Προς το περιεχόμενο

LG G3 Μπλε Οθόνη


Isabelle2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! 

 

 SOS έχω φρικάρει! Το LG  G3 μου κόλλησε, έκλεισε και αφού του έβγαλα την μπαταρία και το ξανάνοιξα μου εμφάνισε μια μπλε οθόνη και ξαναέκλεισε αμέσως... Και τώρα δεν ανοίγει καν.... Τα έφτυσε??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι σου κανει νουμερα επειδη εισαι ομορφουλης!

Βγαλε την μπαταρια αστο 1 μερουλα ξαναβαλτην και προσπαθησε να το ανοιξεις!
Το εκανες τπτ η ετσι στα καλα του καθουμενου? Υπαρχει και η εγγυηση αμα δν το εκανες εσυ οποτε μν φρικαρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το έβαλα στο φορτιστή και δεν ανταποκρίνεται! Το ξανάνοιξα και βγάζει εναλλάξ την μπλε οθόνη και την οθόνη υποδοχής που εμφανίζεται όταν ανοίγει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! Σε περίπτωση που δεν ανοίξει και μετά από αυτό, κάνω κάτι άλλο ή πάω κατευθείαν με την εγγύηση στο κατάστημα που το πήρα; Επίσης, επειδή έχω διαβάσει διάφορα για  service LG υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να το φτιάξω με την εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! Σε περίπτωση που δεν ανοίξει και μετά από αυτό, κάνω κάτι άλλο ή πάω κατευθείαν με την εγγύηση στο κατάστημα που το πήρα; Επίσης, επειδή έχω διαβάσει διάφορα για service LG υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να το φτιάξω με την εγγύηση;

Εφοσον δεν το εχεις πειραξει εσυ,δηλαδη να το ανοιξεις,να το κοπανησεις,να του ριξεις υγρα κτλ,λογικα η εγγυση ισχυει,αρα ειναι υποχρεωμενοι να στο αντικαταστησουν αν δεν μπορεσουν να το φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κρατήσεις πατημένο το power button όσο περισσότερο γίνεται ( μισό λεπτό παράδειγμα )

 

Μην αγχώνεσαι , όλα με ηρεμία, εγώ κατάφερα στο LG G2 να το σώσω ένα κλικ πριν το τελικό breakάρισμα ( βασικά ακόμα και να breakαρε εντελώς μπορούσες να το ανοίξεις- κάτι τέτοιο κόλπα )

 

Ρίξε μια ματιά και σε XDA developers 

 

Βλέπεις κάτι γνώριμο στις εικόνες παρακάτω. Ενα βιντεάκι ή κάποια φωτογραφία θα βοηθούσε αρκετά 

https://www.google.gr/search?q=lg+g3+blue+screen&espv=2&biw=1891&bih=905&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIhdbeicvWyAIVBYosCh14ewKn&dpr=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησε κατευθειαν με σερβις λεω εγω!
Αμα ν το εχεις πειραξει (ροοτ και τετοια) και δν εχει γινει απο πτωση/νερο τοτε θα στο φτιαξουν 1000000000000% και δωρεαν εννοειται!
Εχουν πολυ καλο σερβις στην LG!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγαλεις ακρη ειναι σιγουρο! Και να μν μπορουν να στο φτιαξουν θα σου το αντικαταστησουν οποτε κλτρα και για σενα!
Και δν χρειαζεται να πας απο εκει! Παρτους τηλ και θα σ στειλουν "πακετο" στο κοντινοτερο κουριερ τις περιοχη σου θα το αφησεις εκει και θα το παραλαβεις και απο εκει δωρεαν παντα!
Αμα ειναι βεβαια κοντα η Προκοντια και σε βολευει να πας για πιο γρηγορα τοτε ναι πανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...