Προς το περιεχόμενο

Δώρο No2.. USB LED Reading Light Sync Charger @Ζapals[TEΛΟΣ]]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα καβατζωνουν αναγκαστικα.Εμενα που με ξερει ο ταχυδρομος μου εχει φερει  ολες τις τσαμπε παραγγελιες εκτος απο αυτο και μια λαμπα.Κατι παιζει με την συγκεκριμενη παραγγελια και εχει καθυστερησει τοσο.

Ελτα δούλευα και ξέρω...δεν είναι απαραίτητο ότι το κάνει ο ταχυδρόμος..απο τα τζάμπα μου έχουν έρθει μόνο το τεμπερεντ,αυτό και το σιλικόνης σκέψου ότι έχω πάρει από 2-3 από το καθένα και τα έχω στείλει σε διαφορετικά σπίτια(σε φίλους κτλ)

Ελτα δούλευα και ξέρω...δεν είναι απαραίτητο ότι το κάνει ο ταχυδρόμος..

 

σιγά σιγά έρχονται τα δωράκια ..

Σε τιμές τι παίζει γενικά?

Αξίζει να τσεκάρουμε και εκεί οτι μας λείπει η το ξεχνάμε?

Το ξεχνάς...είναι πανάκριβο σε σχέση με ebay κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε μαζι με τη βαση στηριξης αυτοινητου για κινητα . Συνολικα πρεπει να εχουν ερθει ολες οι παραγγελιες που εχω κανει (μονο δωρεαν και δεν παρηγγειλα τα παντα) και περιμενω αυτες που καναμε τελευταια σχετικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα...αυτο που λενε μερικοι ειναι η κλασσικη συμπεριφορα κ νοοτροπια των Ελληνων

ναι...αυτα περιμενε ο ταχυδρομος να καβατζωσει,αλλα....anyway δε το συνεχιζω

εχω δουλεψει πολλες φορες με συμβαση στα ελτα κ τετοια κρουσματα δεν ειχαν πεσει ποτε στην αντιληψη μου,κ πιστεψτε με κοβει το ματι μου-οχι τπτ αλλο αλλα κ εγω εχω αγορασει τετοιες μαλακ....ουλες μπολικες κ εβλεπα τι γινοταν

τωρα αν υπαρχει κ εξαιρεση στο κανονα δε θα ψυρισουμε τη μαϊμου

κ τελος εμενα μου ηρθε για iphone αν επιθυμει καποιος ανταλλαγη με android ευχαριστως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, έλαβα κι αυτό..Μήπως ο,Κινέζος τα στέλνει ποτισμένα με τίποτα άνθρακες;;Θα τη πληρώσουμε την απληστία μας,να μου το θυμηθείτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα...αυτο που λενε μερικοι ειναι η κλασσικη συμπεριφορα κ νοοτροπια των Ελληνων

ναι...αυτα περιμενε ο ταχυδρομος να καβατζωσει,αλλα....anyway δε το συνεχιζω

εχω δουλεψει πολλες φορες με συμβαση στα ελτα κ τετοια κρουσματα δεν ειχαν πεσει ποτε στην αντιληψη μου,κ πιστεψτε με κοβει το ματι μου-οχι τπτ αλλο αλλα κ εγω εχω αγορασει τετοιες μαλακ....ουλες μπολικες κ εβλεπα τι γινοταν

τωρα αν υπαρχει κ εξαιρεση στο κανονα δε θα ψυρισουμε τη μαϊμου

κ τελος εμενα μου ηρθε για iphone αν επιθυμει καποιος ανταλλαγη με android ευχαριστως

αυτο που λενε "μερικοί" δλδ για για εμενα λες..αναλογα που δουλευες στα ελτα..ελτα δεν ειναι ο ταχυδρομος μονο..ειναι το κδα οι οδηγοι κτλ..Τωρα αν διαφωνεις με αυτο που λεω δεν μπορω να σου αλλαξω εγω την γνωμη!Εγω λεω οτι εχω δει,,Επισης τα δεματα μπορει να μην τα καβατζωνει ο ταχυδρομος οπως λες...αλλα πολλοι ταχυδρομοι αφηνουν τα δεματα χυμα ουτε καν σε κουτια οποτε δεν θελει και πολυ να παρει καποιος περαστικος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λενε "μερικοί" δλδ για για εμενα λες..αναλογα που δουλευες στα ελτα..ελτα δεν ειναι ο ταχυδρομος μονο..ειναι το κδα οι οδηγοι κτλ..Τωρα αν διαφωνεις με αυτο που λεω δεν μπορω να σου αλλαξω εγω την γνωμη!Εγω λεω οτι εχω δει,,Επισης τα δεματα μπορει να μην τα καβατζωνει ο ταχυδρομος οπως λες...αλλα πολλοι ταχυδρομοι αφηνουν τα δεματα χυμα ουτε καν σε κουτια οποτε δεν θελει και πολυ να παρει καποιος περαστικος...

οχι δεν αναφερθηκα σε εσενα προσωπικα,ουτε που σε ξερω,απλα εχει πεσει πολες φορες το ματι μου σε κραξιμο για ταχυδρομους(ουτε μονιμος ειμαι ουτε θα γινω-κ εγω να δεις κραξιμο που τους εχω ριξει αλλα για αλλα θεματα,πχ να μου ελεγες οτι ειδοποιουν πολλες φορες κ μικρα δεματα-μαζι σου) κ γενικα για το ολο συστημα,μεγαλη κουβεντα...θελει αμετρητα ποστ κ στο τελος δε θα βγαλουμε νοημα

το κοβω κ ας αναλαβει ο καθενας τις ευθυνες του-πχ. οτι κουτι τα μισα(κ λιγα λεω...)σπιτια δεν εχουν ή εχουν κατι που δεν χωραει γραμμα,τσπ το κουρασαμε...,ο νοών....νοείτω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...