Προς το περιεχόμενο

LG G3 Μπλε Οθόνη


Isabelle2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά δεν το λες και ασήμαντο αυτό που είχε... Αλλάξαμε μητρική... Πάντως έχω να πω ότι ήταν πολύ εξυπηρετικοί στο service της LG και σεβάστηκαν απόλυτα το γεγονός ότι ζήτησα να παραλάβω το κινητό μέχρι την Παρασκευή. Δευτέρα το πήραν, Παρακευή πρωί το είχα πίσω. 

 

Πάντως ανησυχώ ότι μπορεί σύντομα να ξαναπάθει το ίδιο.... Έχετε καμιά συμβουλή για το τι πρέπει να κάνω για να διατηρώ το κινητό μου σε καλή κατάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν το λες και ασήμαντο αυτό που είχε... Αλλάξαμε μητρική... Πάντως έχω να πω ότι ήταν πολύ εξυπηρετικοί στο service της LG και σεβάστηκαν απόλυτα το γεγονός ότι ζήτησα να παραλάβω το κινητό μέχρι την Παρασκευή. Δευτέρα το πήραν, Παρακευή πρωί το είχα πίσω. 

 

Πάντως ανησυχώ ότι μπορεί σύντομα να ξαναπάθει το ίδιο.... Έχετε καμιά συμβουλή για το τι πρέπει να κάνω για να διατηρώ το κινητό μου σε καλή κατάσταση;

Απλα ετυχες σε ελατωματικο!

Μηχανιματα ειναι κανουν και αυτα τα λαθακια που κ που μν μασας δν νμζω να ξαναεπαναληφθει!(και αν οντως ξαναγινει κατι αλλο φταει και σ χαλασε η μητρικη οποτε θα στο ξαναβγαλει συντομα και θα στο διωρθωσουν επισης ακομα πιο συντομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, my bad, είχα άδικο, πρέπει να έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα. Συμβαίνει αρκετές φορές. Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν.

 

Να κάνεις κάτι , από την περίπτωση που είναι hardware , δεν.

 

Πάντως, δε νομίζω να ξανα-εμφανιστεί πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...