Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4S,αξίζει εν έτη 2015;;


AlienTechGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ρε συ, μπορει καποιος να μας εξηγησει γιατι πουλανε iPhone 6 / 6 plus ποιο ακριβα από τα μαγαζια στο skroutz ?

είναι δυνατον να τα αγορασει κανεις αντι να αγορασει από skroutz καποιο σφραγισμενο σε ποιο χαμηλη τιμη ?

Πολλοί πουλάνε με βάση τις "επίσημες" τιμές...Πολλές φορές κιόλας βρίσκουν και να τα δώσουν γιατί δεν ξέρουν όλοι το skroutz και γιατί κάποιοι πείθονται να μην πάρουν παραεισαγωγής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον εμένα το δικό μου 4S τρέχει μια χαρά το ios 8.. Βέβαια δύσκολο να συνηθήσεις τη μικρή και παλιάς τεχνολογίας οθόνη πλέον.. Αλλά το καλοκαίρι το βγάζει ασε που δε φοβάμαι μη μου σπάσει/μη μου το κλέψουν .. Απο Σεπτέμβρη αναβάθμιση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή να πεσεις ακομα πιο κατω με ενα 4αρι, αφου μιλαμε απλα για δοκιμη. Σημειωση: το 4αρι δεν παιρνει iOS 8 (και οπως ολα δειχνουν το 4s δεν θα παρει το 9αρι, οποτε αυτο βγει).

 

 

Maybe…… http://www.insomnia.gr/topic/570489-η-apple-ετοιμάζει-ειδική-έκδοση-του-ios-9-core-version-για-παλαιότε/  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1ον μιλαμε για core εκδοση (..και θα μαθουμε τι παει να πει αυτο οταν με το καλο βγει)

2ον και βασικοτερο, δειξε μου καποιον που το περιμενε κατι τετοιο :)

 

Bottom line οπως και να χει, μονο αρνητικο δεν ειναι σαν νεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον μιλαμε για core εκδοση (..και θα μαθουμε τι παει να πει αυτο οταν με το καλο βγει)

2ον και βασικοτερο, δειξε μου καποιον που το περιμενε κατι τετοιο :)

 

Bottom line οπως και να χει, μονο αρνητικο δεν ειναι σαν νεο

 

 

2. πραγματικα κανενας ομως (δεν το λεω με ειρωνεια)  :-)

 

Εννοειται δεν ειναι αρνητικο, ισα ισα, ευχαριστη εκπληξη για ενα κινητο 4 ετων πλεον…  :-)

 

Εν αναμονη λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...