Προς το περιεχόμενο

Αγορα Headphones


georgeps21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα.

 

Εδω και καιρο ηθελα να παρω καινουργια ακουστικα... Εχω εδω και 5-6 χρονια τα http://eu.akg.com/akg-product-detail_eu/k-518-dj_1.html τα οποια τα λατρεψα. Ειναι κλειστα, και εχουν αρκετα σκληρο ηχο, ο οποιος μου αρεσε. Οι Χαμηλες συχνοτητες ηταν απιστευτες και απλα το τελευταιο μηνα αρχισε να "τριζει" το δεξι ακουστικο. (το τελευταιο καιρο ειχα κανει μια μοντα και του εβαλα αποσπωμενο βυσμα στο ενα ακουστικο, ωστε να μην εχω καλωδιο και απο τις 2 πλευρες το οποιο με εσωσε για μηνες)

 

 

Τελευταια σκεφτομαι να ξανααλλαξω ακουστικα.Πηγαινα προς τα Audio-Technica ATH-M50x για τα οποια μονο θετικα σχολια ακουω (σχεδον) και γενικα σε οσα βιντεο εχω δει φαινονται υπεροχα.

 

Εκτος απο αυτα ειχα στο μυαλο μου και τα

 

Audio Technica ATH-PRO500MK2 .

V-Moda XS

 

 

Η χρηση θα ειναι κυριως μουσικη εξω στο δρομο-μετρο κλπ αλλα και στο σπιτι καμια φορα.

 

Τι προτεινεται? τι πιστευετε? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Καλύτερη επιλογή κατά την άποψή μου αποτελούν τα Audio Technica ATH-M50X, καθώς περιλαμβάνουν μαγνήτες νεοδυμίου (ισχυρά, ποιοτικά μπάσα), μοντέρνο design, άρτια ποιότητα κατασκευής με άνετη εφαρμογή για πολύωρη χρήση, χαμηλή εμπέδηση για ευκολία "οδήγησης" από φορητές συσκευές και aluminum voice coil τύπου θολωειδούς tweeter (καθαρότατα, κρυστάλλινα πρίμα). Επιπλέον, αν συνυπολογίσεις και την πολύ καλή τους τιμή συγκριτικά με τα χαρακτηριστικά τους, θα καταλάβεις ότι πρέπει να είναι η πρώτη σου επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Καλύτερη επιλογή κατά την άποψή μου αποτελούν τα Audio Technica ATH-M50X, καθώς περιλαμβάνουν μαγνήτες νεοδυμίου (ισχυρά, ποιοτικά μπάσα), μοντέρνο design, άρτια ποιότητα κατασκευής με άνετη εφαρμογή για πολύωρη χρήση, χαμηλή εμπέδηση για ευκολία "οδήγησης" από φορητές συσκευές και aluminum voice coil τύπου θολωειδούς tweeter (καθαρότατα, κρυστάλλινα πρίμα). Επιπλέον, αν συνυπολογίσεις και την πολύ καλή τους τιμή συγκριτικά με τα χαρακτηριστικά τους, θα καταλάβεις ότι πρέπει να είναι η πρώτη σου επιλογή.

Σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου!!

 

Ειναι οντως η πρωτη μου σκεψη... απλα σκεφτομαι μηπως θα δωσω που θα δωσω "μια περιουσια" η τουλαχιστον αρκετα λεφτα για ακουστικα ,μηπως εχει νοημα για κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...