Προς το περιεχόμενο

[Πολυμηχάνημα inkjet] Hp 1515 @public 29.90€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να βγάλει αντίγραφο χωρίς να είναι συνδεδεμένος σε υπολογιστή;

Μπορείς να βγάλεις αντίγραφο κανονικά, μόνο με το ρεύμα,

απλά επιλέγεις αν θες έγχρωμο ή ασπρόμαυρο αντίγραφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τον έχω από το σεπτέμβρη του 2014. Είμαι ευχαριστημένος, έχω ακόμα τα 'μαμα' μελανάκια. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι στη σάρωση μέσω του προγράμματος της HP, ενώ σκανάρει το χαρτί πρέπει να επιλέξεις το περιθώριο του Link.png Site: χαρτιού καμιά φορά το βγάζει σαν γραμμή χωρίς να μπορώ να το επιλέξω και πρεπει να ξανασκανάρω το χαρτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπησα και εγω ενα για να τελειωσουν 30 ευρω που εχω στην χρεωστικη μου (τα υπολοιπα τα εστειλα ελβετια πριν το κλεισιμο των τραπεζων  :whistle:  :whistle: ) και δεν μπορω να τα βγαλω (μονο 50αρικα)!!!!

 

 

:devil:  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν κανει price match τα multirama και plaisio.

μονο το πλαισιο,αφου το μουλτι(αδερφακι του) δεν ειναι φυσικο μαγαζι....+3,5€ μεταφορικα υποχρεωτικα,δλδ δεν εχεις τη δυνατοτητα να περασεις απο το μαγαζι και να το παρεις.

 

Απορία....Αξίζει αντί να αγοράσω toner για τον Samsung ML 1675, να αγοράσω αυτό το σετάκι; Οικιακή αποκλειστικά χρήση...

μονο αν θες και σκανερ /εγχρωμο απλο εκτυπωτη,αλλιως τι να το κανεις;με 15€ αγοραζεις ενα συμβατο τονερ για περιπου 1500σελιδες εκτυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο το πλαισιο,αφου το μουλτι(αδερφακι του) δεν ειναι φυσικο μαγαζι....+3,5€ μεταφορικα υποχρεωτικα,δλδ δεν εχεις τη δυνατοτητα να περασεις απο το μαγαζι και να το παρεις.

 

καταλαβαίνω τι λες, αλλα δεν εχεις δικιο, στην ονομαστική αξία του προϊόντος έχουν κανει και τα δυο..29.90.

Η τελική αξια, αν προσθέσει καποιος κι αποστολή, που σημαίνει οτι είναι σε μέρος χωρίς άμεση πρόσβαση σε κάποιο απο αυτά τα καταστήματα, ίσως και να βολευει το multirama στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το παρελαβα σημερα!!!

 

Αξιοπρεπεστατο μηχανηματακι για 30 ευρω!!!!

 

Δινει και πολλα εξτρα προγραματακια η hp για διαγνωστικους ελεγχους κτλπ!!

 

 

Υ.Γ. Οσοι αλλοι παραλαβατε μια ερωτηση....ειχε μεσα το κουτι usb 2 για συνδεση με τον υπολογιστη??? Το δικο μου δεν ειχε, παροτι σφραγισμενο κανονικα εργοστασιακα.....πραγμα που μου εκανε πολυ κακη εντυπωση.....ευτυχως ειχα ενα ξεμπαρκο που εκανε απο ενα παλιο χαλασμενο hp εκτυπωτη που ειχα και το χρησιμοποιησα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω εδώ και χρόνια δε βάζουν usb μέσα στις συσκευασίες.

 

 

Το σκεφτηκα απλα σε διαφορα unboxing του συγκεκριμενου που βλεπω εχει κανονικα, γιαυτο μου εκανε εντυπωση!!!

 

 

Mαλλον στην Ελλαδα, ως συνηθως, τις κανουν τις περικοπες (ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ)!!!!!

 

 

Δειτε εδω στο 2:35 περιπου!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα μελανακια κατά μέσω όρο πόσες σελίδες βγάζουν;

 

Πήρα τον Lazer που είχε σε προσφορά κ λέω να παρω κ αυτό με το κουπονακι των 10€ για να γλυτωσω και τις έγχρωμες εκτυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...