το αφήνω στην άκρη.Σίγουρα το 4S θα κολλάει τόσο πολύ;;Δεν έχει και τόσο χάλια specs και φυσικά είναι πολύ καλύτερο/δυνατότερο από το 4άρι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4άρι θα κολλάει πολύ φοβάμαι οπότε το αφήνω στην άκρη.Σίγουρα το 4S θα κολλάει τόσο πολύ;;Δεν έχει και τόσο χάλια specs και φυσικά είναι πολύ καλύτερο/δυνατότερο από το 4άρι;;

Για 4 καλα κανεις και δεν σκεφτεσαι καν. Θα κολλαει 100% το 4s,κολληματα εννοουμε παντα,να πατας πχ Τηλεφωνο και να σε βαζει μετα απο 2 δευτερολεπτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κολλαει το 4S με το ios 8, ή μαλλον να το πω αλλιώς, αναλογικά θα κολλάει οσο κολλάει ένα android quad core με 1 Gb ram...

 

επιμένω όμως στο 5αρι, με μια βολτα στις αγγελίες βλεπω καλα με 220 και αλλα με 200...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 4 καλα κανεις και δεν σκεφτεσαι καν. Θα κολλαει 100% το 4s,κολληματα εννοουμε παντα,να πατας πχ Τηλεφωνο και να σε βαζει μετα απο 2 δευτερολεπτα.

Paylidi για τετοια κολληματα μιλαω,οπως εγραψα και πριν το εχω το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paylidi για τετοια κολληματα μιλαω,οπως εγραψα και πριν το εχω το κινητο.

 

ετσι κολλαει και ενα android που σου περιέγραψα... οποτε καταληγουμε όλοι στο συμπέρασμα οτι θέλουμε 8 πυρηνο με 2+ γιγα μνημη; οχι...

 

επισης επειδη τυγχανει να εχω ενα 4αρι για δευτερο με Ios 7 μπορώ να σου πω οτι πάει μια χαρα και όχι όπως περιγραφεις για το δικο σου (που ειναι και ένα μοντέλο μετα) οποτε ίσως χρειαζεσαι set up as new

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι κολλαει και ενα android που σου περιέγραψα... οποτε καταληγουμε όλοι στο συμπέρασμα οτι θέλουμε 8 πυρηνο με 2+ γιγα μνημη; οχι...

 

επισης επειδη τυγχανει να εχω ενα 4αρι για δευτερο με Ios 7 μπορώ να σου πω οτι πάει μια χαρα και όχι όπως περιγραφεις για το δικο σου (που ειναι και ένα μοντέλο μετα) οποτε ίσως χρειαζεσαι set up as new

Εχει διαφορα το ios 7 με το 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...